Setup Menus in Admin Panel

Jauno psiholoģiju centrs

GRUPA PILNA! Gongu nakts / Svinam un iegriežam Dzeltenā Zemes Suņa gada enerģijas! / 17. februārī / pl.22:00-07:15 / 1 nakts / latviešu valodā

36 STUDENTS ENROLLED

  GRUPA PILNA!

  Svinam un saņemam papildu spēku, jaudu un prieku!

  Svinam un iegriežam enerģijas Dzeltenajam Zemes Suņa gadam (ķīniešu jaunais gads)! Iegriežam jaunu sākumu – arī JPC jaunajām telpām un pirmo reizi JPC Gongu nakts!

  Meditācija sestdien, 17. februārī pl.22:00-07:15. 1 nakts.

  Sadzirdēt Visumu… sajust sevi… sadzirdēt Visumu sevī un Visumā sevi – radītāju. To ir iespējams piedzīvot gongu meditācijā. Transcendālā ceļojumā pa Visuma plašumiem mūs vedīs Plutona, Jupitera, Merkura, Venēras un Fen (vēja, kosmiskā vēja) gongi, Tibetas dziedošie un Nepālas dziedinošie trauki, kā arī citi seni un ne tik seni instrumenti!

  Gongs – sens un sakrāls meditatīvs instruments. Tā skaņu vibrācijas atbilst Visuma frekvencēm un rezonē ar cilvēka organisma vibrācijām, atjaunojot sākotnējā līdzsvarā. Gongu meditācija ir noderīga, kad jārod atbilde vai jāaktivizē kāda jautājuma virzība, kā arī vispārējai organisma līdzsvara atgūšanai un harmonizācijai.

  Skaņu vibrācijas atdzīvina, atjauno un ļauj sajusties iekšēji spēcīgam, un saplūst ar Visumu, kā arī satikt sevi. Gongi ir dziļš personīgās transformācijas un garīgās izaugsmes avots, tādēļ pirms doties meditācijā – svarīgs ir nodoms, jo meditācijas laikā notiek enerģiju sakārtošana, aktivizēšana, atbilstoši katra nodomam.

  Skaņu viļņu iedarbībā tiek panākta dziļa organisma relaksācija, fiziskais ķermenis un dvēsele harmonizējas, mostas organisma iekšējās enerģijas. Pateicoties dziednieciskajai vibrācijai, kas iet cauri visam ķermenim, paaugstinās pašizveseļošanās iespējas, tiek izgaisināti bloki, uzlabojas cilvēka organisma imūnsistēma. Gongu skaņas ārstnieciskā iedarbība maina apziņu un rada dziļu mieru, dāvā labsajūtu un veselību, uzlabojas atmiņa, parādās enerģija, vairojas prieks, atveras radošums un tiek rasti dziļi personiski atklājumi. Gonga skaņa sniedz dziļu relaksāciju, attīra prātu un stimulē nervu sistēmu, līdz ar to pārveido emocionālo stāvokli, kas ietekmē prāta darbību.

  Atrodoties harmonijā ar sevi, mums ir daudz brīvas enerģijas, kas ļauj pārvarēt grūtības, mēs uzdrīkstamies mainīt savu darbību, mēs radām jaunas idejas un atveramies jaunai pieredzei. Kad esam harmonijā ar sevi, varam pieņemt grūtības un nepilnības kā jaunu pieredzi!

  Esam harmonijā ar sevi, esam atvērti Visuma, dieva mīlestības vibrācijām un Visuma bioritmiem: tur nav baiļu un robežu. Visums nedod vērtējumus un definīcijas, tas ir absolūts un pilnvērtīgs, tam piemīt unikāla īpašība pašregulēt un pašatjaunot. Visums šīs zināšanas gatavs nodot mums visiem, ja mēs esam tām atvērti.

  Meditācijas norise:

  • Tiekamies no pl.22:00, iekārtojamies.
  • pl.22:30 ievadsaruna, kopējā nodoma formulēšana, atbildes uz interesejošiem jautājumiem
  • pl.22:50-23:30 meditācija un koncerts
  • pl.23:30-7:00 gongu nakts
  • pl.7:15 mošanās, tēja + cepumi; saruna par piedzīvoto

  Gongu naktis parasti spēlē vairāki meistari – Evita Sarma un Ieva Dalbiņa, secīgi nomainot viena otru. Šādi tiek panākts maksimāls efekts – mēs katrs esam atšķirīgs, atšķirīgi transformējam enerģijas, radām atšķirīgas vibrācijas ap sevi, un – jo vairāk atšķirību, jo krāšņāka buķete!

  !Gongu nakts laikā tiek radīta klusināta un maiga skaņa kā Visuma šūpuļdziesma. Uzsvars tiek likts nevis uz intensitāti, bet efektivitāti un ilgumu. Nozīmīgi, lai nakts būtu ērta, tādēļ aicinām ņem līdzi biezākus matračus (var arī piepūšamos un Dormeo :)), zemu spilvenu, siltu pledu vai guļammaisu, ērtu, vēlams gaišu un dabīga materiāla brīvu apģērbu, siltas zeķes. 

  UZ MEDITĀCIJU OBLIGĀTA PIETEIKŠANĀS AIZPILDOT PIETEIKUMA ANKETU! PRETĒJĀ GADĪJUMĀ NEGARANTĒJAM VIETU MEDITĀCIJĀ!

  VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS!

  PIETEIKUMA ATTEIKUMA GADĪJUMĀ INFORMĒJIET, LAI VARAM VIETU ATDOT CITAM INTERESENTAM!

  © Jauno psiholoģiju centrs | Izstrādāja gudramajaslapa.lv
  Jauno psiholoģiju centrs