JUPITERA (Guru) tranzīta ietekme līdz 2025.gada maijam - Jauno psiholoģiju centrs

JUPITERA (Guru) tranzīta ietekme līdz 2025.gada maijam

Prognozes

JUPITERA (Guru) tranzīta ietekme līdz 2025.gada maijam

jupitera_tranzits

JUPITERA (Guru) tranzīta ietekme līdz 2025.gada maijam

Vēdiskais numerologs un astrologs Andris Kraņevskis

Jupitera (Guru) tranzīta ietekme no 01.05.2024. līdz 14.05.2025. no Vēdiskās astroloģijas skatupunkta

Laika posmā no 01.05.2024. līdz 14.05.2025. Jupiters (Guru) atrodas Vērša (Vrišabha) zvaigznājā. Jupitera tranzīti ir nozīmīgi, jo tas vienā zvaigznājā atrodas apmēram gadu. Ar Jupitera ieiešanu Vērsī mūsu uzmanība vairāk vērsta uz materiālo labumu iegūšanu, naudas pelnīšanu, personīgā komforta nodrošināšanu vai uzlabošanu. Laiks piemērots, lai uzlabotu savu dzīves vietu, iegādātos skaistuma vai greznuma lietas. Šīs ir kopīgas tendences, bet mums katram tranzīta ietekme izpaudīsies individuāli.

Jupiters būs retrogrāds periodā 09.10.2024-04.02.2025.

Tālākā prognoze ir veidota atkarībā no tā, kur Vēdiskajā dzimšanas horoskopā atrodas Jūsu Mēness (Čandra) vai Ascendents (lagna).

Šajā rakstā ir apskatīta tikai Jupitera (Guru) ietekme, kura nenoliedzami ir ļoti spēcīga, bet mūsu dzīvi apraksta arī pārējās planētas (grahas), tāpēc detalizētu analīzi var veikt summējot visus astroloģiskos parametrus (visas 9 planētas, planetārie periodi, visu planētu tranzīti u.c.).

Vēdiskā astroloģija izmanto sidērisko zodiaku un runā par planētu (Grahu) atrašanos zvaigznājos. Rietumu astroloģija lieto tropisko zodiaku un runā par planētu atrašanos zīmēs. Nobīde starp zodiakiem ir aptuveni 24°.

Mēness Aunā (Ascendents vai Mēness atrodas Aunā)

Iespējams naudas ieņēmumu pieaugums, karjeras attīstība. Svarīgi pievērst uzmanību veselībai, jo īpaši kuņģa-zarnu traktam. Risks nepārdomātiem finanšu lēmumiem. Rekomendējams ievērot diētu, jo var pastiprināties vēlme ēst vairāk kā nepieciešams.

Mēness Vērsī (Ascendents vai Mēness atrodas Vērsī)

Jaunas iespējas dzīvē, piemērots periods sevis virzīšanai uz priekšu, dzīvē var ienākt kāds atbalstītājs, finanšu stāvokļa uzlabošanās, uzlabojas iespējas slēgt laulību, iespējama bērna dzimšana. Risks pārvērtēt savas iespējas, neiesaistīties riskantos finanšu darījumos.

Mēness Dvīņos (Ascendents vai Mēness atrodas Dvīņu zīmē)

Iespējama dzīves vietas maiņa, pārceļoties uz ārzemēm, biznesa un darba braucieni var dot jaunas iespējas, paplašinās partneru loks. Naudas tēriņos svarīgi būt plānveidīgam un pašam taisīt savu izmaksu plānu.

Mēness Vēzī (Ascendents vai Mēness atrodas Vēzī)

Vairojas veiksme, paplašinās karjeras iespējas, svarīgi ieraudzīt sev tuvumā esošos atbalstītājus, sadarbības partnerus. Peļņas iespējas pieaug. Var iegādāties greznuma priekšmetus, vairojas laulības iespēja, var veidoties jaunas romantiskas attiecības, iespējams ģimenes pieaugums. Var saasināties emocionālās nestabilitātes. Svarīgi saglabāt mieru.

Mēness Lauvā (Ascendents vai Mēness atrodas Lauvā)

Uzlabojas reputācija darba vietā, karjeras izaugsmes periods. Var paplašināt biznesu, izskatīt investīciju iespējas, uzlabojas attiecības ģimenē, rekomendējams nodarboties ar jogu, meditāciju. Pievērst uzmanību atveseļošanās praksēm. Darbā ir iespējami emocionāli sasprindzinājumi un stresi, pārslodzes un pārstrādāšanās riski.

Mēness Jaunavā (Ascendents vai Mēness atrodas Jaunavā)

Darbā var sagaidīt priekšniecības atbalstu, biznesa komandējumi var dot labus rezultātus, var uzlaboties finanšu rādītāji, laiks uzlabot attiecības ģimenē, var uzlaboties attiecības ar bērniem. Uzmanīties ar savām pretenzijām pret apkārtējiem. Pārspīlētas prasības var nepiepildīties un tas radīs stresu. Svarīgi atrast pareizo darba un atpūtas laika līdzsvaru.

Mēness Svaros (Ascendents vai Mēness atrodas Svaros)

Var sagaidīt laulību partnera atbalstu, var izskatīt investīciju iespējas, svarīgi piedomāt pie  biznesa kontaktu paplašināšanas, var aktivizēties konkurenti un ienaidnieki, iespējami nepārdomāti maksājumi, var saasināties hroniskas saslimšanās.

Mēness Skorpionā (Ascendents vai Mēness atrodas Skorpionā)

Iespējams finanšu ieņēmumu pieaugums, var veidot jaunus ieņēmumu avotus, reputācijas uzlabošanās, var meklēt jaunus biznesa kontaktus, iespējama laulība, iespējamas jaunas romantiskas attiecības. Svarīgi ieverot diētu un nepārēsties.

Mēness Strēlniekā (Ascendents vai Mēness atrodas Strēlnieka zīmē)

Iespējams darbs ārzemēs, var aktivizēties nelabvēļi vai konkurenti, ir būtiski attiecībās ar kolēģiem būt diplomātiskam, finanses ir precīzi jāplāno, jo ir iespējami neparedzēti zaudējumi. Laiks pievērsties garīgām praksēm un savas dzīves pārvērtēšanai.

Mēness Mežāzī (Ascendents vai Mēness atrodas Mežāža zīmē)

Var rasties jaunas radošas idejas, iespējams peļņas pieaugums, var būt ģimenes pieaugums, vai arī jaunas romantiskas attiecības. Dzīvē var ienākt kāds jauns sadarbības partneris vai atbalstītājs. Svarīgu viņu pašam ieraudzīt.

Mēness Ūdensvīrā (Ascendents jeb Mēness atrodas Ūdensvīra zīmē)

Finanšu plūsma stabila, var pārdomāt investīciju projektus, iespējama transporta līdzekļa vai jaunas dzīves vietas iegāde, karjeru var attīstīt, sadarbojoties ar ietekmīgiem draugiem, attiecības ģimenē var uzlaboties, vairojas pārliecība par sevi un iekšējais miers. 

Mēness Zivīs (Ascendents jeb Mēness atrodas Zivs zīmē)

Var attīstīt karjeru, vēlams doties ceļojumos, var uzsākt jaunu biznesu, labs laiks laulībām, garīgās izaugsmes periods. Svarīgi būt aktīvam un nesākt slinkot, pretējā gadījumā var palaist garam labvēlīgas iespējas.

https://www.vedastro.lv/