Setup Menus in Admin Panel

Jauno psiholoģiju centrs

Vāstu Šāstra kurss / Labas karmas enerģija mājās, darbā un dzīvē / no 12. janvāra / 4 vakari un 1 diena / latviešu valodā

2 STUDENTS ENROLLED

  Vāstu Šāstra kurss

  Labas karmas enerģija mājās, darbā un dzīvē

  Nodarbības piektdienu vakaros no 12. janvāra pl.18:00 – 21:00 un viena svētdiena 4. februāris pl.10:00-16:00. 4 vakari un 1 diena.

  Bezmaksas iepazīšanās lekcija ceturtdien, 4. janvārī pl.19:00-20:00. Plašāka informācija un pieteikšanās spiežot šeit!

  Kā izvēlēties veiksmīgāko īpašumu no simtiem piedāvājumu? Kā uzlabot, nevis sabojāt dzīvi ar jauna nekustamā īpašuma iegādi vai esošā pārdošanu?  Kā pareizi izvēlēties zemi, uzcelt māju un iekārtot interjera dizainu tā, lai labāk gulētu, vairāk pelnītu un dzīvotu harmonijā ar sevi un citiem? Atbildes uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem jūs saņemsiet Vāstu Šāstra kursā!

  Vāstu Šāstra ir sena vēdiskā zinātne par arhitektūru un interjera dizainu, kas palīdz  uzlabot svarīgākās dzīves jomas, tādas kā – veselība, nauda, attiecības, karjera, bizness, ģimene, bērni un garīgā izaugsme. Šim kursam nav nepieciešamas  iepriekšējas zināšanas, tas būs viegli saprotams un uzreiz praktiski pielietojams.

  Kurss sastāv no teorētiskās un praktiskās daļas. Teorētiskajā daļā tiek apgūti Vāstu Šāstra principi un kursantiem ir iespēja iepazīties ar unikāliem īpašuma plāniem un to īpašnieku ‘dzīves stāstiem’ no pasniedzējas Baibas Stūrītes darba prakses. Kursa otrajā daļā, lai iegūtātās Vāstu teorētiskās zināšanas uzreiz pielietotu praktiski, kursanti kopā ar pasniedzēju analizēs citu kursantu īpašumu plānus.

  Uzmanību! No 2018. gada Vāstu kurss, kas iepriekš bija pasniegts tikai mājai, tika uzlabots un paplašināts ar ‘Vāstu darba vietai, naudai un biznesam’. 

  GALVENĀS KURSA TĒMAS

  1. Kā uzlabot enerģētiku, materiālo labklājību, privāto un profesionālo dzīvi ar mājas palīdzību
  2. Kā pareizi izvēlēties zemi, māju, dzīvokli vai telpas biznesam pirkšanai vai īrei
  3. Viss par to, kur labāk dzīvot un no kādām vietām vajadzētu izvairīties
  4. “Neveiksmīgās” un “prasīgās” mājas, kā tās atpazīt un ko darīt, ja dzīvojat tādā mājā
  5. Telpu plānošana – virtuve, viesistaba, guļamistaba, bērnistaba, tualete un darba kabinets
  6. Dzīvokļu un māju numuri, to nozīme un ietekme uz dažādām dzīves sfērām
  7. Veselības problēmas, miega traucējumi, stress, zems enerģijas līmenis – kāpēc un ko darīt
  8. Kāpēc mājās notiek mistiskas lietas vai īpašums regulāri rada zaudējumus un raizes
  9. Krāsu shēmas interjerā, kā izvēlēties pareizo krāsu dažādām telpām
  10. Kā izvietot interjera priekšmetus, mēbeles un spoguļus, lai tie palīdzētu nevis kaitētu
  11. Kā veikt enerģētikas attīrīšanas rituālus mājai, lai atbrīvotos no negatīvās enerģijas
  12. Vāstu enerģijas korekcijas līdzekļi – jantras, to nozīme un pielietošana mājās un darbā

   

  Nodarbību datumi un laiks:

  Piektdienu vakari 12., 19., 26. janvāris un 2. februāris (18:00 – 21:00);

  Svētdiena 4. februāris (10:00-16:00).

  Maksājumu datumi, ja maksā pa daļām: 12.janvāris un 2.februāris

  ATSAUKSMES NO KURSANTIEM

  Man patika informācijas pasniegšanas veids, kursa organizēšana un atmosfēra. Pasniedzēja Baiba ļoti atsaucīga, zinoša. Informāciju labāk palīdzēja uztvert piemēri no dzīves. Apguvu un, diemžēl, sapratu, cik daudz lietas, jomas utt. nepārzinu. Noteikti noderēja un izmantošu iespēju paplašināt zināšanas šajā jomā, kā arī ceru pielietot praktiski šīs jaunās zināšanas ceļot  un dekorējot māju. Kopumā tie bija 6 jauki vakari, kas deva gan zināšanas, gan enerģiju un prieku no cilvēkiem, ar kuriem bija iespēja iepazīties!

  Paldies par tik noderīgu informāciju katra cilvēka dzīvē! Cik žēl ka tās vienkāršas, bet tik vajadzīgas lietas nemāca skolās. Veiksmi ar turpmākām grupām!

  Man patika , ka pasniedzējai Baibai ir dziļas zināšanas šajā jomā. Pozitīva atmosfēra. Neskatoties uz to, ka kurss notika piektdienas vakarā, laiks paskrēja nemanot. Interesanti! Priecājos, ka apmeklēju šo kursu. Jau otrajā reizē praktiskais ieguvums ļāva pašai analizēt un arī saprast kļūdas, arī darboties attīrot māju no krāmiem. Paldies Baiba!

  Kopumā ļoti interesants kurss, jo iepriekš neko tamlīdzīgu nebiju dzirdējusi.  Daudz lietas palika skaidrākas, kā dzīvē viss ir enerģētiski saistīts. Veicu pārmaiņas mājās un dzīvē, gaidīsim rezultātu! Ļoti jaukas lekcijas un laika pavadīšana. Tā turpināt!

  Man patika pasniedzēja – gudra un zinoša! Šī ir jauna un man nepazīstama tēma, tāpēc viss bija jauns. Tagad uzmanīgāk vērtēšu savu māju un pievērsīšu uzmanību interjera niansēm manā dzīvoklī. Paldies par jauko kursu! Pat tagad jūtu milzīgu enerģiju, ko izjūtu fiziski. Ceru, ka palīdzēs sasniegt manus mērķus!

  Vāstu kurss bija kā atbilde uz maniem dzīves jautājumiem… Patika satikt jaukus un sirsnīgus cilvēkus! Tās ir zināšanas, kuras lika man paskatīties uz savu ikdienu, uzzināt un saprast, cik ļoti mūs un mūsu dzīvi ietekmē domas, attieksme un tas, kāda ir mūsu māja, kā mēs tajā jūtamies, ko darīt, ja viss nav tā, kā vēlamies. Ieraudzīju risinājumu! Paldies, pasniedzējai! Lai veicas!

  Twitter

  pirmdien, Novembris 13th, 2017 at 9:51am
  Sveicināti! 🌑🗓️ Lai veiksmīgāk varētu plānot savu nedēļu, iesakām Jums ielūkoties Mēness dienu kalendārā (13.11.- 19.11.) https://t.co/CYeHfyBkUt https://t.co/UDpkakvUeF jpc_nlp photo

  Instagram

  piektdien, Novembris 17th, 2017 at 12:07pm
  • 20
  • 1
  piektdien, Oktobris 13th, 2017 at 12:04pm
  • 6
  • 0
  trešdien, Oktobris 4th, 2017 at 4:27pm
  • 7
  • 0
  otrdien, Oktobris 3rd, 2017 at 5:12pm
  • 9
  • 0
  trešdien, Septembris 13th, 2017 at 11:42am
  • 10
  • 0
  otrdien, Septembris 12th, 2017 at 5:42pm
  • 14
  • 0
  © Jauno psiholoģiju centrs | Izstrādāja gudramajaslapa.lv
  Jauno psiholoģiju centrs