Karmas skaitļi numeroloģijā - Jauno psiholoģiju centrs

Karmas skaitļi numeroloģijā

Prognozes

Karmas skaitļi numeroloģijā

numerologija

Karmas skaitļi numeroloģijā

Prognostikas un individuālo ritmu numerologs Santa Ābeltiņa

KARMAS SKAITĻI NUMEROLOĢIJĀ

 !!! JA VĒLIES NOSKAIDROT SAVU KARMAS SKAITLI, RAKSTI ZIŅU, NOSŪTOT SAVU VĀRDU, UZVĀRDU UN DZIMŠANAS DATUMU (diena, mēnesis, gads) UZ NUMEROLOĢIJAS PASNIEDZĒJAS PRIVĀTO EPASTU [email protected]  

KARMAS SKAITĻI NUMEROLOĢIJĀ ir parādi šai dzīvei jeb tas, ko vajag saprast, atzīt, attīstīt, sajust un pieņemt. Karmiskā skola, bet ne SODS! Ja sakrīt ar individuālo gadu vai dzīves ceļa scenārija kādiem no cikla skaitļiem- tas var būt sarežģīts laiks. Var mainīt vārdu, uzvārdu vai valsti. Skaties skaitļu kokteilī, kas var palīdzēt.

KARMAS SKAITLIS 1

Nepatīk būt uzmanības centrā, baidās no atbildības. Dzīve var piespēlēt situācijas, kad nāksies to darīt. Attīsti sevī līderi!

KARMAS SKAITLIS 2

Neizprot, kas ir partnerattiecības, nav diplomāts, nepieņem kompromisus, slikti kontrolē emocijas. Ja iemācās pieņemt un saprast, iemācās ieklausīties citos, skārtot un harmonizēt attiecības- nepatīkamās problēmas ar partneriem pazudīs.

KARMAS SKAITLIS 3

Grūtības ar darba-atpūtas balansu. Rodas problēmas, ja nav uz ko balstīties- kādiem noteikumiem vai šabloniem. Prasīgs pret sevi un citiem. Dzīve piespēlēs situācijas, kad jāiemācās vieglāka pieeja dzīvei, neizturēties pārāk nopietni pret visu.

KARMAS SKAITLIS 4

Nevar ciest ierobežojumus un darbu no zvana līdz zvanam, apgrūtina normas un noteikumi, ir slinkums piepūlēties mērķu sasniegšanai. Dzīve var piespēlēt situācijas, kad nāksies sevi disciplinēt un mainīt attieksmi pret darbu un pienākumiem, dzīvot rāmjos un ekonomēt.

KARMAS SKAITLIS 5

Var būt atkarīgs no citiem, svarīga drošība un pārbaudītas lietas. Pietrūkst elastības un pielāgošanās spējas vai vēlmes pēc piedzīvojumiem. Jāmācās sevi kontrolēt un atcerēties, ja izdari ko sliktu- būs sods! Nemīl pārmaiņas. Dzīvē būs situācijas, kad jāiemācās nepieķerties, palīdzēs ceļojumi, uzticēšanās cilvēkiem un savai iekšējai balsij.

KARMAS SKAITLIS 6

Saimniekošana un ģimenes vērtības nav prioritāte. Attīstīta vēlme pēc skaistā, bet pieklibo estētiskā uztvere. Necenšas un negrib citiem atklāt savu dvēseli vai veidot tuvas un uzticamas attiecības. Jāmācās būt atbildīgam par savējiem, sajust citus. Mācīties patiesi mīlēt, izjust mākslu un skaisto. Lai nebūtu vilšanās mīlestībā un ģimenē. Jāmācās saimniekošana.

KARMAS SKAITLIS 7

Raksturīga pavirsība un nevēlēšanās koncentrēties uz darbu. Var neizpausties spējas un talanti. Dzīve var piespēlēt situācijas, kad vajadzēs atbildēt par pieņemtajiem lēmumiem un padarītajiem darbiem. Ceļš uz panākumiem caur garīgajiem meklējumiem. Jāiemācās no jebkuras situācijas izklūt mierīgi.

KARMAS SKAITLIS 8

Ir izteiktas pašnovērtējuma problēmas, neprot rīkoties ar naudu. Dzīve piespēlēs situācijas, kad vajadzēs iemācīties nebaidīties pelnīt naudu un nosaukt cenu par savu darbu. Grūti būt atbildīgam, sarežģīti arī ģimenes dzīvē.

KARMAS SKAITLIS 9

Maz uzmanības pievērš dāsnumam, vāji interesē globāli procesi un problēmas, bet tomēr ir ambīcijas. Dzīve var piespēlēt situācijas, kad būs jākļūst humānam un cilvēku mīļotājam, mācīs mīlēt un piedot. Vajag attīstīt atmiņu, spēju atcerēties. Mērķiem jābūt garīgiem ( ne materiāliem). Jāmācās vēlēties gūt vairāk. Dzīvē viss līdzsvarojas tad, ja pārvar personīgās ambīcijas un pārorientē savus centienus uz palīdzību citiem un sabiedrībai.

Saruna ar numeroloģi Santu Ābeltiņu | KARMAS SKAITĻI NUMEROLOĢIJĀ