Setup Menus in Admin Panel

Koučings

Treniņš mērķu sasniegšanā

Process, kura laikā cilvēks uzstāda sev mērķi un tiek vests uz tā sasniegšanu. Sesiju apmeklējums būtu ieteicams ikvienam, kurš savā dzīvē jūtas „iesprūdis”, nonācis ceļu krustcelēs vai atdūries strupceļā. Vienalga vai tā būtu privātā dzīve, attiecības, karjera, bizness vai kas cits. Koučings dod impulsu iešanai uz priekšu – tas ir „grūdiens” attīstībai uz augšu.

Katrs klients pats nosaka to, ko viņš vēlas iegūt. Koučs ņem vērā konkrētu gadījumu un virza uz mērķi. Koučingu iespējams pielietot teju visās dzīves sfērās – sākot ar privāto dzīvi, beidzot ar uzņēmumu darbības attīstību. Treniņa laikā klients iemācās savas domas vērst pozitīvā virzienā. Ideālā variantā klients sasniedz savu mērķi ar prieku un gandarījumu. Pēc sesijām top skaidrāki soļi, kā iet uz mērķi, ir vieglāk paraudzīties pašam uz sevi un pasauli. Galvenais ieguvums ir apziņas paplašināšana.

Pieejamas sesijas un programmas gan privātpersonām, gan uzņēmējiem.

{"title":"Heading","show_title":"0","post_type":"course","taxonomy":"","term":"","post_ids":"19142,19147","course_style":"recent","featured_style":"excerpt","masonry":"0","grid_columns":"clear3 col-md-4","column_width":"200","gutter":"30","grid_number":"6","infinite":"1","pagination":"1","grid_excerpt_length":"100","grid_link":"1","css_class":"","container_css":"","custom_css":""}
No Posts Id's found in given Custom Post Type. ..more..
Ielādē informāciju...
Visa informācija ir ielādēta
© Jauno psiholoģiju centrs | Izstrādāja gudramajaslapa.lv
Jauno psiholoģiju centrs