Setup Menus in Admin Panel

Hipnoterapija

Hipnoterapija ir viens no psihoterapijas virzieniem, kas atzīts Eiropas Psihoterapeitu Asociācijā.

Hipnoterapija ir hipnozes klīniska piemērošana jeb pielietošana, lai uzlabotu psihoterapeitisko intervenci jeb iejaukšanos.

Pareizi pielietota hipnoterapija ir droša un labvēlīga terapija. Pirms izvēlēties pareizo terapijas stratēģiju mēs apmācām terapeitu iegūt pilnīgu klienta problēmas attīstības, emocionālo un sociālo vēsturi, jo pastāv noteiktas kontrindikācijas, kad hipnozi nav vēlams pielietot. Kompetents hipnopraktiķis zinās šos gadījumus un piedāvās alternatīvu psihoterapijas metodi vai izmainīs savu tehniku.

"Jauno psiholoģiju centrā" hipnoterapijas apmācību uzsākām 2000.gadā. Kopš tā laika īsāku vai garāku hipnoterapijas apmācību ir izgājuši vairāk nekā 200 interesenti. Pieci no mūsu absolventiem savas zināšanas un pieredzi ir pierādījuši iegūstot Eiropas Klīniskās hipnozes sertifikātu (ECCH).

Ko man dos hipnoterapeita izglītība?

Brīvību - ja Jūs izveidojat pats savu praksi, Jūs pats sev esat priekšnieks. Jūs pats nosakiet savas darba stundas un dienas. Iespēja izveidot kabinetu mājās.
Atzinību - Jūs kļūsiet par visā pasaulē atzītas un respektētas profesijas pārstāvi. Tomēr esiet gatavs uzklausīt dažādus muļķīgus komentārus par "Hipnozi"
Piepildījumu - palīdzēt citiem uzlabot viņu dzīves kvalitāti rada lielu gandarījumu.
Finansiālo ieguvumu - pašlaik hipnopraktiķa samaksa svārstās no euro 15 līdz euro 60 stundā. Ja Jūs strādājat kā hipnopraktiķis, kaut vai tikai 5 stundas nedēļā, Jūsu mēneša ienākums pirms nodokļiem var būt no euro 300.
Izprast sevi - apmācību laikā Jūs noteikti uzzināsiet daudz ko jaunu par sevi un savām spējām. Praktisko darbu laikā atrisināsiet interesējošos jautājumus un radīsiet sev jaunus izaicinājumus.
Kādas ir ēnas puses hipnopraktiķa darbā?

Ja Jūs uzsākat savu praksi, tad Jums ir jārada pašam sava ikdienas dzīves struktūra. Ja Jūs esat pieradis pie darba no pl. 9 - 18, tad tas var likties pagrūti un pie tā jāpierod.


Pēc klientu pieprasījuma var būt darba laiks gan agri no rīta, gan vakaros un brīvdienās.
Jāatrod savi klienti. Viņi nerodas pēc burvju mājiena. Jums jāatrod sava niša, kurā vēlaties darboties (depresijas, ēšanas traucējumi, stress, kaitīgie ieradumi u.c.) un jāatrod kāda veida klientu piesaiste ir visefektīvākā.

{"title":"Heading","show_title":"0","post_type":"course","taxonomy":"","term":"","post_ids":"20450,20457,20060","course_style":"recent","featured_style":"excerpt","masonry":"0","grid_columns":"clear3 col-md-4","column_width":"200","gutter":"30","grid_number":"9","infinite":"1","pagination":"1","grid_excerpt_length":"100","grid_link":"1","css_class":"","container_css":"","custom_css":""}
No Posts Id's found in given Custom Post Type. ..more..
Ielādē informāciju...
Visa informācija ir ielādēta
© Jauno psiholoģiju centrs | Izstrādāja gudramajaslapa.lv
Jauno psiholoģiju centrs