Setup Menus in Admin Panel

Jauno psiholoģiju centrs

Sistēmfenomenoloģiskā pieeja un ģimenes izkārtojumi / no 12. – 14. janvāra / 2 gadi / krievu valodā

1 STUDENTS ENROLLED

  Sistēmfenomenoloģiskā pieeja un ģimenes izkārtojumi.

  Kurss ģimenes sistēmterapeita papildspecialitātē

  2 gadi, 9 moduļi, 12 praktiskās nodarbības (kopā 384 ak.st)

  Nodarbības no 2018. gada 12.-14. janvāra. Nodarbību laiki: piektdienās nodarbības pl. 15:00-21:00, sestdien un svētdien pl. 10:00-18:00. No trešā moduļa ceturtdienās praktiskās nodarbības pl. 15:00-21:00

  Nodarbības 2018. gadā:

  12.-14. janvāris  (1. modulis), 16-18. marts (2. modulis), turpmākie 2018./2019. gada datumi vēl tiks precizēti.

  Kursa norise un maksa:

  Teorija 9 moduļi notiek reizi 2 mēnešos ( piektdiena-svētdiena) (kopā 192 ak. st.). Praktiskās nodarbības 1 reizi mēnesī (kopā 128 ak. st.);

  Maksa par vienu moduli Euro 220,-  (ceturtdien, piektdiena, sestdiena un svētdiena). 1. un 2. modeļa maksa Euro 190,- ( piektdien, sestdiena, svētdiena). Maksa par vienu praktisko nodarbību ( 1 diena)  Euro 40,- . Kopējā mācību maksa Euro 2400,-

  Sistēmfenomenoloģiskā pieeja atsevišķi vai kopā ar citām terapeitiskām metodēm tiek pielietota šādos gadījumos:

  • Sakari sociālo sistēmu iekšienē;
  • Paša ģimene;
  • Vecāku ģimene;
  • Dzimta;
  • Pāru attiecības;
  • Brīvi izvēlētas savienības;
  • Klīniskās sistēmas;
  • Organizatoriskās un citas sistēmas.

  Pasaule, kurā mēs dzīvojam, sastāv no sistēmām – lielām un mazām. Tās apvienojas lielākās sistēmās, pašām veidojoties no citām – mazākām sistēmām (apakšsistēmām). Sistēmiskā pieeja aplūko cilvēku, kurš nemitīgi atrodas mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli, citiem cilvēkiem un sistēmām, kurām viņš ir piederīgs – cilvēks nespēj eksistēt tikai pats par sevi un lielākā vai mazākā mērā, bet nepārtraukti ir saistīts ar apkārt notiekošo. Cilvēka piederība dažādām sistēmām, to kvalitāte un savstarpējās attiecības ietekmē cilvēka jūtas, domas, uzvedību, emocionālo un psihosomatisko veselību.

  Pasniedzējs: Mg. Psych. Andrejs Vasiļjevs

  Mācību programma ir unikāls materiāls sistēmu terapijā un konsultēšanā. Mācību programmā sistematizēta sistēmiskās pieejas attīstība pēdējās desmitgadēs: uzskatāmi parādīti teorētiskie modeļi, izpētītas sistēmu teorētiskās prakses un to dažādība, sistēmu pielietošanas koncepciju spektrs un pat sistēmiskās pieejas kritika.

  Mācību gaitā izskatīs ne tikai galvenās metodes, bet būs piemēri darbam ar individuālajiem klientiem, grupām, kolektīviem un organizācijām. Kā arī sistēmiskās pieejas pielietošanas īpatnības tādās nozarēs kā medicīna, psihoterapija, sociālais darbs, menedžments, uzņēmējdarbība, politika, u.c.

  Sistēmiskā pieeja (SP) aplūko cilvēku, kurš nemitīgi atrodas mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli, citiem cilvēkiem un sistēmām, kurām viņš ir piederīgs.  Sistēmfenomeloģiskās pieejas darbības galvenais aspekts – ģimenes locekļu pārvietošana klienta sociālajā panorāmā, kā rezultātā tiek risinātas ne tikai aktuālas ģimenes problēmas, bet arī ārstētas psiholoģiskas slimības u.c.

  «Kas ar mani īsti notiek?» – vēlas zināt daudzi pacienti, kuriem tā arī nekļūst labāk, neraugoties uz bezgalīgiem ārstu apmeklējumiem.

  Apbrīnojami, taču izrādās, ka aiz šiem slimību simptomiem bieži slēpjas konkrēti ģimenes vēstures notikumi, kurus atklāt un izzināt iespējams tikai ar ģimenes izvietojuma metodi. Ja tas izdodas, slimība sāk atkāpties. Tādā veidā izlīgums ar slimību un tās simptomiem paver ceļu risinājumiem, kas agrāk nebija pieejami.

  Visa mūsu dzīve pakļauta noteiktām likumsakarībām – kārtībai, kuru mēs reizēm nespējam ne izzināt, ne pieņemt, taču nemitīgi sajūtam, kā tā uz mums iedarbojas. Arī palīdzība pakļaujas noteiktai kārtībai un kļūst iespējama, tikai pateicoties šīs kārtības zināšanai un izpratnei.

  Palīdzēt. Ko tas nozīmē? Kad palīdzība ir iespējama un vai tā vienmēr ir pieejama un vietā? Kā var efektīvi palīdzēt bērnam, partnerim, draugam, klientam, jebkuram citam, kam šī palīdzība nepieciešama? Kā radīt palīdzības sistēmu? Šos un daudzus citus jautājumus klausītājiem piedāvā un atrisina sistēmfenomeloģisko pieeju konsultēšanā.

  «Palīdzība ir māksla. Kā jebkura cita māksla, arī tā prasa iemaņas, kuras nepieciešams apgūt un pilnveidot». Sistēmfenomeloģiskās pieejas konsultēšana paredzēta tiem, kas pēc savas profesijas aicināti palīdzēt citiem cilvēkiem: psihoterapeitiem, ārstiem, skolotājiem, sociāliem darbiniekiem, astrologiem, garīdzniekiem, ģimenes konsultantiem un daudziem citiem, tai skaitā visiem vecākiem. Mācību programmas misija ir daudziem no mums palīdzēt atrast atbildes uz jautājumiem, kas satrauc, un parādīt ceļu to atrisināšanai.

  Twitter

  pirmdien, Novembris 13th, 2017 at 9:51am
  Sveicināti! 🌑🗓️ Lai veiksmīgāk varētu plānot savu nedēļu, iesakām Jums ielūkoties Mēness dienu kalendārā (13.11.- 19.11.) https://t.co/CYeHfyBkUt https://t.co/UDpkakvUeF jpc_nlp photo

  Instagram

  piektdien, Novembris 17th, 2017 at 12:07pm
  • 20
  • 1
  piektdien, Oktobris 13th, 2017 at 12:04pm
  • 6
  • 0
  trešdien, Oktobris 4th, 2017 at 4:27pm
  • 7
  • 0
  otrdien, Oktobris 3rd, 2017 at 5:12pm
  • 9
  • 0
  trešdien, Septembris 13th, 2017 at 11:42am
  • 10
  • 0
  otrdien, Septembris 12th, 2017 at 5:42pm
  • 14
  • 0
  © Jauno psiholoģiju centrs | Izstrādāja gudramajaslapa.lv
  Jauno psiholoģiju centrs