Valērijs Dans - Jauno psiholoģiju centrs

Valērijs Dans

Valērijs Dans

Par konsultantu

Cilvēka rokas un smadzenes ir savstarpēji saistītas. Iedzimtība, raksturs, intelekts, pasaules uzskats, mīlestības jūtas, fiziskā un garīgā veselība, audzināšana, darbības nosaka viņa likteni. Tajā pašā laikā nepārvaramas varas notikumi un situācijas var mainīt cilvēka liktens virzienu.

Analizējot rokas, ņemot vērā mūsdienu zinātnes sasniegumus hiroloģijas, dermatoglifu un  psiholoģijas jomā, pieredzējis hiromants var noteikt cilvēka fizisko un psiholoģisko būtību, viņa mērķi, likteņa attīstību. Rokās var izlasīt, to kas var negaidīti mainīt cilvēka likteni. Ar hirologa un hiromanta palīdzību, paša cilvēka pieliktām un garīgo darbu,  ir iespējams labot likteni.

Mana pieredze hiroloģijas un hiromantijas jomā ir vairāk nekā 50 gadi.

Par konsultāciju

HIROMANTA KONSULTĀCIJA
1.STANDARTA KONSULTĀCIJA
 

Konsultācijas ilgums: 1h

Konsultācijas maksa: 55€

2.KONSULTĀCIJA AR HIROKOREKCIJU

Konsultācijas ilgums: 1,5h

Konsultācijas maksa: 70€

3. EKSPRESS KONSULTĀCIJA PAR ATSEVIŠĶU TĒMU 

Konsultācijas ilgums: 30 min

Konsultācijas maksa: 35€

Valoda: krievu valodā

PIETEIKŠANĀS: rakstot uz epastu  info@nlp.lv , zvanot uz +37126575571!

Svētajos Rakstos, Ījaba grāmatas 37. nodaļā, 7. pantā teikts: “Viņš uzliek zīmogu katra cilvēka rokai, lai visi zinātu Viņa darbu.” Atšifrē šo zīmogu, tad uz citu cilvēku rokām un tu pārliecināsies, ka tās ir atšķirīgas, tāpat kā katram cilvēkam ir savs ceļš, savs liktenis. iedzimtība, inteliģence, jutekliskums, talanti, spējas, nosliece uz noteiktām slimībām, attiecības ar citiem, laulība, bērni, attieksme pret mīlestību un seksu, saderība ar citu partneri, pašreizējais fiziskais un garīgais stāvoklis, iespējamā nākotne.  Rokas atspoguļo cilvēka zemapziņu, makro un mikro pasaules, ar kurām cilvēks ir savstarpēji atkarīgs, un kuru daļa ir viņš pats. Uz rokām var atrast cēloņsakarīgi – destruktīvus iedzimtus un iegūtus rakstura elementus, kas cilvēkam nes nelaimi, slimības, negatīvus notikumus un personīgās laimes trūkumu. Jo ātrāk tie tiek atklāti, jo ātrāk varēsiet no tiem atbrīvoties un uzlabot savu dzīvi un nākotni. Pašsaglabāšanās sajūta ir vissvarīgākais faktors jebkuram dzīvam organismam, īpaši cilvēkam, kurā tas izpaužas apziņas un zemapziņas līmenī apzinātā līmenī viņa pašsajūta un veselība ir apdraudēta un smadzenes par to sūta “SOS” signālus, kas nolasāmi uz rokas.

Mainot sevi, savu pasaules uzskatu, laika gaitā jūs ievērosiet, ka jūsu roku elementi mainās uz labo pusi, tāpat kā pati dzīve Mūsu tagadne veido mūsu pagātni, un bez pozitīvas pagātnes jūs nevarat veidot pozitīvu nākotni, kas ir vērsta uz nākamajām paaudzēm.

Sevis izzināšana ir labākā iespēja mainīties, atbrīvoties no aizspriedumiem un drosmīgi ieskatīties nākotnē. Šodien mūsu liktenis ir mūsu rokās un cilvēkam ir vislielākā iespēja kontrolēt savu dzīvi.

Bet ir gadījumi, kad cilvēka liktenis ne vienmēr ir atkarīgs no viņa gribas- Tā Kunga ceļi nav izdibināmi.

ATRODI SEVI UN SAVU NĀKOTNI! KURŠ IR BRĪDINĀTS, IR BRUŅOTS!

“Tas, kurš uzvar citus, ir spēcīgs, un tas, kurš uzvar sevi, ir spēcīgs.” Lao Tzu

Lai pilnībā atbildētu uz klienta jautājumiem, ir nepieciešams tikai dzīvs kontakts ar viņu, tādēļ KONSULTĀCIJAS NOTIEK TIKAI KLĀTIENĒ! Fotogrāfijā nav redzams patiesais roku izmērs, krāsa, ādas mitrums, vai tā ir raupja vai mīksta, kā plauksta reaģē uz spiedienu nav skaidrs, vai roka ir stīva, elastīga vai ļengana. Nav iespējams pārbaudīt pirkstu lokanību, patieso attālumu starp tiem dažādos stāvokļos, īkšķa novirzes leņķus.

Cilvēks, kurš atver hiromantam savas plaukstas, atver sevi. Varam uzzināt, kas viņš ir, kāds ir viņa mērķis, kādas viņam ir spējas, talanti, karjeras iespējas, par mīlestību un personiskajām attiecībām, materiālo labklājību, veselību utt. Cilvēks var uzzināt savu likteni ar visiem tā pozitīvajiem un negatīvajiem pavērsieniem.

Tikšanās sākumā hiromants lūdz informāciju par vecumu, asinsgrupu, veselību, dominējošo roku, akūtām problēmām, kas viņu primāri interesē. Ja klients ieradies vienkārši ziņkārības dēļ, viņš var slēpt kādu informāciju, pie sevis domājot, ka viņš maksā naudu un hiromantam pašam ir jānoskaidro viss, ja viņš ir īsts specialists. Pret tādu cilvēku hiromantam rodas formāla attieksme. Klientam ir atklāti jāatbild uz hiromanta jautājumiem, tad viņš viņu respektēs – un notiks padziļināts roku izpētes process. Rokas analīzes procesu pavada saruna, secinājumi un hiromanta padoms.

Konsultācijas darba plāns:

1.Rokas forma, āda, pirksti, nagi, roku foto.

2.Dermatoglifi.

3.Pakalni, galvenās un palīglīnijas, zīmes.

4.Koriģējošā hirogrāfija pēc klienta pieprasījuma, roku foto.

Valērijs Dans

Hiromantija
Konsultants