Setup Menus in Admin Panel

Grāmatas konspekts. Autors – Dace. Ludmila Stefanija “Enerģētiskie kodi”

Grāmatas konspekts

Ludmila Stefanija “Enerģētiskie kodi”

Līdz ar tehnikas progresa attīstības sākumu, kad parādījās elektrība un sākās dzelzceļu būve, lielākā daļa iedzīvotāju bija noraizējusies par to, ka elektrisko spuldžu spilgtajā gaismā cilvēks zaudēs redzi, lokomotīves, traukdamās garām apdzīvotām vietām, aizdedzinās sējumus, bet govis noraus pienu vai arī tas saskābs jau tesmenī…

Tagad par šādām bažām neviens pat neatceras, mēs vairs nespējam iedomāties dzīvi bez elektrības, tehnikas progress iekļūst visās dzīves jomās. Mūsu mājas atrodas milzīgs daudzums sadzīves tehnikas – televizori, ledusskapji, elektriskās sildierīces, gaismas ķermeņi, mikroviļņu krāsnis, datori utt. Zem zemes uz katru namu stiepjas augstsprieguma kabeļi, māju sienās izvilkts kilometriem elektrības vadu. Elektriskā transportlīdzekļi (tramvaji, trolejbusi, metro), ielu apgaismojums, gaismas reklāmas, radaru sistēmas, simtiem jaunu televīzijas un radio raidstaciju, satelītu sistēmas, mobilie un rāciju sakari – tas viss nu ir neatņemama dzīves sastāvdaļa.

Un visos šajos kabeļos un vados plūst elektriskā maiņstrāva, kas rada elektromagnētisko starojumu. Šim starojumam šķēršļu nepastāv, tas iespiežas itin visur, turklāt pārklājas ar Zemes elektromagnētisko starojumu, un mēs nespējam nekur paslēpties no šā starojuma, mēs atrodamies pastāvīgā tā ietekmē. Vai tas ir bīstami? Un, ja tā, vai iespējams sevi kaut kā nodrošināt, un kā to izdarīt?

Par to es pastāstīšu šajā grāmatā, došu ieteikumus un padomus, kas jums palīdzēs būtiski samazināt elektromagnētisko starojuma ietekmi un padarīs jūsu dzīvi komfortablāku. Parunāsim arī par to, kādi vēl bīstami starojumi un kādas kaitīgas enerģijas ieskauj mūs, kā iespējams sevi pasargāt no šo enerģiju negatīvās iedarbības. Kā var nodrošināt sevi un savu dzīvi no negatīva izpausmēm visās jomās. Kādas zināšanas jāapgūst, lai šajā pasaulē justos labi. Lai šī pasaule mums būtu saprotama. Un mēs saprastu, ka esam dzimuši tādēļ, lai izzinātu tās likumus un dzīvotu šajā pasaulē laimīgi.

Enerģētiskais uzbrukums

Cilvēka “enerģētiskās saslimšanas” iemesli ir daudzveidīgi. Viens no tiem ir elektromagnētisko starojumu (EMS) iedarbība uz mūsu biolauku, izraisot sirds un asinsvadu sistēmas darbības traucējumus, hipertoniju, sirds aritmiju, čūlas slimību, hormonu līdzsvara traucējumus…

Elektromagnētiskā starojuma iedarbībā būtiski mainās cilvēka biolauks (molekulāri bioloģiskā struktūra).

Ilgstoša EMS ietekmē cilvēkam sākas galvas sāpes, palielinās ļaundabīgo audzēju attīstības iespējas. Cilvēki, kas ilgstoši atrodas elektromagnētiskā starojuma zonā, sūdzas par vājumu, uzbudinātību, viņi ātri nogurst, izjūt miega traucējumus, viņiem pavājinās atmiņa, sākas sāpes sirds apvidū u.c. Speciālisti uzskata, ka ilgstoša un atkārtota galēji pieļaujamā elektromagnētiskā starojuma iedarbība (it īpaši decimetru viļņu diapazonā) var izraisīt psihiska rakstura traucējumus.

Tā kā cilvēka organisms nespēj sevi aizsargāt pret ilgstošiem elektromagnētiskajiem uzbrukumiem, šie simptomi kļūst pastāvīgi.

Mēs gluži vienkārši pārvēršamies par magnetu, pievelkot sev negatīvo enerģiju, bet pēc tam novirzot to uz visām savas dzīves sfērām.

Rodas uzbudinātība, nogurums, lieka rosīšanās, iekšējā diskomforta sajūta. Šādā stāvoklī būdams cilvēks nevar izstarot pozitīvu enerģiju. Un mūsu negatīvo emociju rezultātā dzīvē ienāk nelabvēlīgi notikumi. Mēs gluži kā magnets citu pēc cita pievelkam neveiksmes un slimības un vairs nespējam saviem spēkiem iziet no šā noslēgtā loka.

Mēs gadiem ilgi uzkrājam enerģiskos sārņus un vairs nespējam uzņemt tīru labklājības un prieka enerģiju no Kosmosa.

Lai no tiem aizsargātos, jūs varat izmantot kodus, kas neitralizē negatīvo enerģiju.

════════

 

Es dzīvoju harmonijā ar pasauli un atrodos

Debesu aizsardzībā, un tas labvēlīgi ietekmē

nozīmīgu un ilgstošu panākumu rašanos.

 

Es varu dažās minūtēs uzlādēt no jauna savu

organismu ar dzīvības enerģiju un mundrumu.

 

Es jūtos ar katru dienu jaunāks un enerģiskāks.

Es aizmirstu neskaitāmas sāpes, kas saindē manu dzīvi.

 

Es atbrīvojos no visa, kas rada šķēršļus ceļā

uz panākumiem, laimi un uzplaukumu.

═════════

Cilvēki, kas aizrāvušies ar nezināmiem simboliem, saņem lielu negatīva enerģiju. Un viņu dzīvē sākas graujoši procesi. Mēs paši ar savu izvēli, ar nepārdomātu rīcību, ar savas psihiskās enerģijas spēku materializējam to, ko vēlāk nākas izstrēbt.

Nekad neizmantojiet un savā dzīves telpā neizmantojiet simbolus, kuru nozīmi nezināt. Tagad internetā ir parādījušās mājas lapas, kas reklamē mandalu attēlus un apgalvo, ka koncentrēta lūkošanās šajos attēlos ienesīs cilvēka dzīvē bagātību un pārticību. Neuzķerieties uz šādiem vilinošiem solījumiem, nepakļaujiet sevi briesmām. Dažkārt pat neilga šādu simbolu aplūkošana var padarīt jūs ļoti atkarīgus no šarlatāniem, mainīt jūsu personības īpašības. Bet izrauties no izmisuma un depresijas žņauga bez citu palīdzības būs tik pat kā neiespējami. Apmātais cilvēks sāk dzīvot svešu dzīvi, nesadzirdēdams nekādus tuvinieku argumentus. Nav iespējams viņam piekļūt. Esiet piesardzīgi un neļaujiet sevi ieraut haosā.

Ja jums nepieciešama palīdzība, uzmeklējiet labu speciālistu. Un vienmēr paturiet prātā: ja meistars nav spējis pats sev palīdzēt, – arī jums viņš nepalīdzēs. Pirms sākat izmantot kādas izstrādātās tehnoloģijas, kas sola skaistu dzīvi vai veselības uzlabošanos, uzziniet kaut ko vairāk par šo materiālu autoru. Par to, ka viņš uzlabojis pirmkārt savu paša dzīvi, kā uzlabojis savu paša veselību. Nelaimīgs cilvēks nespēj dāvāt laimi jums. Izmatojiet savā dzīvē tās metodikas, kas jums dara labu un patiesi palīdz. Un uzklausiet to cilvēku padomus, kuriem dzīve iet uz augšu un viss veicas lieliski.

Ļoti spēcīgi simboli ir vārdi.Bet cik gan bieži runājam tukšu, neprotam izteikties pareizi. Biežāk runājam nevis par to, ko vēlamies, bet gan par to, ko nemaz negribam.

Piem. “Neslimojiet!” Cilvēks pasacīja nevis to, ko vēlas, bet to, ko nevēlas. Pareizi būtu jāsaka: “Esiet veseli!”

Kāpēc runāt par to, ko nevēlies. Runājiet un domājiet par to, ko vēlaties iegūt, un par to, ko vēlaties, lai tas jums dzīvē būtu.

════════

 

Es pievelku pie sevis man nepieciešamos cilvēkus,

veselu gūzmu pozitīvu notikumu, kas nesīs man un

maniem tuviniekiem laimi, veiksmi un labklājību.

 

Mans Iekšējais Spēks ļāvis man uzlabot manu

nākotni visās sfērās: jūtu dzīvē, veiksmē, darbā,

saskarsmē ar citiem cilvēkiem, naudas un

bagātības piesaistē, veselības jomā,

ģimenes attiecībās.

 

Es piesaistu citus cilvēkus ar savu pārliecības spēku

un mieru, kas plūst no manis.

════════

Ar laiku varbūt radīsies sapratne, ka šajā pasaulē viss nebūt nav tik vienkārši un, ka nevajag atmest burtiski visu, kas dažkārt šķiet nesaprotams vai dīvains. Var tam neticēt un nosaukt to par muļķībām, bet diez vai no šīs neticības dzīve kļūs labāka. Nepieņemot tās vai citas zināšanas un notikumus, nevēloties situāciju labot, var sagaidīt, ka piemeklē liela traģēdija.

Mūsu senči prata sadzīvot ar pazemes pasauli. Ja tai tuvojas, cienot tās likumus, šī pasaule vienmēr uz labu atsaucas ar labu. Tas vēlreiz apliecina patiesību, ka Visums cilvēkam ir labvēlīgs. Ja cilvēks pie pasaules vēršas saprātīgi un ar labestību, tad vienmēr saņem palīdzību un atbalstu. Šādai mijiedarbībai ir daudz piemēru.

Mēs daudz ko neredzam un nedzirdam savu ierobežoto fizisko maņu dēļ, jo tās darbojas ierobežotā frekvenču spektrā. Mūsu pasaules uztvere ir minimāla. Minētie ceļojumi notiek izmainīta apziņas stāvoklī. Mūsu smadzeņu iespējas ir neierobežotas, un tās pārslēdz apzinu uz citam pasaules uztveres frekvencēm. Mūsu apziņa var ienirt miljoniem gaismas gadu tālā Visuma telpā, zvaigžņu un planētu dzīlēs, ka arī dziļi pazemes pasaulē. Un tas ir nevis hipnotisks transs, bet gan apzināta sapņa stāvoklis, kura paši sev radām ceļojuma apstākļus, redzam tos vai citus notikumus bez jebkādiem uzkropļojumiem un ierobežojumiem, bet pilnas apziņas stāvoklī tas ir iespējams.

Šādi ceļojumi nav nekas pārdabisks, un tā arī nav nekāda ezotēriska prakse, bet gan, kā skaidro zinātnieki, ir saistīts ar smadzeņu normālu darbību.

Šamaniskie ceļojumi tiek praktizēti pēc vairākām metodikām, kas ļauj cilvēkam ieslīgt atslābinātā stāvoklī, saglabājot pilnu apzinu. Šo ceļojumu laikā cilvēks atraisās, atbrīvojas no mūsu fiziskās pasaules, no jebkādiem loģiskiem fiziskā ķermeņa un citu mehānismu radītiem ierobežojumiem, kas bremzē mūsu apziņu.

Atrodoties šamaņa ceļojuma stāvoklī, jūs tikai skatāties, klausāties un uztverat notikumus. Jums šie notikumi vai darbības jāatceras, lai vēlāk mūsu reālajā pasaulē šīs iegūtās zināšanas varētu likt lietā. Cilvēka iztēle ir milzīga, varena smadzeņu darba enerģija, kurai nav nekā neiespējama, tai pakļauts viss: zvaigznes, planētas, pazemes un zemūdens pasaules… (Viss, kas iegūst fizisku formu, iesākuma eksistējis cilvēka iztēlē.) Kādreiz sapni par tāldzirdi, radio, tālraidi, par gaisa kuģiem un kosmosa kuģiem šķita nepiepildāmi. Taču ar savas iztēles spēku, domas enerģiju cilvēki šos sapņus īsteno mūsu fiziskajā pasaulē. (Un tagad mēs gluži vienkārši nespējam iedomāties dzīvi, kurā tā visa nebūtu.)

Lūdzot palīdzību uzlabot situācijas savā dzīvē, mums arī citiem cilvēkiem ir jāvēl vislabākais un jālūdz , nevis lai viņi pazustu, bet gan lai Radītājs viņus uzvestu uz Patiesības ceļa. Nevajag aizmirst, ka mēs pievelkam savā dzīvē tās situācijas un notikumus, kurus paši kādreiz esam izvēlējusies vai piesaistījuši ar savu uzvedību, domām, rīcību.

Katram cilvēkam var būt savi palīgi gan uz zemes, gan pazemes pasaulē, gan arī Debesu Palīgi. Vieni no Debesu Palīgiem ir Sargeņģeļi, kas cilvēkam doti visam mūžam, nevis kaut kādiem atsevišķiem gadījumiem. Eņģeļus Radītājs ir radījis tāpēc, lai cilvēkus mācītu darīt labu, lai piepildītu viņu dvēseles ar Dieva Gaismu. Viņi nav redzami, taču mēs viņu padomus dzirdam un viņu gādību un atbalstu jūtam.

Eņģeļi ir neredzami, taču, ja to vēlamies varam ar viņiem kontaktēties.

Palieciet vienatnē, lai nekas jūs netraucē. Ieslēdziet mūziku, kas jums patīk, – klusu, mierīgu. Apgulieties vai ērti apsēdieties krēslā, aizveriet acis un atslābinieties. Piepildiet savu sirdi ar Mīlestību, Maigumu, izstarojiet miermīlību un labsirdību. Eņģeļi jūtas patīkami, ja jūs veidojat ap sevi labestības siltuma un Gaismas piepildītu telpu.

Iedomājieties Eņģeļa tēlu, pasauciet viņu. Pasveiciniet, pastāstiet par savām problēmām, par to, kas jūs satrauc, palūdziet padomu un palīdzību. Runājiet ar viņu kā ar tuvinieku, kurš kā zināt, mīl jūs un sargā, vienmēr ir gatavs nākt jums palīgā. Un tad uzklausiet padomu, ko viņš jums dos.

Palīdzība vienmēr pienāk laikā. Tas var notikt dažādā veidā. Jūs varat saņemt kādu zīmi, varat satikties ar vajadzīgo cilvēku… Bet jūs katrā ziņā savas problēmas atrisināsit, jo Eņģelis palīdz vienmēr. Un pat tad, ja jūsu dzīvē viss noris labi, kontaktējieties ar savu Sargeņģeli, pateicieties viņam par atbalstu un palīdzību.

Pēc kontaktēšanās ar Sargeņģeli noteikti pasakiet paldies par tikšanos, par sarunu, par padomu un palīdzību.

Pastāvīga saskarsme ar Eņģeli nostiprina saikni ar viņu, un cilvēkam šajā pasaulē ir patīkami dzīvot.

Es šajā grāmatā sniedzu lūgšanas, ar kurām var vērsties pie sava Sargeņģeļa, izlūdzoties palīdzību konkrētā situācijā. Lūgšanas būtībā ir tie paši vārdiskie kodi. Vērsieties pie sava Sargeņģeļa bez jebkādas izlikšanās un ar skaidru sirdi. Runājiet dvēseles valodā, nevis ar vārdiem. Eņģeļi dzird mūsu lūgšanas un neatstāj tās bez ievērības.

* * *

Šī lūgšana aizsargā pret negatīvo enerģiju, nomierina cilvēku, paglābj no nelabvēļiem, sniedz aizsardzību pret stresiem, bailēm, slimīgiem stāvokļiem.

Mans Sargeņģeli, jel pasargā mani,

manus mīļos un manu namu.

Starp ne draugiem nikniem un mani cel sienu,

dzīvē uz laimi ved mani aizvien.

 

Man piešķir un dāvā Debesu Spēku,

lai bēdas un ļauno aizdzīt es spētu.

Lai nebaida mani nekad it nekas

un šķēršļi manā priekšā lai pašķiras.

 

Attīri, Eņģel, manu garīgo dzīvi,

enerģiju man dāvā tīru un brīvu.

Esi mans aizgādnis, sargs mans jel esi,

laimi un prieku dzīvē man nesi.

Lai manā tuvumā ir tādi ļaudis vien,

kas labsirdīgi ir un mani ciena,

kam sirdis veras tikai labajam,

bet skaudība un naids ir svešas tām.

 

Mans Eņģeli, aizgādni, palīgs tu mans,

maniem projektiem ceļu paver nu gan,

stāvi klāt, lai es vēlmes īstenot spētu,

lai naidnieki dzīvē man netraucētu.

Nākamā lūgšana palīdz iegūt mieru, saglabāt skaidru prātu konfliktsituācijās, sargā no aprunāšanas un nepatiesām baumām, palīdz rast savstarpēju sapratni ar citiem cilvēkiem.

Mans Sargeņģeli, no Dieva dotais,

tu esi mans palīgs un balsts.

Es lūdzu, lai mieru dāvā man tu,

manu sirdi dari nesatraucamu.

 

Un dzīvē visvisādos pārbaudījumos,

lai būtu drošs es savos lēmumos,

lai konfliktus es gudri risinātu

un stingriem soļiem ceļu turpinātu.

 

Ak, Sargeņģeli, man lūgums šāds:

no skaudības melnās mani tu glāb,

lai valodas ļaunas, neslavas, meli,

šie netīrie dubļi nelīp man klāt.

 

Un šķēršļus – palīdzi man uzveikt tos,

un smagumu no dvēseles, kamiešiem vel nost;

un lai es visas tās zinības apgūt spētu,

kas pasauli un ļaudis izprast palīdzētu.

Kad neesat par saviem spēkiem pārliecināti, jūtieties bezspēcīgi dzīves apstākļu priekšā un izveidojusies situācija jūsu nomāc, kad ir nepieciešams mainīt notikumu gaitu un iegūt vajadzīgo cilvēku palīdzību jums palīdzēs šāda lūgšana:

Mans Sargeņģeli, palīdzību man dod,

lai sirds par saviem spēkiem pārliecību rod,

lai manā dzīvē sekmes, veiksmes rastu vietu,

bet nelaimes un ligas secen ietu,

lai mūzu bez likstām es nodzīvot varu,

ar darbu lai tieku uz zaļa zara.

Man piesaisti tikai cilvēkus viedus,

uzticamus partnerus dodi man biedros.

Es vēlos, lai notiktu viss tik uz labu,

lai prieku un laimi šai dzīvē baudu.

Jel palīdzi, Eņģel mans, lūdzos es tevi,

un tavās rokās es nododu sevi.

Nākošā lūgšana palīdz atrisināt problēmas, kad cilvēks grib noskaidrot stāvokli un izvairīties no divdomīgas situācijas jebkuros apstākļos, kad nepieciešams taisnīgs lēmums un padoms, kā nepalaist garām savu iespēju.

Mans Sargeņģeli, es tevi skaļi saucu:

jel palīdzi man steigšus, ļoti lūdzu,

tikt skaidrībā par to, kas īsti notiekas,

un atrisināt smagas, samilzušas problēmas.

 

Palīdzi izprast un izdibināt,

no divdomības atbrīvoties,

savu apziņu paplašināt,

pa pareizu ceļu uz laimi doties;

un Debesu spēku man dāvini,

ar optimismu un cerību apveltī,

un esi man uzticams biedrs un draugs,

lai laime un labklājība man aug.

Uz sprausto mērķi vadi manus soļus,

lai pārticību, veiksmi, sekmes dzīvē rodu.

 

Bet šo lūgšanu var skaitīt, ja vēlaties kaut ko mainīt sevī, savā attieksmē pret dzīvi, ja nepieciešams atrast saskaņu ar citiem cilvēkiem, ja šķiet, ka visa pasaule no jums ir novērsusies un neviens jūs nesaprot, bet jūs nespējat atrast vārdus, kā konfliktu noregulēt un cilvēkus pārliecināt.

Mans Sargeņģeli, Aizgādni mans,

tevi sirdī piesaucu es.

Jel spēcini manu garu un prātu,

lai varu sev noticēt es.

 

Lai visi dzīves apstākļi

veidotos par labu man,

un problēmas, kas nāktu priekšā,

it viegli atšķetinātos.

 

Lai es, sev nenodarot sliktu,

no visām likstām ārā tiktu,

un gudrību kā glābiņu,

un drosmi, spēku dāvā tu.

Ar mani vienmēr visur esi,

un cilvēkus ar mani samierini.

Ar tevi kopā, zinu, laimīgs būšu,

jo tu ar cerību man ceļu apgaismo.

Nākamā lūgšana jāskaita, kad jums pietrūkst izlēmības un drosmes kaut ko jaunu uzsākt. Kā arī tad, ja jums nepieciešama izturība un miers kāda lēmumu pieņemšanai.

Mans Sargeņģel, dvēseli man dziedināt sāc,

izlēmībai un drosmei liec sirdī nākt,

steidz pārliecību, izturību, gudrību dot

un šķēršļus no ceļa man aizvāc nost.

 

Ar savu vareno Spēku man palīdzi,

lai mēzti no ceļa prom ir naidnieki,

lai dzīvē man pašam un mani saimei

nāk Plauksme, Bagātība un Laime,

lai dzīve man mūžīgi brīnišķa kļūtu,

lai bezgalīgs prieks par šo dzīvi man būtu!

Savukārt šo lūgšanu skaita, kad nepieciešams spēks šķēršļu pārvarēšanai, vajadzīgs atbalsts grūta pārbaudījuma brīdī vai kaut kā jauna uzsākšanai.

Ar lūgšanu pie tevis vēršos,

mans Eņģeļi, mans Sargātāj!

Uz tavu palīdzību ceru,

tu man par prieku Dieva dots.

 

Tu palīdzi prom šķēršļus mēzt,

kas ceļā manā pēkšņi rodas,

lai šaubas vairs un nelaimes

Uz mana ceļa neuzrodas.

 

Es zinu – līdzās vienmēr esi.

Un grūtā brīdī būsi klāt,

ar padomu un vēl kā palīdzēsi,

lai var sekmes, laimi kaldināt.

 

Šai ceļā mani pasargā,

šai dzīvē es ar tevi kopā.

Un manas raizes izgaiņā,

un grūtības, lai projām dodas.

Lai mana dzīve laimes pārpilna,

lai grūtie brīži kā nebijuši,

lai visas vēlēšanās piepildās

un sekmes, veiksme, panākumi nāk.

 

Par palīdzību un par visu pateicos.

Tik ļoti noderīgs bij padoms tavs.

Kā dzīve nevar būt bez gaismas,

tā man bez tevis dzīves nav.

Bet šī lūgšana dod spēku, kad rodas grūtības saskarsmē ar cilvēkiem, kad rodas šaubas par pieņemtā lēmuma pareizību. Tā palīdzēs pārvarēt šķēršļus un bezcerību, vairot izlēmību un drosmi, piesaistīs jums vajadzīgos cilvēkus projekta realizēšanai.

Mans Eņģeli, mans Sargātāj,

ar lūgšanu pie tevis nāku.

Man drosmi dod un izlēmību,

lai savu likteni es vadīt sāku.

Sniedz padomu man dzīves ceļā,

dod zināšanas, gara augsmi

un manus ienaidniekus dari rāmus,

man dāvā panākumus, laimi, plauksmi.

Ar citiem ļaudīm, ģimeni un sevi pašu,

lai varu viegli saprasties.

Lai visas problēmas un šaubas

man dzīvē allaž secen iet.

Ar tavu palīdzību spēšu

es līdzēt draugiem, savai saimei,

un svētību, ja tavu iemantošu,

tad labums būs no mani visai Zemei.

Šo lūgšanu nepieciešams skaitīt, kad jums vajadzīga pārliecība par saviem spēkiem. Tā palīdz tikt galā ar nepatikšanām, kas apēno jūsu dzīvi, palīdz atjaunot mieru ģimenē, nokārtot attiecības ar tuviniekiem. Ir gadījies, ka šī lūgšana palīdzējusi pret neauglību.

Brīnišķais Eņģeli, Sargātāj viedais,

labestību un mīlu man iedēsti sirdī,

un gudrību dod man, Eņģeli dāsnais,

un padari labsirdīgu.

Tu palīdzi, lai zinības man apgūt sokas

un meistarības kalnu galus sniegt,

un visus darbus, lai man pieprot rokas,

un ļaunai burvībai, lai mani sasniegt liegts.

Tu harmoniju sniedz un laimi,

un bērnus, pārticību dzīvē dod,

lai saskaņa it vienmēr valda saimē

un sirds šai mājas paradīzē prieku rod.

Tu visu spēj, to zinu!

Un tu man vienmēr būsi klāt.

Ar Mīlestību tavu vārdu saucu,

lai tava lielā labestība nāk.

Es tev par visu, visu pateicos:

par dzīvesprieku un par mīlestību.

Ar cerību es tevī paveros

un mīlot jaunas lūgsnas sūtīt gribu.

Šo lūgšanu skaita, kad nespēj rast izeju no stāvokļa, kādā cilvēks nokļuvis, kad viņam šķiet, ka atrodas ellē, kad situācija nepakļaujas sapratnei un pietrūkst spēka to apsvērt, kad nepieciešama aukstasinība, nesatricināms miers un līdzsvarotība, lai neizdarītu nelabojamo un nespertu soli, pēc kura vairs nav iespējas neko labot.

Eņģel, ar lūgumu vēršos pie tevis, kā redzi:

savu aizsarga plīvuru pār mani sedzi,

dod nesatricināmu mieru un aukstasinību, –

lai emocijas nesāk valdīt pār mani.

Par visām lietām, kas dzīvē atgadās,

dod man sajēgu, jo ātrāk izprast tās,

visu ļauno man no ceļa projām raidi,

laimi un prieku, lai varu gaidīt.

 

Mieru, laimi, sekmes, pacietību,

tavu atbalstu par veiksmes ķīlu,

to tev, manu Eņģel, izlūgties es gribu –

dzīvot saskaņā ar sevi, visu dzīvē mīlot.

 

Esi labs palīgs man, sargātājs,

gudrs padomdevējs, vieds audzinātājs,

un pateicībā par palīdzību tavu

es tavam vārdam visur teikšu slavu.

Šī lūgšana palīdz būt nelokāmam un vairo prasmi aizstāvēt savu viedokli. Tā virza uz labu un atvaira netaisnību, palīdz atrast izeju no strupceļa situācijas.

Mans Sargeņģeli, jel uzklausi nu,

pie tevis es vēršos ar lūgšanu.

Es lūdzu, ak, Eņģel, jel palīdzi

un dzīves ceļu man attīri.

Ka aizbildnis esi manās gaitās ikbrīd,

ka sargā tu mani, – to rādi, jo drīz.

Māci, kā dzīvi nodzīvot prast,

lai laimi un prieku es varētu rast.

Visu, kas ļauns ir un traucējošs,

no darbiem, no ceļa aizvāc man nost.

Uz panākumiem durvis plaši nu ver

un enerģiju iedvesmai dod man dzert.

Savu enerģiju maniem darbiem raidi

un ar panākumu sulu tos pildi,

lai man darbi ir veiksmes enerģijas pilni,

dod bagātības enerģiju, plauksmes vilni.

Kas traucē man dzīvot un ļaunu tik vēl,

no tiem , lai uz mūžu ir attīrīts ceļš.

Lai viltus un cilvēku skaudība ļauna

no mana ceļa pazūd ar kaunu.

Nākamā lūgšana palīdz samierināt strīdniekus, saglabāt miermīlību un harmoniju, atbrīvoties no nevajadzīgām saiknēm un cilvēkiem, kas mums kaitē. Lūgšanu skaita arī tad, kad nepieciešama palīdzība mācībās.

Mans Eņģeli, mans Sargs,

es tevi uzrunāju.

No posta dienām glābējs tu

un palīgs esi man.

Uz zinībām man paver ceļu plašu

un ģimenisko dzīvi stipru dari,

lai laime plūst straumē ašā

un aizmirstībā grimtu ķildu gari.

Tu šķēršļus prom no mana ceļa vāc

un kaitētājus arī projām raidi.

Par taviem padomiem man vienmēr prieks,

jo līdzēs tie reiz iemantot man laimi.

Ar tavu palīdzību pacelšos es tur,

kur valda labestības gars un laime.

Un iepazīšu dvēs’les pilnību.

Uz visu mūžu tu – mans sabiedrotais.

Kad mums ir slikti un gaisma acīs satumst, sirds sāpēs sažņaudzas un dvēsele ciešanās raud, tad ļoti gribas siltumu un līdzjūtību, ko var sniegt labs, žēlsirdīgs cilvēks. Un ir liela laime, ja palīdzība pienāk laikus, ja tev blakus ir šāds cilvēks, kurs sadzirdēs, palīdzēs, sapratīs.

Mēs nevaram norobežoties no kontaktēšanās ar citiem cilvēkiem. Mums visiem ir nepieciešama saskarsme un savstarpēja sadarbība. Tāpēc iemācīsimies taču izturēties cits pret citu saudzīgi un labestīgi. Mitēsimies piepildīt dzīves telpu ar ļaunumu, naidu un skaudību. Kam mēs tērējam savu dzīvības enerģiju, savu spēku? Vai tam, lai iespējami sāpīgāk iekostu? Nodarītu ļaunu, salamātos? Galu galā pirmkārt cieš tas, kas ļaunu dara. Viņš jau vairs nespēj izbaudīt laba notikuma radītu prieku, viņš vienmēr jūtas iepīts kādā intrigā un visā saredz slēptu negatīvu jēgu. Viņš jau vairs nespēj izbaudīt skaisto. Un tā viss mūžs paiet negatīvās emocijās un pārdzīvojumos. Bet varbūt vajag pirmkārt pievērst uzmanību sev, iemācīties baidīt dzīvi un izstarot pozitīvas emocijas, dāvāt sirds siltumu un mīlestību apkārtējiem cilvēkiem un nemeklēt ienaidniekus, nedarīt ļaunu? …

════════

Es iegūstu pārliecību par sevi un autoritāti,

un tas ļauj man kļūt par cienījamu cilvēku.

Es spēju spontāni izraisīt spēcīgu simpātiju

plūsmu, un cilvēki tiecas ar mani kontaktēties.

Lai ir labi katram, kas vien dzīvo

šajā Visuma telpā! Es sūtu straumēm mīlestības

un labklājības vēlējumu šai pasaulei.

Es vēlu laimi un veiksmi visiem cilvēkiem

uz brīnišķīgās planētas Zeme!

════════

Divas planētas, divas enerģijas…

Nekad nejauciet kopā dzīvo un mirušo enerģiju. Nevajag izaicināt likteni un uzskatīt, ka esi pilnīgi neievainojams un nenogremdējams. Katram, kurš izjauc spēku un enerģiju līdzsvaru, tiek pēc nopelniem. To vai citu parādību nezināšana “neatbrīvo cilvēku no soda” .

Savā dzimšanas dienā un kāzu dienā neapmeklējiet kapus un citas sēru vietas. Protiet ne tikai sērot, bet arī priecāties par dzīvi. Un ģimenes dibināšanas dienā, tās dzimšanas dienā domājiet par radīšanu, par daiļo. Apmeklējiet šajās dienās skaistas vietas, kur saņemsit pozitīvas enerģijas lādiņu.

Mirušo enerģija, sajaucoties ar dzīvo cilvēku enerģiju, ietekmē mūs negatīvi. Un nevajag brīnīties, ka pasaulē ir tik daudz cietsirdības, netikumības, jo mūsu dvēseles ir mirušas. Vai jābrīnās par mūsdienu sabiedrības nežēlīgumu un agresivitāti, ja mēs staigājam burtiski pa savu senču kauliem, uz kapiem būvējam dzemdību namus, bērnudārzus un skolas, nemaz nepadomājot par to, ka mirušo sērā enerģija mūs saindē ar iznīcību. Mūsu bērni uzsūc ne tikai rūpniecisko dvingu, bet arī mirušo cilvēku enerģētiku. Notiek ne vien fiziska, bet arī garīga, psihiska mutācija.

Piedāvāju jums nelielu rituālu, kas palīdzēs pieņemt pareizus lēmumus.

Ņemiet 40 lapas balta papīra bez līnijām (kas domāts printerim) un uz katras lapas vidū uzrakstiet, kas jums šobrīd traucē. Sāpes, dusmas, parādi, kaut kādas negatīvas jūsu rakstura iezīmes, slimības, problēmas darbā, personiskajā dzīvē – miniet visu, kas saistīts ar jums personiski, nevis ar citiem cilvēkiem. Pēc tam, kad uz katras lapas uzrakstīts pa problēmai, visas lapas pēc kārtas salociet un iemetiet katru savā maisiņā, sakot: : “Maisiņu atritināšu un savas sāpes (skumjas, bēdas – izsakiet problēmu, kas uzrakstīts uz lapas) maisiņā salikšu, lai tās ugunī sadeg. Un Dievs man šajā lietā palīdzēs un no likstām pasargās.”

Aizsieniet maisiņu un salieciet kaudzītē. Pēc tam sadedziniet tos ārā, izrunājot šādus vārdus: “Visu spēcīgais Dievs man palīdzi un visus sārņus no manis noņem, dzīvi piepildi ar veiksmi un mani pasargā.”

Mēs dzīvojam brīnišķīgā pasaulē, un kopš brīža, kad mēs šeit, uz šīs skaistās planētas, uzradāmies, Visums mūs ar mīlestību dāsni apveltī ar savām balvām. Mēs esam saņēmusi nenovērtējami lielu brīnumu – dzīvību. Šeit viss ir radīts mūsu labklājībai un ērtībai. Mēs saņemam visu, lai dzīvotu un priecātos par dzīvi.

Uz kādu vilni esam noskaņojušies, tādi notikumi arī pārpārēm ar jums atgadīsies.Ja esat noskaņojušies uz prieka vilni, tad arī dzīve jums dzirkstīs visās prieka krāsās. Bet, ja esat noskaņojušies uz sēru un skumju vilni, tad tās arī saņemsit. Pret savu dzīvi, pret sevi nepieciešams izturēties ar apdomu un uzmanību. Sevi vajag mīlēt.

Kad iemācīsities izmantot personisko pieredzi un zināšanas, lai sasniegtu pilnību jebkurā dzīves sfērā, jūs kļūsit daudz pārliecinātāks par sevi un jūs vienmēr pavadīs veiksme. Sāciet mainīt pasauli, vispirms mainot savas paša domas un savu attieksmi pret dzīvi.

Izmantojiet vārdiskus kodus, kas jums palīdz noskaņoties uz pozitīvu notikumu vilni

════════

Es ļoti ātri gūstu panākumus, tas no manis neprasa

īpašus pūliņus.

Man vienmēr un visās lietās ir lieliskas nākotnes

Perspektīvas.

Es atlaižu savu pagātni – pagātnē.

Es izvēlos dzīvot tagadnē.

Es uzticos dzīvei, un tā dod man iespēju celt

manu labklājības līmeni.

Es izvēlos mīlēt sevi, izvēlos uzticēties sev un savam

liktenim, es spēju nopelnīt tik daudz naudas,

cik gribu.

Es pieņemu dzīvi visās tās izpausmēs. Pārmaiņas

man nav bīstamas. Tās man nes laimi un pārticību.

Es mīlu sevi tādu, kāds esmu, šeit un tagad.

Es esmu mierīgs, stiprs, drosmīgs, par sevi

 pārliecināts cilvēks. Es spēju visu. Varu visu.

Es gribu būt vesels un noderīgs cilvēkiem un

pasaulei. Lai manī palielinās gara spēks, prāts,

mīlestība. Esmu ļoti spēcīgs, drosmīgs, bagāts

cilvēks, man ir stipra veselība. Esmu pilns spēka

un enerģijas, kas man palīdz paveikt to, ko es vēlos.

Es piesaistu cilvēkus, viņi tiecas ar mani

kontaktēties. Tāpēc es nekad nejūtos vientuļš.

Man ir lieliska intuīcija. Pie manis tiecas tikai labi

cilvēki, kas man vēl labu.

Man viss lieliski izdodas. Veiksme mani nepamet.

Es viegli nodibinu attiecības ar cilvēkiem.

Tāpēc vienmēr atrodos uzmanības centrā.

Manā dzīvē notiek brīnumi.

Es uzticos dzīves procesam.

Manu ienākumu līmenis pastāvīgi paaugstinās –

mēnesi pēc mēneša, gadu pēc gada.

Esmu nodrošināts un veiksmīgs cilvēks.

════════

Jūs varat izmantot arī noskaņošanos, lai pieslēgtos Visuma ritmiem. Izrunājot attiecīgos vārdus katru dienu, jūs piestrāvosiet sevi ar Visuma enerģiju un spēku. Tas jums palīdzēs ikdienas gaitās un dos pārliecību par sevi. Jūsu darba lietas kārtosies veiksmīgāk, un jums nebūs jāizjūt bailes un satraukums, bet pēc darbadienas jutīsities lieliski, nogurumu nemanīsit. Jūs aizmirsīsit nepatikšanas, jūsu dzīvē valdīs harmonija.

Man vajadzīgs varens spēks, griba, milzīga enerģija, manas rokas sniedzas pēc zvaigznēm.

Es, lūdzu, tevi, Visums, dod man spēku!

Es, lūdzu, tevi, Zeme, dod man spēku!

Es, lūdzu, jūs, zvaigznes, dodiet man spēku!

Es, lūdzu, tevi, Saule, dod man spēku!

Varenas, spēcīgas spēka straumes ieplūst manī, piepilda ķermeni un dvēseli ar milzīgu spēka enerģiju, ar zināšanu, panākumu, veiksmes, bagātības, labklājības, veselības un ilga mūža enerģiju!

Varena enerģija piepilda mani, es virzu šo enerģiju uz savu ieceru realizēšanu un atkal piepildu ķermeni ar varenu spēku un saprāta enerģiju!

Es papildinu spēka, gribas, zināšanu krājumus! Es uzsūcu gribasspēku. Es uzsūcu zināšanas! Es uzsūcu varenu spēku no visas apkārtējās telpas!

Es piepildos ar varenu spēku, ko manī visu laiku iestrāvo Zeme! Es piepildos ar varenu spēku, ko manī visu laiku iestrāvo Saule! Es piepildos ar varenu spēku, ko manī visu laiku iestrāvo zvaigznes! Es piepildos ar varenu spēku, ko manī visu laiku iestrāvo galaktika!

Es piepildos ar varenu spēku, ko manī pastāvīgi iestrāvo Visums! Es mīlu tevi, Radītāj! Es apliecinu savu mīlestību pret pasaules Radītāju! Bet tas nozīmē, ka enerģija var tikt virzīta materiālās pasaules kvalitāšu atbalstīšanai.

Es mīlu savus tuviniekus! Es apliecinu savu mīlestību pret viņiem! Bet tas nozīmē, ka es mīlu sevi, mīlu savu ķermeni, vēlu sev veselību, ilgu mūžu un jaunību, vēlu veselību un ilgu mūžu saviem tuviniekiem.

Es apliecinu materiālās labklājības un uzplaukuma principu! Mana enerģija tiks virzīta, lai viss, par ko es runāju, piepildītos! Lai tiktu izpildītas manas saistības pret tiem, kas man ir dārgi. Mana enerģija tiks virzīta uz to, lai mana uzņēmējdarbība veiksmīgi izveidotos un attīstītos, lai es spētu sekmīgi strādāt ar cilvēkiem un īsā laikā pēc darba pabeigšanas gūtu lieliskus rezultātus. Mana enerģija tiks virzīta uz ķermeņa un organisma nemitīgu atjaunināšanu šūnu līmenī, uz organisma atveseļošanos, uz bagātas un veiksmīgas dzīves veidošanu. Lai tā notiek! Un tā notiks vienmēr! PALDIES!

Labvēlīgas pārmaiņas ikviena dzīvē pirmkārt sākas ar to, ka viņš maina savu domāšanas veidu, sāk domāt pozitīvi, virza enerģiju uz radīšanu, iecerētā īstenošanu. Labklājība dzīvē atnāk tad, kad cilvēks ir atvērts pozitīvām enerģijām, un tādā apjomā, kādā viņš to spēj pieņemt. Brīnumi notiek, ja tiem tic!

Mainiet pasūtījuma programmu! Doma, tāpat kā vārds, ir materiāla. Esiet piesardzīgi gan ar vārdiem, gan ar domam. Vēlieties vienīgi labo, domājiet un runājiet vienīgi par labo.

Ir nepieciešams ticēt tam, ka iecerētais īstenosies dzīvē. Šim nolūkam vajag sevi piestrāvot ar pozitīvo enerģiju, pozitīvi noskaņoties, izmantojot vārdiskos kodus, kas virzīti uz vēlmju piepildīšanos, uz veiksmi un panākumiem.

Gluži vienkārši vajag pareizi formulēt savas vēlmes un piestrāvot tās ar izpildes enerģiju. Galvenais saglabāt mieru, ticību sev un nezaudēt pacietību. Un par katru brīnumu, kas notiek jūsu dzīvē, pateicieties Radītājam, visuma Augstākajiem Spēkiem, Debesu un Zemes Spēkiem.

════════

Pateicoties manām spējām ietekmēt notikumus,

es piesaistu sev veiksmi un faktiski vadu

visus notikumus.

Es varu pārvērst savas skumjas priekā,

nervozitāti – mierīgumā, izšķērdīgumu – taupīgumā.

Es uz visiem laikiem atbrīvojos no tādām

negatīvām jūtam kā bailes un no vainas sajūtas.

Man būs tik daudz naudas, cik vien es vēlēšos.

Es pats izvēlos savu dzīves ceļu. Es ticu savam

liktenim. Tas man dāvā iespēju veiksmīgi dzīvot

Gaišo Spēku aizsardzībā.

════════

Visiem ir zināms izteiciens par vārda spēku: ar vārdu var godā celt, ar vārdu var nogalināt. Mēs savā starpā kontaktējamies ar vārdu palīdzību. Taču brīžiem nepamanām, ko un runājam, tas ir, nezinām vārdu vērtību. Bet katrs vārds nes sevī noteiktu enerģiju, kas mūsu biolauku nostiprina vai, gluži otrādi, iznīcina.

Nesakiet vārdu “nē”, tā jūs jau iedarbināt iznīcības programmu un ierobežojat savas iespējas, un nav svarīgi, kādā sakarībā jūs šo vārdu izrunājāt. Aizstājiet to ar citu vārdu, kura jēga nesaistās negatīvu ietekmi uz jūsu dzīves notikumiem. Sakiet tikai labus vārdus, kam ir pozitīvs lādiņš un kas jūs pieslēdz labestības un pārpilnības straumei.

Viens no veidiem, kā skaņa iedarbojas uz cilvēku, ir mantras, kas var ievērojami uzlabot mūsu dzīvi, nostiprināt veselību. Mantru skaņas pieslēdz mūs Visuma stihijām, tās dotas, lai mēs varētu pašizdziedināties, atklātu dabas dotās spējas un realizētu radošās ieceres, kas uzlabo mūsu dzīvi.

Uguns stihijas skaņas: ča, ri, ra, gna – vieš cilvēkā mundrumu un dzīvesprieku. Tās palīdz realizēt iecerēto un atklāt savas spējas. Šīs skaņas jāizrunā tikai tad, kad jūtaties ļoti nogurusi un jums ir pilnīgi novājējusi nervu sistēma. Tās mūs sasilda ziemas laikā.

Ūdens stihijas skaņas: tha, thaha, dhaha, li, la – piepilda mūs ar pavasarī mostošās dabas enerģiju. Šīs skaņas nomierina, palīdz atbrīvoties no stresa un saspringtības, dāvā dzīvesprieku, ļauj sajust apkārtējās pasaules skaistumu.

Gaisa stihijas skaņas: ka, kha, ga, nga, ri, ia – ienes mūsu dzīvē pārmaiņas, liek mums kustēties, vairo mūsu pārliecību par saviem spēkiem. Šīs skaņas nostiprina mūsu organismu, imunitāti, palīdz ātrāk atjaunot spēkus, paaugstina smadzeņu darbaspējas.

Zemes stihijas skaņas: da, tata, u, ju, vi – nostiprina mūsu saikni ar Zemi. Tā vieš cilvēkā nesatricināmu pārliecību par savām spējām, palīdz rast labākos ceļus iecerētā realizēšanai, dod neatlaidību un pacietību.

Ēteriskās stihijas skaņas: pa, ba, bha, ta, o, a, m – savieno mūs ar Visuma Spēkiem, ļaujot pieslēgties kosmiskās telpas energoinformatīvajam laukam. Šīs skaņas palīdz iegūt zināšanas un pareizi izmantot saņemto informāciju.

Mantru var izmantot kā papildlīdzekli, ārstējot kādu slimību. Jau sen ir ievērots, ka, apvienojot ārstēšanu ar mantru izrunāšanu, cilvēks ātrāk kļūst vesels un tiek vaļā no savas kaites:

 • ong izmanto redzes traucējumu profilaksei;
 • hang izmanto elpošanas sistēmas slimību un vairogdziedzera slimību, ka arī runas traucējumu profilaksei;
 • jang izmanto sirds un asinsvadu sistēmas slimību profilaksei, šis vārds palīdz uzveikt depresiju;
 • dun palīdz ārstēt nervu sistēmas slimības un galvas smadzeņu asinsvadu slimības;
 • ngong palīdz ārstēt augšējo elpceļu un aizdeguni, kad ir apgrūtinoša elpošana;
 • si stiprina organisma spēkus, aizkavē priekšlaicīgu novecošanos, normalizē asinsspiedienu;
 • čui (jui) palīdz ārstēt slimas nieres, noņem miegainību, uzlabo galvas smadzeņu darbaspējas;
 • sji izmanto ārstējos elpošanas sistēmu, tas palīdz atbrīvoties no trauksmes sajūtas, papildina trūkstošos dzīvības spēkus;
 • he palīdz ārstēt sirds nepietiekamību, atvaira drūmu noskaņojumu un noslēgtību, piestrāvo a pārliecības spēku un uzlabo ne vien pašsajūtu, bet arī noskaņojumu;
 • hu palīdz, ārstējot slimības, kas saistītas a liesas funkcijām, atvaira skumjas, piestrāvo ar optimismu;
 • sjui palīdz, ja ir slimas aknas, šī skaņu kopa noņem bezizejas sajūtu, novērš asinsvadu spazmas;
 • lang izmanto, lai nostiprinātu zobus, kaulus, mugurkaulu;
 • vang izmanto uroģenitālās sistēmas slimību un liesas slimību profilaksei;
 • rang izmanto gremošanas sistēmas, kā arī kuņģa un zarnu slimības profilaksei.

Var sēdēt saliktām rokām, neko nedarot, un sapņot par bagātību un labklājību. Tas neko labu nenesīs. Jācenšas iet pretī mērķiem, kurus esat sev nosprauduši. Jāizvirza sev reāli mērķi un pareizi jāformulē vēlmes. Viss ir atkarīgs no jūsu pūliņiem. Neredzamā pasaule, Gaišie Spēki, Radītājs palīdz tikai tad, kad cilvēks atmetis liekēža paradumus, pats kļūst par savas dzīves saimnieku, par vēlamo notikumu veidotāju.

Reizēm mēs dzirdam aizrādījumu: „Nesēdi pie galda stūra!” kas aiz šiem vārdiem slēpjas? Stūris (jebkuras mēbeles), ass priekšmets simbolizē bultu, šķēpu, tas ir, nogalināšanas ieroci. Jebkurš ass priekšmets, kas vēsts pret cilvēku , izstaro iznīcības enerģiju, it kā ielaužas cilvēka enerģētiskajā laukā, tas „caur sit” biolauka aizsarg slāni, notiek dzīvības enerģijas noplūde, un cilvēkam odas veselības problēmas, pamazām sāk ciest arī citas dzīves sfēras.

Tā, piemēram, „neatvadāmies pār slieksni” nozīmē to, ka slieksni ir it kā neredzama robeža un enerģiskais šķērslis, kas nodala divas pasaules – mūsu pasauli un svešo. Šis šķērslis sarauj saskarsmes enerģiju, traucē nodibināt kontaktu. Parasti pār slieksni kontaktējamies ar svešiem cilvēkiem, un katra lieta, ko cilvēkam pasniedz pāri slieksnim, jau nes sevī mirušu enerģiju, jo, priekšmetu nododot, tā zaudē saikni ar šo pasauli. Labuma no šīs lietas nebūs. Ir zināma arī tāda paraža kā aizliegums sēdēt uz sliekšņa, atgriezties atpakaļ pusceļā. Visi šie lēcieni „no vienas pasaules otrā” ir saistīti ar enerģijas zudumu, bet šo enerģiju jūs virzījāt mērķa sasniegšanai. Ja vajag atgriezties, – paskatieties spogulī vai uz brīdi apsēdieties pie galda, itin kā uzlādējoties ar savu pavarda enerģiju.

════════

Es vienmēr un visur jūtu Debesu palīdzību un atbalstu.

Es priecājos par visu labo, ko sniedz man liktenis.

Es pieņemu visus labumus, kurus sūta man dzīve.

Es mīlu sevi. Es pieņemu sevi.

Es uzticos savam liktenim.

Es izvēlos dzīvot bagātīgi un laimīgi šeit un tagad.

════════

Ieskaujiet sevi, savu mitekli ar pozitīvo enerģiju. Pat uzkopjot māju, dariet to ar mīlestību un prieku. Bet ēdienu vajag gatavot mierīgā noskaņojumā, piestrāvot to ar pozitīvu enerģiju. Nav pieļaujami pie plīts apspriest notikušas avārijas vai katastrofas, nav vērts virtuvē novietot televizoru: dažkārt no zilā ekrāna mums plūst ne tuvu pozitīva informācija. Ēdiens piesūcas ar sāpju un ciešanu iznīcinošos enerģiju, un jūs varat saindēt savu tuvinieku barību. Iekļūstot organismā, šāda barība var sagādāt daudz problēmu. Turpretī tad, ja jūs, gatavojot pusdienas, ne tikai runāsit, bet arī domāsit patīkamas, labas domas, ēdiens būs garšīgāks un uzlādēs jūsu tuvinieku un jūs pašu ar labām emocijām un veselību.

Pie galda nevajag runāt par nogurumu, savārgumu, naudas trūkumu. Ar tādām runām jūs iekodējat barību (bet caur to – arī sevi) uz nepatikšanām, problēmām. Ēšanas laikā vienmēr runājiet par patīkamo vai vispār klusējiet, varat ieslēgt mierīgu mūziku.

Patīkama mūzika izraisa pozitīvas emocijas, kas savukārt pastiprina uzmanību un tonizē centrālo nervu sistēmu. Mūzika ļauj atgūt garīgo līdzsvaru, pozitīvi ietekmē cilvēka organismu.

Turklāt zinātnieki apgalvo, ka, reproducējot skaņas noteiktā frekvencē, cilvēku var izvest no depresijas un izārstēt. Ir gadījumi, kad izmantotas noteiktas melodijas, konkrēta mūzika, ārstējot psihiski slimus cilvēkus. Mūzika ir palīdzējusi iziet viņiem no robežstāvokļiem. Tā , piemēram, jau mūsdienās mediķi ir konstatējuši, ka zvana skaņas atstāj labvēlīgu ietekmi uz cilvēkiem, daudzas slimības atkāpjas, veselība uzlabojas pat onkoloģiskajiem slimniekiem, bet dažkārt notiek arī izveseļošanās.

Mūzika – tas ir vesels skaņu signālu komplekss, šos signālus ar dzirdes palīdzību apstrādā galvas smadzeņu struktūras. Dažādas skaņas atstāj uz cilvēku atšķirīgu ietekmi. Tā, piemēram, aplūkosim, kā uz sistēmām un orgāniem iedarbojas dažādas skaņas, ko pieraksta a grafiskām zīmēm – notīm:

 • do – ietekmē kuņģa, aizkuņģa dziedzera un liesas funkcijas;
 • re – žultspūsli un aknas;
 • fa – uroģenitālo sistēmu;
 • sol – sirds, asinsvadu un tievās zarnas funkcijas;
 • la – plaušas un nieres;
 • si – „siltuma formēšanas” funkciju.

Jūs varat izmantot skaņas labvēlīgo ietekmi uz apkārtējo telpu, tīrot savu dzīvokli vai biroju. Lai cik katrs no mums būtu pozitīvs un labestīgs, dzīvē tā kā tā izveidojas situācijas, kad negatīvās emocijas ņem virsroku. Bet, ja telpā ir uzturējušies daudzi cilvēki vai tajā vairāk kārt izgāztas emociju straumes, tās nekur nepazūd. Tās noklājas uz sienām un, dienu no dienas uzkrājoties, sāk pamazām saindēt dzīvokļa vai biroja enerģētiku. Tāpēc jebkuru telpu vajag periodiski attīrīt no negatīvajām enerģijām.

Iededziet sveces, smaržnūjiņas, ļoti labi telpas attīra zvana skaņas. Apejiet visu telpu pa perimetru ar zvaniņu rokā. Zvaniņa skaņas attīra jūsu mitekli, biroju no negatīvās, mirušās, stagnātiskās enerģijas, piepildot telpu ar svaigu, tīru, dzīvu enerģiju. Rūpējieties par savu veselību un labklājību.

════════

Pateicoties Augstāko Pozitīvo spēku klātbūtnei manā dzīvē,

es jūtos no daudziem ierobežojumiem neatkarīgs un brīvs cilvēks.

Es vienmēr jūtos vesels un pievilcīgs cilvēks, par manu labo formu

var spriest pēc manas figūras un acu mirdzuma.

Manī atgriezusies pārliecība par saviem spēkiem, un man vienmēr un

visur pavada veiksme un panākumi.

Lai izzūd visas manas slimības, lai mans biolauks kļūst blīvs

un droši aizsargā mani no visām nelaimēm un likstām.

════════

Piesātiniet sevi ar tīru enerģiju, attīriet dvēseli no negatīva, piepildiet sirdi ar mīlestību un gaismu. Tādējādi jūs nostiprināsit arī savu enerģētisko ķermeni. Dažādas likstas, slimības, nepatikšanas metīs jums līkumu. Mīliet sevi, mīliet šo pasauli, sūtiet tai gaismu un savas dvēseles maigumu. Un pie jums atgriezīsies apkārtējās Telpas siltums un prieks, daudzkārt pavairots.

Aromātiem ir milzīga pozitīva ietekme uz cilvēka emocijām. Ēterisko eļļu jonu komponenti paaugstina uzņēmību un atvērtību pret Kosmosa enerģijām. Aromāti palīdz atjaunot auru, iemantot sliecību uz labo un taisnīgumu, novērst kompleksus un nelabvēlīgumu. Augi ir zaļie ceļrāži uz Laimi un Harmoniju. Katrai ēteriskajai eļļai ir raksturīgs noteikta iedarbība uz cilvēka bioenerģētiku.

Smaržas, aromāti labvēlīgi ietekmē cilvēka domas un veselību. Mūsu noskaņojums ir pakļauts aromātu iedarbībai ne mazāk kā fiziskais stāvoklis, smaržas spēj ietekmēt mūsu darbaspējas un rīcību. Ar smaržzāļu palīdzību var attīrīt cilvēka un mitekļa, kā arī visas apkārtējās telpas enerģētiku.

Vienas smaržas uzlabo apetīti, citas paaugstina darbaspējas un uzmanību, bet vēl citas mums raisa romantisku noskaņojumu. Smaržnūjiņas (eikalipts, raudene, liepa, ciedrs, bērzs) var labvēlīgi ietekmēt elpošanu vai to apgrūtināt (papele, baldriāns).

Sirds un asinsvadu sistēmas darbību stimulē ceriņu, vilkābeles, kampara smarža. Bergamotes, jasmīnu, melno piparu smarža piepilda ar enerģiju.

Ar aromātu palīdzību mēs varam ne vien ietekmēt savu veselību, paaugstināt darbaspējas un imunitāti, bet arī kaut kādā mērā mainīt savas rakstura iezīmes un apkārtējo gaisotni.

Vaniļas un kanēļa aromāts virtuvē rada labvēlības un miera atmosfēru, turklāt šīs smaržas palīdz labāk asimilēt barību; rožu un sandalkoka aromāts guļamistabā stipina laulāto saites. Citrona smarža birojā palielina darbaspējas, bet bergamotes aromāts piestrāvo mūs ar enerģiju. Jasmīnu, apelsīnu, mandarīnu, citrona, ciedru smarža piesaistīs jūs birojam, veikalam vajadzīgos cilvēkus, daudz klientu. Līgumi tiks parakstīti a jums labvēlīgiem noteikumiem, un tas jums nesīs daudz lielāku peļņu.

Katru mēnesi ir dienas, kad nepieciešams pamatīgi iztīrīt telpas, kurās strādājat vai dzīvojat. Šādās dienās aizdedziniet sveces un izsvēpējiet telpas ar smaržnūjiņām. Telpu, mājas, biroja, veikala attīrīšanai no sastāvējušās enerģijas ir noderīgi lietot kadiķa, bergamotes, sandalkoka, rožu, priedes un ciedra aromātu, un jūsu dzīve piepildīsies ar spilgtām krāsām, jūs iegūsit mieru un dzīvesprieku.

Aromātu terapija, tāpat kā krāsu terapija un mūzikas terapija, ir nākotnes zinātnes, tāpēc, ka mēs vēl neesam gatavi pilnībā pieņemt senču gudrību un zināšanas. Tā nav jauna zinību nozare, tās gluži vienkārši ir aizmirstas zināšanas, kuras ļaudis ir izmantojuši agrākos laikos. Viņi lika lietā savas zināšanas par apkārtējo pasauli a prieku un vieglumu. Bet mēs dzīvojam, balstoties uz citām vērtībām, palaikam atmezdami to noderīgo, ko mums mantojumā atstājušas Zemes iedzīvotāju iepriekšējās paaudzes.

Ūdens ir dzīvības avots uz Zemes. Taču maz ir to, kas zina, ka ūdens spēj uzkrāt informāciju, kā pozitīvu, tā negatīvu, piesaistot mūsu dzīvei tos vai citus notikumus.
ūdens viegli maina savu struktūru apkārtējās telpas vibrāciju un enerģiju ietekmē, un atkarībā no uzkrātās informācijas tas var būt kā „dzīvais”, tā „mirušais” ūdens.

Pastāv hipotēze, ka vietās, kas piesātinātas ar tīru dzīvības enerģiju, ir dzīvā ūdens avoti. Taču „dzīvais” un „mirušais” ūdens vienmēr atrodas dažādās vietās un nekad nav blakus.

Uzskata, ka „mirušais” ūdens sadziedē brūces, ārstē organismu, bet „dzīvais” ūdens uzlādē ar dzīvības enerģiju. Ņemot vērā to, ka ūdens uzsūc sevī informāciju, viegli pārkārtojot savu struktūru, mēs varam pat mājas apstākļos radīt ūdeni, kas ārstē, uzlādē ar enerģiju, palīdz mums šķīstīties, attīrīt savu ķermeni un dzīves telpu no negatīvās un mirušās enerģijas.

Vannošanās šādā ūdenī mūs noskaņos uz Visuma pozitīvajām vibrācijām, atjaunos saikni ar Kosmosu. Gatavojot ēdienu un dzērienus, mēs izdziedināsim savu organismu, izvācot negatīvu no katras sava ķermeņa šūnas. Lietojot uzlādētu ūdeni telpu uzkopšanā, mēs piesaistīsim savai dzīvei tīrās enerģijas.

Katrs cilvēks spēj uzlādēt ūdeni, šī tehnika nav sarežģīta. Ūdeni var apvārdot ar pozitīvām vārdiskām formulām, raidot labestības un mīlestības enerģiju. Un nevajag stāvēt pie vannas un pirms procedūras apvārdot visu esošo ūdeni. Pietiek, ja vannā ielej glāzi pozitīvi uzlādēta ūdens. Ja praktizēsit šādu procedūru regulāri, tad itin drīz sajutīsit spēku pieplūdumu. Uzlabosies pašsajūta, izgaisīs problēmas, un jūs sajutīsit dzīves garšu. Uz daudzām lietām sāksit lūkoties citādi. Apvārdotu ūdeni var arī dzert. Tas nostiprinās jūsu veselību, un jūs šajā dzīvē jutīsieties vairāk pārliecināti pa sevi.

 

Ūdens vārdi

Ūden – ūdentiņ, Debesu māsiņ, tevi mums Radītājs devis. Paldies tev, ūdentiņ, tu dubļus nomazgā, dari tīru, dzīvi ar tīrību piepildi. Padzirdi manas asinis ar skābekli, attīri visas miesas šūnas. Manu garu un dzīvi piepildi ar laimes un veiksmes programmu, stiprini manus spēkus un svētību dod.

Vannošanās laikā atkārtojiet šādus vārdus:

Visuvarenais Dievs, pie Tevis vēršos un lūdzu steidzami palīdzēt. Palīdzi man, pasargā un apžēlojies par mani, dod manai dzīvei atkal prieku. Dāvā man veiksmi un visas vajadzīgās durvis atver, lai mani darbi labāk veiktos, attīri mūsu dzīvi no visa nejaukā un netīrā un parādi man savu žēlastību. Debesu un visas Pasaulsēkas Spēki, Visuma un Zemes Varenais Spēks, es jūs lūdzu – palīdziet, dodiet man to, ko es vēlos.

Organisma nostiprināšanai var lietot arī krāsaino ūdeni. Pētījumi rāda, ka saules gaisma, kas plūst caur dažādas krāsas stikla filtriem, palīdz izārstēt dažādas slimības. Krāsa ietekmē cilvēka veselību, viņa domas un rīcību. Apguvuši krāsu terapijas noslēpumus, ar tās palīdzību varat atrisināt daudzas savas dzīves problēmas, kļūt gudrāki, nostiprināt veselību, jums izzudīs nervozitāte, uzlabosies attiecības ar citiem cilvēkiem.

Sarkanā krāsa cilvēkam dod pārliecību par sevi un mērķtiecību, paaugstina dzīves tonusu, aktivizē organisma iekšējo spēku.

Zilā un gaišzilā krāsa iedarbojas nomierinoši, uzlabo smadzeņu darbību, pazemina ķermeņa temperatūru.

Zaļā krāsa palīdz nervu pārslodzes un stresa brīžos, bet tādu mūsdienu cilvēka dzīvē ir daudz.

Dzeltenā un oranžā krāsa piesātina mūs ar enerģiju un sasilda, noņem nogurumu un piepilda ar prieku katru mūsu organisma šūnu. Šī krāsa mums asociējas ar saulīti, kas cilvēkiem dāvā Esības prieku.

Violetā krāsa iedarbojas uz organismu nostiprinoši un atjauno to šūnu līmenī. Noņem sāpes, nomierina.

Krāsu terapijas pamati bija zināmi jau senajā Indijā, Ķīnā, Ēģiptē un citās zemē. Tolaik zināja, bet mūsdienās zinātnieki to apstiprina, ka kādas krāsas trūkums vai pārliecīgs daudzums var kļūt par saslimšanas cēloni. Kāsu harmonijas atjaunošana palīdzēs izārstēt daudzas slimības un novērst traucējumus cilvēka organisma darbībā.

Šajā nolūkā var praktizēt krāsu meditāciju, krāsu terapiju un citas metodikas ārstēšanā ar krāsām.

Katrai no septiņām varavīksnes krāsām ir analogs mūzikā – attiecīga nots, un tā atmirdz cilvēka auras struktūrā. Noteiktas krāsas ir saistītas ar cilvēka audiem un orgāniem un ir viens no personības harmoniskas attīstības komponentiem.

Krāsu meditācija likvidē stresa stāvokli, atjauno jūsu saikni ar Kosmosu. Tā ne vien dāvā cilvēkam brīnišķīgu noskaņojumu, bet arī atbrīvo no nervu pārslodzes.

Krāsu meditāciju var praktizēt, lai izdziedinātu organismu. Šī meditācija sniedz jums optimismu un harmonizē jūsu psiholoģisko stāvokli.

Visas aplūkotās metodes ļauj nostiprināt organismu, attīrīt to no piesārņotās enerģijas un slimībām. Tās palīdzēs jums ilgu laiku saglabāt darbaspējas, būt enerģiskam un lieliski izskatīties. Cilvēkam ir tik daudz gadu, cik vecs viņš izskatās. Un nevajag pakļauties vispārējam aplamam uzskatam, ka pēc piecdesmit gadiem cilvēks jau ir vecs un nevarīgs. Viss ir atkarīgs no jūsu noskaņojuma un vēlmēm, no tā, vai jūs gribat, cik vien ilgi iespējams, būt jauns un vesels cilvēks vai, ļaujoties grūtsirdībai, jau trīsdesmit gados izskatīties vecs un sačākstējis.

Dabas dziedinošie spēki

Cilvēku un viņa apkārtējo vidi ietekmē ne vien skaņas, krāsas, gaismas un smaržas, bet arī akmeņi, metāli un citi materiāli, ar kuriem dzīvē sastopamies.

Jebkuram materiālam ķermenim Visumā piemīt enerģija un spēj akumulēt un saglabāt informāciju. Tas attiecas arī uz mūsu mantām, rotas lietām, sadzīves priekšmetiem, kas satur pilnīgu informāciju par mums. Tāpēc, starp citu, nedrīkst lietot svešas mantas un nav ieteicams dot citiem lietošanā savējās.

Cilvēka enerģētiku un apkārtējās telpas informāciju sevišķi spēcīgi spēj sevī uzsūkt akmeņi un metāls. Tāpēc rotaslietas, kas izgatavotas no akmeņiem un metāla, var izmantot kā talismanus, kas harmonizē noteiktas rakstura īpašības. Daudzi akmeņi, piemēram, koraļļi, malahīts, kalnu kristāls, berils un vēl daži, aizsargā īpašnieku no negatīvās enerģijas, ģenerējot savu enerģētisko lauku. Tāpēc rotaslietas vajag ne vien pastāvīgi attīrīt no enerģētiskajiem sārņiem, bet nepieciešams arī ar tām kontaktēties, piesātinot šos priekšmetus ar pozitīvu informāciju un enerģiju. Šādā veidā rotaslietas īpašnieks nostiprina saikni ar savu talismanu, palielina tā enerģiju un pastiprina aizsargājošās īpašības. Talismani, saspraudes, rotas spēj neitralizēt apkārtējo cilvēku negatīvās enerģijas, mūs izdziedināt un aizsargāt. Taču talismanus un citus fetišus un rotaslietas nepieciešams periodiski nomazgāt tīrā tekošā ūdenī.

Rotām lietotie metāli cilvēku ietekmē dažādi. Visiem zināms, ka zelts ir Saules simbols. Tam piemīt ļoti spēcīga enerģija un dziednieciskas īpašības.

Zelts uzlabo noskaņojumu, stabilizē cilvēka psihisko un emocionālo stāvokli, vieš viņā pārliecību par saviem spēkiem. Tāpat zelts labvēlīgi ietekmē sirdsdarbību un asinsrites sistēmu.

Pastāv uzskats, ka „zelta ūdens”, ko iegūst zelta vārīšanas rezultātā, uzlabo atmiņu un paaugstina intelektu. Taču nav ieteicams zeltu nēsāt pastāvīgi. Uz nakti visas otas lietas jānoņem un jānoskalo a sāļu ūdeni.

Sudrabs un sudraba izstrādājumi palīdz uzbudinājuma brīžos, uzlabo imunitāti un nostiprina nervu sistēmu. Sudrabam piemīt spēcīgas baktericīdās īpašības, tas nogalina mikrobus.

Ja jums ir radušās problēmas ar sirdi, uzvelciet sudraba gredzenu kreisās rokas mazajā pirkstiņā. Turpretī labās vai kreisās rokas rādītājpirkstā uzvilkts gredzens uzlabo zarnu darbību.

Varš veicina hemoglobīna līmeņa paaugstināšanos asinīs. Tas uzlabo sirds un asinsvadu sistēmas darbību, ir ļoti noderīgs, ārstējot ādas slimības un inficētas brūces. Palīdz nervu sistēmas novājējuma gadījumā.

Mūsdienās, farmakoloģijas uzplaukuma laikā, mēs arvien vairāk un vairāk atraujamies no dabas. Turpretī senatnē daudzas slimības ārstēja ar zālītēm, minerāliem, smaržaugiem, izmantoja citas nepelnīti aizmirstas metodes, kas nostiprināja ne vien cilvēka veselību, bet arī viņa garu.

Akmeņu izmantošana ir visvienkāršākais dziedināšanas paņēmiens. Ar akmeņu palīdzību var izvairīties no vairākiem slimīgiem stāvokļiem, radot pozitīvu emocionālo noskaņojumu. Mūsu senči zināja akmeņu dziednieciskās īpašības un prata pareizi izmantot to spēku un enerģiju.

Zināšanas pa akmeņu un minerālu īpašībām var izdziedināt cilvēku pat no dažādām komplicētām slimībām.

Avanturīns uzlabo omu, noskaņo uz jautrību, rada svētku sajūtu, tomēr nav ieteicams to nēsāt pastāvīgi, ja cilvēks ir dzimis zodiaka uguns vai gaisa zīmēs. Turpretī zemes un ūdens zīmēs dzimušie var to nēsāt ilgstoši. Zaļais avanturīns rada harmoniju, prieku, palīdz aizmirst kādreiz pārdzīvotus pāri darījumus un senas emocijas. Tas spēj dziedēt acu slimības.

Kopš seniem laikiem milzīgu popularitāte ir granātam, tas izraisa prieka sajūtu, vieš optimismu, dod mundrumu. To ieteica nēsāt grūtniecēm, jo uzskatīja, ka šis akmens aizsargā gan sievieti, gan bērnu. Atkarībā no krāsas un īpašībām granātu grupas akmeņi var palīdzēt dažu slimību ārstēšanā. Tā, piemēram, zaļo granātu izmanto sirds slimību ārstēšanā, dzelteno – plaušu slimību ārstēšanā, bet sarkanbrūno – asinsrites orgānu dziedināšanā.

Arī rubīns ir mīlestības un prieka akmens. Tam ir mūsu asiņu krāsa un piemīt spēcīga enerģija un spēks, kas cilvēkam dāvā harmoniju. Rubīns palielina mūsu seksuālo enerģiju, iekvēlina mīlas jūtas. Šīs īpašības piemīt visiem sarkanajiem akmeņiem.

Vislielāko popularitāti visos laikos un visās tautās iemantojis ametists. Krievijā to dēvēja par arhiereju akmeni. Tam piemīt spēja pasargāt cilvēkus no kārdinājumiem un pavedināšanas, tāpēc tautā pastāv uzskats, ka tas izdziedina no žūpošanas. Šā akmens enerģija ir tik spēcīga, ka pasargā cilvēku no postošām kaislībām un pārmērībām. Ametists spēj izraisīt mīlestību pret tā dāvinātāju. Tāpēc, ja neesat pārliecināts, ka jums šis cilvēks ir vajadzīgs, labāk nepieņemiet no viņa dāvanā ametistu un nedāviniet to pats. Ametists piešķir cēlumu un augstsirdību, apvelta ar stipru gribu. Tas attīra sava īpašnieka dvēseli un sirdi no lepnības, ļaunuma, augstprātības. Ametists atjauno jūsu organisma enerģētiku, pieslēdz jūs visuma enerģijai un pasargā no nepārdomātas rīcības.

Smaragds ir viens no Veneras dārgumu krātuves visbrīnišķīgākajiem akmeņiem. Tas liek laulātajiem būt uzticīgiem, dāvā īpašniekam mīlestību, laimi, jautrību un prieku, paaugstina intelektu, garīgumu, apveltī ar labestību un gudrību, pastiprina intuīciju, palīdz rast pareizo risinājumu jebkurā situācijā, pievelkot īpašniekam labvēlīgus notikumus. Smaragds bija viedā valdnieka Zālamana iemīļotais akmens.

Ahāts ir Zemes stihijas akmens. Tas ir izturības, stabilitātes, saprātīguma, gudrības un spēka akmens. Ahāts palīdz apdzēst dusmu lēkmi, piešķir cilvēkam augstsirdību un spēju piedot pāri darījumus. Šā akmens enerģija apveltī tā īpašnieku ar taisnīgumu, godīgumu, mērķtiecību un sīkstumu. Ahāts aizsargā mūsu enerģētisko lauku no negatīvās enerģijas. Tāpat tas sargā no enerģētiskā vampīrisma un enerģētiskajiem uzbrukumiem.

Ahāta talismans palīdzēs realizēt jūsu ieceres, novērsīs šķēršļus šajā ceļā. Ja vēlaties, lai jūsu mīļotais cilvēks vienmēr būtu pret jums maigs un uzmanīgs, lai jūsu mīlestība nepazītu rūgtumu un sāpes, ievadiet mīlestības un maiguma programmu baltā ahāta rotaslietā un uzdāviniet to mīļotajam cilvēkam. Akmenī iekodētā programma sargās jūsu jūtas un jūsu mīlestību.

Atkarībā no krāsas ahātu izmantoja vairāku slimību ārstēšanā. Ahāts sasilda, paaugstina cilvēka dzīves tonusu. Sarkanais ahāts tika lietots sirds un asinsvadu slimību, kā arī endokrīnās sistēmas un dažu infekcijas slimību ārstēšanā. Dzelteno ahātu ņēma talkā aknu, žultspūšļa, gremošanas orgānu un plaušu slimību ārstēšanā. Baltais ahāts noņem nervozitāti, uzbudinājumu, stresa sekas. Gaišzilais ahāts sekmē organisma atjaunināšanos, jo labvēlīgi ietekmē vairogdziedzeri. Tas ārstē arī nervu sistēmas

traucējumus un nostiprina imunitāti. Raibais ahāts spēcina organisma enerģētiku, apveltī cilvēku ar labiem tikumiem, piesaista mīlestību un veiksmi.

Serdoliks glabā sevī Zeme skaistumu un spēku. Tas var labi pasargāt no nepārdomātas rīcības. Šis akmens piesaista jums cilvēkus, kas jums kaut kādā ziņā ir tuvi. Serdoliku neiesaka nēsāt vīriešiem, jo tas ir spilgti izteikts sieviešu akmens.

Dimants ir Radītāja akmens. Tas simbolizē Sauli, šim dārgakmenim piemīt Saules spēks un enerģija, kā arī neierobežots visu kosmosa stihiju enerģētiskais potenciāls. Briljanti (dimanti) atnes laimi un labklājību, tie izdziedina un aizsargā pret visām likstām, kādas piemeklē cilvēku ar skaidru dvēseli un labu sirdi. Turpretī ļaunie, augstprātīgie un netaisnīgie no dimanta saņem pēc nopelniem.

Dimants spēcina sirdi, šā akmens varenā enerģija ienes harmoniju un labklājību sava īpašnieka dzīvē. Dimanta enerģija un tam piemītošās īpašības palīdz izārstēt daudzas slimības, cilvēka novārgušo organismu piestrāvo ar enerģiju un spēku. Dimants piesaista veiksmi un pievelk sava īpašnieka dzīvei neierobežotas iespējas un perspektīvas. Tas pasargā no visa nelabvēlīgā un negatīvā, apveltījot cilvēku ar stingrību, izlēmību un nodomu skaidrību; vieš cerību un dod spēku jaunām iniciatīvām, palīdzot pārvarēt grūtības un pagātnē pieļautās kļūdas.

Malahīts nodrošina īpašniekam palīdzību saskarsmē, pievelkot vajadzīgos cilvēkus. Ja vēlaties piesaistīt sev uzmanību, varat droši izrotāties ar malahītu. Šo akmeni arī uzskata par bērnu amuletu, kas pasargā no nobrīnīšanas.

Malahīts remdē zobu sāpes, palīdz astmas un sirds asinsvadu slimību ārstēšanā, kā arī reimatisma, dzeltenās kaites un sepses slimniekiem.

Lazurīts pievelk veiksmi, rada labvēlīgu atmosfēru laulības dzīvei. Tas palīdz vēlmju un ieceru īstenošanā, piestrāvo jūsu dzīvi ar laimi un mīlestību, sniedz Debesu aizsardzību.

Uzskata, ka lazurīts palīdz ādas slimību ārstēšanā, jo tam piemīt iekaisumu mazinošas īpašības. Šis akmens ārstē nervu slimības, tīra asinis, padara asāku redzi un lietojams, kā pretsāpju līdzeklis, ja ir sasitumi un sāpes mugurkaulā.

Viens no visaugstāk vērtētajiem akmeņiem pēc dimanta un rubīna ir tirkīzs. To pazīst kopš senseniem laikiem. Par to ir sajūsminājušās daudzas tautas. Par tirkīzu, par šā akmens brīnumainajām īpašībām stāsta leģendas.

Tirkīzs cilvēkus saliedē, apveltī viņus a jautru dabu un sekmē labvēlīgu mijiedarbību jebkurā darbības virzienā. Tirkīzs dara cilvēku labsirdīgu, pacietīgu, saprātīgu, godīgu un taisnīgu, dāvā viņam prieku, rada veiksmes un uzplaukuma atmosfēru darba lietās.

Tirkīzs izdziedina endokrīnās slimības, nostiprina imunitāti, palīdz izārstēt aknas, žultspūsli, kā arī paātrina atveseļošanos no daudzām hroniskām slimībām. Paglābj no bezmiega, ārstē rīkli, balss saites, spēcina sirdi un nervu sistēmu, uzlabo redzi.

Daudzi senie ārsti un Tibetas dziednieki izturējās ar cieņu un godbijību pret tirkīzu, jo uzskatīja, ka tas ir nevis akmens, bet gan dzīvs organisms, kam piemīt dvēsele. Zeltā iestrādāts tirkīza talismans izstaro tiks spēcīgu labdabīgu enerģiju, ka tumsa, dusmas, nepatikšanas, strīdi un likstas atkāpjas, jo šā talismana klātbūtne sadedzina negatīvo enerģiju.

Nefrīts ir svēts akmens Ķīnā. To var nēsāt visu zodiaka zīmju pārstāvji bez izņēmuma. Nefrīts palīdz sarežģītu jautājumu risināšanā, uzlabo sava īpašnieka garīgās īpašības un intuīciju.

Šis akmens palīdz organismam atjaunināties, labdabīgi ietekmē reimatisma un nervu sistēmas slimību ārstēšanu. Baltais nefrīts dziedina nieres, normalizē vielmaiņu, bet zaļais – spiedienu un nostiprina sirds un asinsvadu sistēmu. Nefrīta talismans var jums kļūt par īstu draugu, kas dos ticību sev, kad jūs sāks nomākt šaubas, un aizstāvēs, kad jums draudēs briesmas, ieteiks labāko risinājumu, kad tas būs vajadzīgs. Šis akmens apveltīs jūs ar spēku un pasargās no kļūdām.

Acotie akmeņi – tīģeracs, kaķacs, piekūna acs – izpauž savu ietekmi tad, kad cilvēkam ir nepieciešama aizsardzība un palīdzība. Šie akmeņi maina mūsu pasaulsizjūtu, dod zināšanas, pasaules gudrību, parāda mums visas dzīves puses un apveltī mūs ar izprati pa to, ka dzīve ir brīnišķīga un Visums pret mums ir labestīgs. Šie akmeņi piestrāvo mūs ar enerģiju un spēku, palīdz visās dzīves sfērās, stiprina ģimenes saites, dara patiesas draudzīgas attiecības, rada harmonisku atmosfēru apkārtējā vidē. Mūsu senči uzskatīja, ka šie akmeņi ir visspēcīgākie fetiši un talismani. Un , ja cilvēks dvēselē un domās ir šķīsts, tie viņam palīdz visa mūža garumā, pasargājot no ļaunuma, slimībām, nepatikšanām, intrigām, apmelojumiem, uzbrukumiem, apzagšanas un kļūdām.

Tīģeracs apveltī savu īpašnieku ar spēku, aizsargā pret uzbrukumiem, kā fiziskiem, tā astrāliem, paglābj no negatīvām ietekmēm, brīdina no kļūdām, palīdz izvairīties no nepareizu lēmumu pieņemšanas. Šā akmens spēks pievelk panākumus, veiksmi, labvēlīgas situācijas, palīdz cilvēkam vienmēr atrasties vajadzīgajā vietā un laikā un iegūt drošus partnerus. Akmens palīdz nogludināt konfliktus, slāpē negatīvās emocijas.

Piekūna acs uzlabo redzi, paaugstina darbaspējas, palīdz īpašniekam vienmēr saglabāt skaidru galvu, apveltī viņu ar izlēmību un apdomīgumu, aizsargā pret jebkādām negatīvām ietekmēm.

Kaķacs ar savu enerģiju ieskauj ne vien tā nēsātāju, bet arī visu apkārtējo telpu, it kā apsargājot sava saimnieka īpašumus. Šis akmens ir uzticīgs saimniekam, sargā viņu, nostiprina viņa veselību, garu, ģimeni, attiecības ar draugiem, piesaista uzplaukuma un veiksmes enerģiju. Tas sekmē daudzu ādas slimību izdziedināšanu, labvēlīgi ietekmē aknu un kuņģa slimību ārstēšanu.

Dzintars normalizē vairogdziedzera darbību un nostiprina imunitāti. Tas attīra organismu no sārņiem, bet biolauku – no negatīvās enerģijas un svešām programmām. Šis brīnišķīgais akmens dod cilvēkam optimismu, nostiprina viņa ticību saviem spēkiem. Tas apveltī savu īpašnieku ar ilgu mūžu un pievilcību, piesaista viņam uzticamus draugus un pasargā ģimeni no nepatikšanām, stiprina mīlestību.

Čaroīts apveltī ar saprātīgumu, noņem nervu spriedzi, padara noturīgu pret kārdinājumiem. Šis akmens šķīsta cilvēka dvēseli, domas, noņem dusmas un liekulību, padara cilvēku maigāku, labsirdīgāku, cildenāku.

Jašma palīdz tikt galā ar neveiksmēm, vairojot cilvēka sīkstumu un gudrību. Jašma ieskauj savu īpašnieku ar laimes un labklājības enerģiju, pastiprina intuīciju, uzlabo veselību. Pastāv šāds uzskats: ja cilvēks dzer no tases, kas izgatavota no jašmas, viņš būs stiprs un vesels. Jašma pasargā savu īpašnieku no smagiem pārbaudījumiem un dusmu vai naida uzplūdiem.

Turmalīns uzlādē ar jaunības enerģiju un palīdz to ilgstoši saglabāt. Tas dod spēku, noņem nemieru, apveltī cilvēku ar labsirdību un pastiprina viņa pozitīvās rakstura iezīmes. Turmalīns nostiprina laulību un piestrāvo cilvēku ar mierīgu, tīru labklājības enerģiju

Sardoniks veicina atjaunināšanos, stiprina ģimenes saites. Tas palielina cilvēka dzīvības spēkus, pievelk viņam laimīgas situācijas, dāvā panākumus, veiksmi un labklājību.

Karneols ir akmens, kam piemīt spējas pieburt. Tas pievelk pie sava īpašnieka viņam vajadzīgos cilvēkus. Šo akmeni nav ieteicams nēsāt pastāvīgi.

Mēnessakmens attīra un nostiprina cilvēka enerģētiku. To iesaka nēsāt grūtniecēm, jo mēnessakmens labvēlīgi iedarbojas uz augli un uz pašas sievietes emocionālo stāvokli. Šis akmens piestrāvo cilvēka un viņa dzīvi ar harmoniju.

Opāls nostiprina intuīciju, vēršas pret ļaunumu, sargā savu īpašnieku no nepārdomātas rīcības, uzbudinājuma, slāpē zemiskas jūtas. Tas dara cilvēku cildenāku un apveltī ar saprātīgumu.

Koraļļi sniedz cilvēkam gudrību, vairo intelektuālās spējas, sargā no likstām un stihiskām nelaimēm. Šis akmens stiprina sirdi, nervu sistēmu, ārstē aknas, liesu, attīra asinis. Tas novērš skumjas, depresiju, uzlabo noskaņojumu un vieš optimismu.

Pērles sekmē ilgu mūžu, uzplaukumu, sargā no nepatikšanām un viltus draugiem, no ļaunuma un maldiem. Pērles atjauno spēkus, veicina jaunības un pievilcības saglabāšanos, nes laimi, bagātību, prieku un apveltī a gudrību.

Kalnu kristāls sniedz mundrumu, piestrāvo ar tīru dziedinošu enerģiju un neitralizē apkārtējās telpas negatīvo enerģiju. Pastiprina personības labākās rakstura īpašības. Kalnu kristāls labvēlīgi iedarbojas uz mugurkaulu, stiprina imunitāti, labi ietekmē galvas smadzeņu darbību, tīra asinis.

Katrs akmens, ko esam izraudzījušies, ļoti ietekmē mūs dzīvi. Tāpēc izraugieties sev tos akmeņus, kuri jums patiešām ir noderīgi, kuri jums ir iepatikušies, tos, kuri, paņemti rokās, rada sajūtu, ka tieši šis ir jūsu akmens. Tad attiecīgais akmens kļūs par jūsu talismanu un sargās no visām bēdām un nelaimēm. Tas kļūs par jūsu sargu, palīgu, draugu.

Mūsu senčiem piemita dvēsele, un viņi zināja, ka vajag dzīvot saskaņā ar pasauli un nedrīkst postīt dzīvo apkārtni, jārīkojas gluži otrādi – vajag dāvāt savas sirds siltumu visam apkārtējam. Un vienmēr jāpateicas pa palīdzību, pa to, ka Saule silda un apstaro Zemi ar Dzīvības Gaismu. Upīte dod dzīvinošu valgmi. Radītājs sargā dvēseli no ļaunuma un pagrimuma. Zeme dod mums Dzīvību. Bet māte daba piestrāvo mūs ar dzīvības Spēkiem.

Mūsu senči vērsās pēc palīdzības pie Visuma stihijām. Viņi uzņēma sevī enerģiju, ne jau strīdoties un ķildojoties, bojājot noskaņojumu un dzīvi apkārtējiem cilvēkiem. Viņi smēlās spēkus Dabā. Pat vēja spēku var likt lietā, lai mainītu dzīves notikumus un pašsajūtu.

Vējš ir enerģijas kustības spēks, enerģijas, kuras nevar redzēt, bet var sajust. Jo stiprāk pūš vējš, jo varenākas ir neredzamā Spēka straumes.

Katram vēja virzienam ir sava enerģija un savs spēks. Ir četri vēja pamatvirzieni un četri papildvirzieni, kas veido tā saukto vējrozi. Katram no šiem vējiem ir savs īpašs iedarbības spēks uz cilvēka veselību un dzīvi. Tie pārvalda cilvēku darbību, noskaņojumu

un emocionālo stāvokli, kā arī garīgo dzīvi, un iedarbojas uz cilvēka apkārtējās vides enerģētiku. Četri galvenie vēji ir ziemeļu vējš – Borejs, dienvidu vējš – Nots, austrumu vējš – Ēoss un rietumu vējš – Zefīrs.

Visi lieliski zina, cik labi mēs jūtamies pēc pastaigas parkā, mežā, kur mums visapkārt ir koki. Sāpes izzūd, pašsajūta uzlabojas, mēs piepildāmies ar kaut kādu gaišu enerģiju. Dvēsele ir it kā atvērusies, un mūs pārņem viegluma sajūta. Un šķiet, ka šajā brīdī mums viss ir pa spēkam, mēs spējam tikt galā pat ar neatrisinātām problēmām. Bet cilvēki, kuri, kā šķita, bija pret mums naidīgi noskaņoti, pēkšņi, kā izrādās, ir jauki un brīnišķīgi. Cilvēks pēc saskarsmes ar dabu, kokiem, upi kļūst atvērtāks kosmiskās enerģijas plūsmām. Attīroties viņš it kā atjauno saikni ar Visumu. Un tad viņa problēmas atrisinās, parādās gaisma, kas viņu ieskauj ar sargājošu mīlestības enerģiju.

Senatnē cilvēki zināja: katram kokam ir noteikta enerģētika, ko tas izstaro un kas iedarbojas uz cilvēku.

Mūsu senči dabu nepostīja, bet viņi zināja metodes, kā ar dabas spēku palīdzību izdziedināties, uzlādēt sevi ar enerģiju. Viena no šādām praksēm bija saskarsme ar savu koku. Cilvēks var intuitīvi noteikt savu koku, kurš viņam palīdzēs daudzās situācijās: gan spēku dos, gan enerģiju uzlādēs, gan sāpes noņems, gan kaites izdziedinās, pastāvīgi sargās no nelaimēm un paglābs no nepatikšanām.

Izraugoties savu koku, jūs varat izmantot zināšanas par koku atbilstību Zodiaka zīmēm.

Kas jums jādara pirmām kārtām, kad esat noteicis savu koku? Pieejiet pie tā, sasveicinieties, iepazīstieties ar to. Esiet labā noskaņojumā, aizmirstiet visas ļaunās domas. Koks atsaucas vienīgi un labestīgāk jūtām, sliktam cilvēkam tas nepalīdzēs.

Pieejiet pie koka un sakiet, ka esat atnācis pie tā ar labu nodomu, pēc palīdzības, lai gūtu spēku un veselību. Kontaktēties ar savu koku varat bieži, taču seansa ilgums nedrīkst pārsniegt 20 minūtes.

Pēc kontaktēšanās noteikti pasakiet kokam paldies par palīdzību un gādību. Saskarsmes procesā, kad ar savu koku jau esat sadraudzējies, jūs pats atradīsit vārdus, ko tikšanās reizē tam sacīt.

Pavērst savu likteni (karmu) uz labāku, novākt svešās negatīvās programmas var Mēness un Saules aptumsumu laikā. Tas patiesi ir maģisks laiks. Jūs varat attīrīt sevi no dzīves sārņiem, uzlabot veselību, nokārtot darba jautājumus. Izmantojiet šo laiku savā labā.

Likteņa korekcija

Pirms katra Saules vai Mēness aptumsuma jūs varat veikt nelielus rituālus, lai izmatotu šīs parādības lietderīgi. Jūs varat atrisināt daudzas problēmas, tik skaidrībā par situācijām, kurās kaut kas sarežģījies vai kuras jāievirza jums vajadzīgajā gultnē, tikt vaļā no liekā, kas traucē, un piesaistīt sev vēlamo. Jūs varat ietekmēt turpmākos savas dzīves notikumus. Izvairoties no sliktām situācijām, jūs pozitīvi ietekmēsit nākotni. Nepalaidiet garām šo brīnišķīgo laiku un izmantojiet to savā labā.

Saules aptumsuma laikā varat strādāt ar sevi, kaut ko mainīt sevī, savā raksturā, pasaulsizjūtā.

Mēness aptumsuma laikā jūs strādājat ar pasauli ap sevi. Izdarāt pārmaiņas, koriģējat savas dzīves notikumus, no kaut kā atsakāties, kaut ko, gluži otrādi, savai dzīvei ievelkat.

Ko var izdarīt Saules aptumsuma laikā? Var atbrīvoties no negatīvām rakstura iezīmēm. Tas ir, jums jāveic darbs ar sevi, ar savām domām un emocijām, ar savām bailēm.

Pirms rituāla veikšanas uzziniet precīzu Mēness vai Saules aptumsuma laiku (pēc sava vietējā laika)

Ko var izdarīt Mēness aptumsuma laikā? Var atbrīvoties no neveiksmēm dabā un personiskajā dzīvē, no slimībām, „ļaunās acs”, no ienaidniekiem…

Esiet labestīgāki un gudrāki. Novēliet sev un citiem cilvēkiem laimi un labklājību. Piepildiet savu apkārtējo telpu ar labestīgām domām un vienmēr paturiet prātā, ka pat tad, ja cilvēkam viss jūk un brūk un visi no viņa novēršas, vienmēr ir iespēja palikt virs ūdens un atgūt kaut daļiņu zaudētā. Tikai nevajag krist panikā.

Mēs visi, kas dzīvojam uz šīs brīnišķīgās planētas, atrodamies vienā sasaistē. Un nevajag, lai nelaimju un bēdu būtu vairāk. Jātiecas uz to, lai ne tikai jūs dzīvotu labi, bet labi klātos arī apkārtējiem cilvēkiem. Daudz patīkamāk ir pretimnācēja sejā redzēt nevis naidu un skaudības pilnas acis, bet laimīgu smaidu.

Ir pieņemts sacīt, ka skaistums glābs pasauli. Bet es uzskatu, ka pasauli izglābs Mīlestība. Mīlestība izdziedina, palīdz, iedvesmo, Mīlestība dara brīnumus.

Mīliet cits citu, dāvājiet maigumu, sakiet mīļus vārdus, mīliet apkārtējo pasauli. Esiet maigi un pateicīgi saskarsmē ar citiem cilvēkiem. Priecājieties un viesiet prieku dzīves telpā. No rīta pamostoties, pasmaidiet un pateicieties Radītājam par nenovērtējami dārgo velti, ko viņš jums dāvājis, – dzīvi šajā pasaulē. Katru sava mūža dienu piepildiet ar Mīlestības gaismu. Esiet mierpilni un labvēlīgi, piesaistiet sev vienīgi pozitīvās vibrācijas.

Ticiet brīnumiem. Nedariet ļaunu, esiet labestīgi un žēlsirdīgi, negrēkojiet, spiežot pārsteidzīgu tiesu. Ticiet sev un saviem spēkiem. Un tad jūs spēsit ne vien izjust, cik pilnestīga ir šī pasaule, jūs sajutīsit arī to, ka dzīve mainās uz labāko un ka tajā sāk notikt brīnumi. Jo jūs esat kļuvis pa burvi, jums ir radusies izpratne par skaisto pasauli, kurā mēs dzīvojam. Jūs esat kļuvis par savas dzīves saimnieku un sācis pats veidot savu likteni. Jūs esat sevi iemīlējis un sācis par sevi rūpēties. Jūs dāvājat mīlestību sev un apkārtējai pasaulei. Jūs esat laimīgs, jo vēlaties dzīvot un priecāties par dzīvi, nevis tikai izdzīvot. Jūs vairs neraizējaties par to, kas notiks rīt, jo zināt, esat pārliecināts – rīt viss būs brīnišķīgi! Vēl labāk nekā šodien! Jūs vairs nedomājat, ka esat bezpalīdzīgs apstākļu priekšā, dzīves priekšā. Jūs esat savas dzīves saimnieks un visus notikumus šajā dzīvē veidojat pats. Es jums vēlu visu to labāko. Esiet vienmēr laimīgi un mīlēti!

28 Novembris, 2016

Twitter

trešdien, Jūnijs 19th, 2019 at 6:46pm
Tā ir mācība par sevis un citu cilvēku izzināšanu. Mācība par to, kā šīs zināšanas pielietot ikdienā, lai uzlabotu savu un arī sabiedrības dzīves kvalitāti. Kurss no 11. vai 21. septembra! INFO - https://t.co/LMPOvssZv0 https://t.co/qM61JZBqog jpc_nlp photo
svētdien, Jūnijs 16th, 2019 at 7:48pm
Kas ir tas noslēpumainais spēks, kurš palīdz stiprajiem cilvēkiem nepadoties dzīves grūtībām un likteņa triecieniem - DZĪVESSPĒKS! Ceturtdienu vakaros no 12. septembra pl.18:00-21:00. 3 mēneši. INFO - https://t.co/KgrXfwzbCb https://t.co/9w9dVXaLdg jpc_nlp photo
svētdien, Jūnijs 16th, 2019 at 6:55am
Biznesa hipnoze vadītājiem. Tavas superspējas. Tu to vari! Kurss, lai pēc vasaras atpūtas saglabātu savas darbaspējas. Otrdienu rītos no 6. augusta pl.10:00-13:00. INFO - https://t.co/jHVmNV84Or https://t.co/BmSJp5DVf4 jpc_nlp photo

Instagram

trešdien, Jūnijs 19th, 2019 at 10:51pm
 • 12
 • 0
trešdien, Jūnijs 19th, 2019 at 10:47pm
 • 7
 • 0
trešdien, Jūnijs 19th, 2019 at 12:01am
 • 9
 • 2
otrdien, Jūnijs 18th, 2019 at 6:34pm
 • 6
 • 0
otrdien, Jūnijs 18th, 2019 at 6:28pm
 • 17
 • 0
svētdien, Jūnijs 16th, 2019 at 10:08am
 • 10
 • 0
pirmdien, Jūnijs 10th, 2019 at 10:33pm
 • 7
 • 0
piektdien, Jūnijs 7th, 2019 at 8:56am
 • 9
 • 0
otrdien, Jūnijs 4th, 2019 at 9:59pm
 • 7
 • 0
otrdien, Jūnijs 4th, 2019 at 8:10am
 • 5
 • 0
trešdien, Maijs 29th, 2019 at 8:39am
 • 10
 • 1
otrdien, Maijs 28th, 2019 at 11:06pm
 • 15
 • 0
pirmdien, Maijs 27th, 2019 at 10:53pm
 • 9
 • 0
ceturtdien, Maijs 23rd, 2019 at 11:11pm
 • 19
 • 0
trešdien, Maijs 22nd, 2019 at 10:35pm
 • 10
 • 0
sestdien, Maijs 18th, 2019 at 9:14am
 • 14
 • 0
trešdien, Maijs 8th, 2019 at 11:53pm
 • 12
 • 1
trešdien, Maijs 8th, 2019 at 11:43pm
 • 8
 • 0
piektdien, Maijs 3rd, 2019 at 10:46pm
 • 49
 • 0
pirmdien, Aprīlis 29th, 2019 at 9:02am
 • 12
 • 1
© Jauno psiholoģiju centrs | Izstrādāja gudramajaslapa.lv
Jauno psiholoģiju centrs