Setup Menus in Admin Panel

Atsauksmes

Kopā ar vadības komandu skatījāmies opcijas, kā paplašināt savu redzes loku, kā paskatīties uz lietām no malas, kā domāt un darboties radoši. Radošums ir tik vitāli svarīgs ik vienā lietā ko darām, lai tai pievienotu vērtību, un tai pat laikā saglabātu mieru, skaidru prātu un savu “es” visā pārmaiņu mudžeklī. Mani uzrunāja JPC radošuma nodarbības, kas iedod mums katram individuāli “tips tricks” kā tikt galā ar grūtām situācijām, kā uztvert lietas, kā noskaņot sevi un tāpat komandai kopumā – kā darboties un papildināt vienam otru. Īpašs paldies LAURAI un INTAI par tik individuālu pieeju un fantastisku rezultātu!
 
Lai veicas,
Inga Krūkle

Man ļoti patika pasniegšanas stils un prasme ļoti profesionāli un saistoši. Patīk visas aizskartās tēmas, tikai ir sajūta, ka ir par maz laika, šķiet, ka vajadzētu vairāk. Ja godīgi, viss ko uzzināju ir kas jauns, bet tajā pašā laikā tik ļoti pazīstams un labi aizmirsts. Šie kursi paver jaunus ceļus uz zināšanām, iespējām, izaugsmi gan garīgajā, gan visās citās jomās. Radās vēlēšanās izzināt sevi, mainīt sevi un pasauli sev apkārt. Kļūt citādām, pilnveidoties, attīstīties. Izrādās, ka mēs zinām tik maz paši par sevi, savām spējām un iespējām. Liels paldies Dacei un visiem citiem mazajiem gariņiem, kuri rūpējās par mūsu labsajūtu ceļā uz izaugsmi un zināšanām. Domāju, ka šie ir paši svarīgākie kursi – ceļa sākums. Tik no pašiem ir atkarīgs, kādu ceļu tālāk iet. Paldies! (Anonīms)

"Nav siltāka sajūta par sajūtu, kad tu vari pats sev atbildēt uz jautājumiem "Kas es esmu?", "Kas es gribētu kļūt?". Brīžos, kad sev uzdodot šos jautājumus, atbildes nav pārliecinošas, NLP speciālists var izrādīties labs palīgs. Mana pieredze ļauj teikt, ka nauda, kas ieguldīta sevis izzināšanā, ir investīcija ar visaugstāko atdevi, jo šīs zināšanas ļauj cilvēkam īstenot sevi." (Didzis)

Patika pasniegšanas stils - emocionāls, atraktīvs, laba valoda. Apjautu, cik daudz sevi esmu šaustījusi, ka nevaru līdzināties atraktīvajām, raiti runājošajām kolēģēm. Radās pārdomas, kā tagad audzināt pašas meitu. (Anete)

Man patika pasniegšana, vieta, laiks, grupa, pieejamā bibliotēka. Uzzināju jaunu par NLP un citas lietas, kas ar to nav saistītas. Ierodoties kursos, bija mērķis noskaidrot, kas tas ir NLP. Kā rezultātā priekš sevis ieguvu daudz. Tādi ieguvumi ,kas jau ir pārgājuši neapzinātās kontrolēs: acu kustību vērošana, raports, un arī vairākas tehnikas, kas vajadzīgas momentos darbojas automātiski (enkuri, disociācijas). Daudz no tā ko mācīja tā īsti vēl neesmu apjautis, lai gan visu vēl neesmu pamēģinājis. Bet galvenais ko es ieguvu kursos - tas ir sevis pilnveidošana. (Ivars)

Patika Daces pasniegšanas stils. Uzzināju kā sadzīvo dažādi tipa bērni un cilvēki. (Lidija)

Man patika semināru (nodarbību) saturs un pasniedzēju profesionālais pasniegšanas veids, kā arī ļoti vērtīgs, labi sagatavots izdales materiāls.Katru reizi izjutu augstu emocionālo pacēlumu; Apjautu, ka vēl daudz nezinu pat par sevi; Uzzināju jaunu par komunikācijas iespējām un laika plānošanu.Traucējošo apstākļu nebija. Man daudz nozīmē Rolavas kundzes sasniegumi un personīgā harizma. Vakar atklāju man traucējošo mērķa sasniegšanā, proti, kā var deleģēt pienākumus padotajiem, jo bija būtiskas kļūdas - uzņēmos daudz citu vietā. Viss bija super!!! Vajadzēja vēl vairāk, beidzās par ātru. Pārskatot pierakstus, ieraudzīju I.Ziedoņa teikto: "Šausmīgi daudz taisnību. Nojukt var, ja nav savējās." Varbūt dažās tēmas vairāk vajadzēja praktiskās darbības, tai pašā laikā dažas praktiskās nodarbības lika saprast to, ka nebūšu profesionāls psihologs. Viss bija jauki, kaut tā visa būtu bijis vairāk. Ļoti daudz informācijas, ko noteikti nākotnē pats izmantošu. Patika pirmā nodarbība par cilvēku mijiedarbības likumsakarībām, un tas, ka varēja izteikt savu viedokli, ko gribētu apgūt vēl. Uzzināju jaunu par enkuriem, ieskatu par dažādām personas teorijām. Labāk apguvu, kas ir praktiskā psiholoģija. Man patika nodarbību laiki - 1 diena 2 nedēļās, testiņi bija neslikti un arī informācija noderīga. Noslēdzošais tests bija diezgan labs. To pildot vēlreiz pārskatīju vielu un iedziļinājos. Varēja būt vairāki šādi testi nodarbību laikā. Man patika vadītāji, vadītāju kompetence un tas, ka kursos saņemtā informācija nebija tikai konkrēti vērsta par kursu saturu, taču arī par plašākām tēmām, uz kurām vadītāji spēja kompetenti atbildēt. Lai tavs sargeņģelis ikdienā stāvētu ne tikai Tev blakus, bet nēsātu Tevi uz rokām! Dace! Paveries debesīs, ieklausies vējā. Jūti! kā mostās puķe un strauts – paldies, tā pamodos arī es, pateicoties NLP. (Ilze)

Gūt var dodot, gūt var ņemot. Dodot gūtais neatņemams! Paldies! (Maija) Kaut arī esmu kalna pakājē, manās sajūtās vairs nav vārda drebulis no nezināmā. Paldies par šo darbu gandrīz gada garumā. Paldies par palīdzību un dzīvesprieku visu pagājušo gadu ,kas palīdzēja izturēt vienu grūtu gadu un deva zināšanas, ko varēšu izmantot nākotnē. Labprāt turpināšu apgūt šīs zināšanas atkal nākotnē, jo tās ir kā avots, kur var smelties un smelties. (Zane)

Cilvēks ir dzimis bērns – viņa spēks ir augšanas spēks! Rabindranats Tagore Dace, paldies par to, ka parādīji, ka ir iespējams sasniegt to, ko patiesi cilvēks vēlas. Es noteikti vēlos būt tik pat veiksmīga sieviete kā Tu. (Elīna)

Pūcīte, kā zināšanu glabātāja! Lai vairāk pūcīšu, lai vairāk zinošu grupu! (Lauris)

Dacīt! Tu man esi kā bāka ceļam „Dzīvoju kā vēlos”! Paldies Tev! (Ieva)

Lai kaut ko iemācītos, tev jāatsakās no neziņas, kas rada zināmu drošību! (Iraida)

Mācīties nozīmē atklāt to, ko tu jau zini. Mācīt nozīmē atgādināt citiem, ka viņi zina tikpat labi kā tu. Mēs visi esam skolnieki, skolotāji... /pēc R.Baha/ (Emma)

Paldies Dace par Tavām zināšanām, ko tu nodod tālāk, lai Tev turpmāk arī viss izdodas un, Tu vari darīt to ko vēlies! Augstu un skaistu lidojumu. (Mārīte) Tu vēlies uzzināt, vai kaut kas ir reāls? Ir, ja: tas vienmēr ir bijis, tas vienmēr būs un tas eksistē ikvienā. Visuma stūrītī un vēl aiz tā. /Rihards Bahs/

Kad Diāna (vārds mainīts) atsūtīja šo atgriezeniskās saites vēstulīti, sapratu, ka tā jāpublicē, jādod iespēju izlasīt citiem, it sevišķi cilvēkiem, kuri sirgst ar trauksmi un fobijām. Kuriem baiļu sajūtas traucē dzīvot pilnvērtīgi, mierīgi un radoši.

Ar fobijām, trauksmēm, bailēm, zemu pašnovērtējumu, neizpratni: „Kāpēc esmu šai pasaulē nokļuvusi?”, strādāju jau 15 gadus. Un , cik katrā situācijā atrodam cēloni, to novēršot, cilvēks līdzīgās dzīves situācijās var justies labāk, adekvātāk rīkoties vai simptomi izzūd vispār.

Aicinu uz sadarbību, aicinu izprast sevi, aicinu nesamierināties ar bailēm un trauksmi.

Ar cieņu un mīlestību,

Dace Rolava, dace@nlp.lv, 29481150

Kādus četrus gadus atpakaļ es centos sadzīvot ar pagalam nejauku fobiju – man bija bail vienai iet pa ielu! Izklausās pilnīgi neticami, bet tā nu reiz tas bija. Beidzamajā laikā jau tā vairs nebija baiļu sajūta, bet pietika man vienai iziet uz ielas, lai nokļūtu no punkta A uz punktu B, tā man vieglā sarāvās krampī visi muskuļi, sāka dauzīties sirds citreiz pat piemetās drudzis. Un es pati jutos tā, it kā mana dzīve būtu man nolaupīta. Es lāpījos šajā situācijā kā nu mācēju, jo nebija iespējams sev atrast pavadoni katram savas dzīves solim. Citreiz varonīgi saņēmos drosmes un devos savās darīšanās viena, cenšoties ignorēt visas nepatīkamās sajūtas, bet to izdarīt ir tikpat kā neiespējami. Pēc kāda laika es secināju, ka pārvietošanās ar auto pa pilsētu ir krietni vienkāršāka, tad nu es sāku visur doties savā auto. Bet tas jau nebija nekāds problēmas risinājums.

Bet pa to laiku turpinājās arī manas veselības problēmas – es jutos slikti, es pieņēmos svarā pilnīgi nekontrolējami, mani arvien biežāk piemeklēja lēkmes ar ļoti stiprām sirdsklauvēm, ko izraisīja milzīgs daudzums adrenalīna, kas nonāca asinīs. Man turpināja neveikties, jo es to vien darīju, kā gāju no speciālista pie speciālista, bet neviens neko konkrētu pateikt nevarēja un pareizā diagnoze palika man noslēpums. Kā dziļā izmisuma bedrē bija pagājuši kādi 7 gadi, kad bija vieglāki brīži, bet beidzamajā laikā viss atkal sagriezās pilnīgi šķērsām, jo pēkšņi savas funkcijas pilnvērtīgi pildīt pārtrauca aizkuņģa dziedzeris, kas nozīmēja vien to, ka es neko vairs nevarēju ēst. Un tad man pēkšņi paveicās – kārtējā ginekologa apmeklēšanas reizē ārsts atklāja labvēlīgu audzēju, kas tik jaunai sievietei kā es varēja nozīmēt tikai vienu – endokrīnās sistēmas darbības traucējumus un dzimumhormonu disharmoniju. Man pirmo reizi mūžā ārsts pieprasīja pilnīgu hormonu analīzes, pārbaudot visus zināmos hormonus organismā. Un beidzot, kad ārsts ieraudzīja analīžu rezultātus, man steidzami tika uzsākta pareizā ārstēšana. Bija vajadzīgs gads, hormonu terapija un saujām dažādu citu medikamentu, lai dabīgo hormonu līmeni asinīs atjaunotu. Lēkmes bija pārgājušas, bet problēma vienai iet pa ielu joprojām bija aktuāla.

Un tad mana laimīgo notikumu sērija turpinājās, jo vienu dienu es internetā atradu rakstu par Jauno psiholoģiju centru un Daci Rolavu. Ap to laiku es jau zināju, ka neviens cits speciālists man palīdzēt vairs nevar, bet hipnoze izklausījās pēc pēdējās cerības. Par pamudinājumu šim solim kalpoja arī tas, ka visi mani tuvākie cilvēki un visvairāk jau mans dzīvesbiedrs bija noguruši no tā, ka mani mūžīgi vajag pavadīt manās darīšanās. Mēs ar Daci satikāmies pirmajā vizītē un es izstāstīju par savu problēmu. Ap to laiku es šajā sakarā vēl jutos tik izmisusi un emocionāla, ka asaras savaldīt nebija ko domāt. Jau pēc pirmās vizītes Dace ļoti labi saprata, kā var man palīdzēt, bet tā kā bija vajadzīgas 6 dienas pēc kārtas hipnozes sesijas, bija ļoti grūti saskaņot mūsu darba grafikus.  Mēs atradām laiku, kad varam šo seansu paveikt tikai pēc kādām divām nedēļām, tādēļ man tika veikti divi seansi nomierinošas hipnozes, kas arī bija milzīgs atvieglojums manās ikdienas gaitās. Es pirmo reizi pēc daudzu gadu pārtraukuma varēju sadūšoties  patstāvīgi doties uz darbu! Es to nebiju varējusi darīt vismaz kādus 5 gadus. Tas bija neticams atvieglojums un tas bija kā sīrups manai daudz cietušajai pašapziņai un ieslēdza manī tādu neaprakstāmu laimes sajūtu un deva cerību, ka es tomēr spēšu atgūt savu „nolaupīto” dzīvi! Bet īstie brīnumi sāka notikt, kad sākās 6 dienu terapija. Tas bija pilnīgi neticami – seanss ilga tikai nepilnas 10 minūtes, bet pēc katra no tiem es sajutos kā pacēlusies spārnos – visas manas bailes, visas manas sirdsklauves sāka izzust kā uz burvju mājienu. Jau pēc 3. seansa es varēju atcerēties sevi jutušos vienīgi pirms visiem nelaimīgajiem 1996. gada notikumiem. Es beidzot biju atguvusi sevi, savu labo, mierīgo sajūtu un savu dzīvi! Tas bija pilnīgi neticami! Pēc tiem visiem garajiem gadiem, kad neviens ārsts nebija varējis pateikt vairāk kā vien to, ka esmu vesela, tikai simulēju savu slikto pašsajūtu un ka jāārstē nervi, es beidzot biju atrisinājusi savu dzīves vissāpīgāko jautājumu! Kopš terapijas ir pagājuši vairāk kā 3 gadi un man vairs nav bijis nekādu problēmu vienai pārvietoties ne tikai pa savu pilsētu, bet es to varu darīt jebkurā pasaules vietā. Man savos agrās jaunības gados ļoti patika vienai būt un man patika doties vientulīgās pastaigās, kad es varēju mierīgi un netraucēti pārdomāt visu, kas prasījās pēc pārdomāšanas, tagad es to varu darīt atkal. Un man patiešām ļoti patīk arī vienai pastaigāties pa svešu pilsētu tad, kad es dodos kādā braucienā. Un mana brīnumainā izveseļošanās man deva iespēju beidzot realizēt savus dzīves sapņus, viens, no kuriem ir strādāt ar stiklu un mācīties Mākslas akadēmijā. Un par to esmu no sirds pateicīga Dacei!

Topošā stikla māksliniece 

/Anta/
Man viss ļoti patika – katrs otrdienas vakars bija iedvesmojošs. Vakari piepildīti ar pārdomām līdz vēlai naktij.
Īpaši patika mazi testiņi, atziņas un demonstrējumi.
Pats noderīgākais – atvērto jautājumu spēks un tas, ka nevienam nav jādod gatavs risinājums.
Ļoti labi tika jauki sabalansēts un baudāms,  laba teorija ar praktisko daļu un meditācijām.

/Ainārs/
Laila, gribu Jums pateikt lielu paldies par šīm otrdienu nodarbībām 3 mēnešu garumā. Ne mirkli neesmu to nožēlojis ka esmu šeit ieradies. Ļoti patika Jūsu pasniegšanas stils un informācijas pasniegšanas veids. Viss kurss pagāja uz viena elpas vilciena. Tika nodots liels daudzums informācijas. Rezultātā es apzinājos, pie kā man ir jāstrādā. Pats noderīgākais man – sajust, ka dzīvē tiešām ir viss iespējams un visu var sasniegt, tikai ir jāstrādā pašam ar sevi.
Viss bija lieliski un super labā līmenī. Skumji, ka kurss bija tik īss. Noteikti apmeklēšu vēl kādus kursu Jūsu vadībā.

/Ģirts/

Vislabāk patika uzzināt kā ar sevi strādāt, uzdot jautājumus. Patīkami bija izmēgināt meditāciju trenera vadībā un sajust cik patiesībā dziļi  un labvelīgi tās iedarbojas uz mani.
Noderīgi man būs turpināt ieklausīties sevī ar kursā iegūto izziņas veidu. Esmu pievērsis uzmanību arī tam, ka cilvēki ir gana vienādi, tomēr to domas un rīcība būtiski atšķiras.
Novērtēju nodarbību praktisko daļu, noteikti turpmāk būtu aktīvāks praktisko darbu piekritējs, jo tajā ir liela vērtība.
Man ir uzlabojusies komunkācija ar savu mazo meitu, viņai ir tik daudz, ko stāstīt un es labprāt klausos. Paldies!

/Zinta/
Man šajā kursā patika praktiskā darbošanās. Caur tām varēju sevi stiprināt un noticēt. Patika, ka sajutu pasniedzējas nesavtīgo vēlmi dot un dalīties.
Praktiskie treniņi caur savu reālo pieredzi, meditācija kā enerģijas devējs un pastiprinātājs. Visas tēmas man bija ļoti aktuālas un vajadzīgas!!!

Laila, paldies! Tu man ļoti palīdzēji manā pārmaiņu laikā… es šeit biju un man tas bija vajadzīgs. Es priecājos par savām pārmaiņām. Labprāt uzzinātu un piedalītos arī citās tavās nodarbībās. Šķiet, ka viss ko tu sniedz ir noderīgs!
/Artis/
Ļoti labs teorētiskais izklāsts grafiskos zīmējumos. Viegli un ātri uztverama doma. Patīkamā trenera balss ļāva visu teorētisko daļu redzēt kā filmā. Patika meditācijas un atmiņu iezīmēšana, kā tās izmantot turpmākā dzīvē kā resursu. Atziņa, ka katrai “sliktai” lietai pretī stāv vismaz 3-5 labās – vajag tik tās ieraudzīt.

/Linda/
Man patika pasniedzēja Laila – tas ir 100% pats svarīgākais. Paldies Tev, Laila – Tu man parādīji to, ko es neredzēju, ļāvi man atzīt to, ko es nevarēju atzīt. Mani ļoti aizkustina Tavs dzīvesprieks un iedvesmo visa Tava būtība. Esmu laimīga, ka satikāmies.
Viss nodarbību kurss bija noderīgs un grūti ko izcelt atsevišķi. Pats būtiskākais ir tas, ka es visu atceros un pielietoju savā ikdienā.
Labprāt tiktos vēl, dalīties iespaidos un veikumos, uzzināt kā mums visiem klāsies.
Laila, tu noteikti to jau tāpat zini, bet man viss kurss un tu komplektā ar to bijāt kā spēriens pa “pakaļu” (vislabākajā nozīmē). Es biju kaut kur iesnaudusies un nomaldījusies. Tagad esmu atpakaļ un nomodā. Paldies!

/Aija/

Ļoti patika informācijas daudzums, struktūra, tās izklāsts un dalīšanās ar to. Kā trenere fantastiski 3 stundas notur pilnībā uzmanību, pasniegšanas stils pozitīvs un rosinošs. Šoreiz visa informācija nosēžas par 80%.
Ļoti nederīgs praktiskais darbs, dalīšanās ar pieredzi, dabiskums un spēja pārliecināt par varēšanu.
Ieguvu lielisku skolu, kā var dalīties ar zināšanām un aizraut. Kā ar patiesu vēlmi dalīties var daudz iemācīt, parādīt bez neviena slaida un tehnikas palīdzības.
Paldies!

/Zane/
Laila, mana būšana šeit bija tik nejauša, vai tieši pretēji – visas zīmes salikās tā, ka nokļuvu pie Tevis “pirkstu nepakustinot”.
Paldies, par katru nodarbību, no katras es izgāju ar skaidrāku skatu par sevi un savu apkārtni, apkārtējiem.
Man vislabāk patika tas, ka starp mums nebija barjeras un tikšanās reizes bija patiesas gan no mūsu puses, gan no tavas, kā pasniedzējas.
Katrs tavs personiskais viedoklis, atziņa vai stāsts no dzīves, padarīja šos kursus unikālus.
Man patika katra tēma. Spilgti palicis atmiņā vērtību aplis, dzīves jomas pamatprincipi un atvērtie jautājumi.
Noderīgi bija saprast, cik dažādi mēs esam. Ka katra cilvēka dzīves pieredze veido to unikālu ar savu viedokli un savu patiesību.
Es noteikti neaizmirsīšu baudīt mirkli. Izbaudīt mirkli šeit un tagad. Klausīties citos. Paldies! 

Man patika informācijas pasniegšanas veids, pasākuma organizēšana un atmosfēra. Pasniedzēja Baiba ļoti atsaucīga, zinoša. Informāciju labāk palīdzēja uztvert piemēri no dzīves. Apguvu un, diemžēl, sapratu, cik daudz lietas, jomas utt. nepārzinu. Noteikti noderēja un izmantošu iespēju paplašināt zināšanas šajā jomā, kā arī ceru pielietot praktiski ceļot māju. Kopumā tie bija 5 jauki vakari, kas deva gan zināšanas, gan enerģiju un prieku no cilvēkiem, ar kuriem bija iespēja iepazīties!

Paldies par tik noderīgu informāciju katra cilvēka dzīvē! Cik žēl ka tās vienkāršas, bet tik vajadzīgas lietas nemāca skolās. Veiksmi ar turpmākām grupām!

Man patika, ka pasniedzējai Baibai ir dziļas zināšanas šajā jomā. Pozitīva atmosfēra. Neskatoties uz to, ka kurss notika piektdienas vakarā, laiks paskrēja nemanot. Interesanti! Priecājos, ka apmeklēju šo kursu. Jau otrajā reizē praktiskais ieguvums ļāva pašai analizēt un arī saprast kļūdas, arī darboties attīrot māju no krāmiem. Paldies Baiba!

Kopumā ļoti interesants kurss, jo iepriekš neko tamlīdzīgu nebiju dzirdējusi. Ļoti vēlos mācīties padziļināti. Ļoti daudz lietas palika skaidrākas. Veicu pārmaiņas dzīvē, gaidīsim rezultātu! Ļoti jaukas lekcijas un laika pavadīšana. Tā turpināt!

Man patika pasniedzēja skaista, gudra, zinoša! Šī ir jauna un man nepazīstama tēma, tāpēc viss bija jauns. Tagad uzmanīgāk vērtēšu savu māju un pievērsīšu uzmanību niansēm manā dzīvoklī. Paldies par jauko kursu! Paldies par jantrām! Pat tagad jūtu milzīgu enerģiju, ko izjūtu fiziski. Ceru, ka palīdzēs sasniegt manus mērķus!

Kurss bija kā atbilde uz maniem dzīves jautājumiem… Patika satikt jaukus un sirsnīgus cilvēkus! Tās ir zināšanas, kuras lika man paskatīties uz savu ikdienu, uzzināt un saprast, cik ļoti mūs un mūsu dzīvi ietekmē domas, attieksme un tas, kāda ir mūsu māja, kā mēs tajā jūtamies, ko darīt, ja viss nav tā, kā vēlamies. Ieraudzīju risinājumu! Paldies, pasniedzējai! Lai veicas! 

Man patika tas, ka priekš sevis uzzināju daudz vērtīgas, jaunas informācijas. Tika atbildēts uz daudz maniem jautājumiem, kas bija sakrājušies. Man ļoti patīk Baibas stils, kā tiek pasniegti kursi, kā tiek izskaidrots un atbildēts uz uzdotajiem jautājumiem. Informācijas ir iegūts ļoti daudz, tagad tik vajag praksi. Apjautu un uzzināju rietumu un austrumu fen šui atšķirības, kā arī it kā sīkumu nozīmi telpā un vidē. Viss apmierināja. Izsniegtie materiāli, stāstījums, atbildes uz jautājumiem, interesants stāstījums. Tējas pauzēs garšīgi cepumi...

Patika viss, ko Baiba stāstīja – gudri, izsmeļoši, labi saprotamā valodā. Saņēmu atbildes uz saviem jautājumiem. Vairāk šādus kursus par līdzīgām tēmām!

Man patika tēma pati par sevi, tēmas izklāsta forma un paplašinātais skatījums ar konkrētiem piemēriem, kā arī tas, ka ir iespēja konkrēti izrunāt grupā savus jautājumus un lūgt skaidrojumus. 

Patika Baibas lekciju pasniegšanas veids. Patika tas, ka bija piemēri no citiem kursiem (trakākās situācijas), tas palīdzēja vairāk izprast. 

Es uzdrošinājos pabeigt attiecības ar nu jau savu puisi, ar kuru bijām ļoti mistiski pašķīrušies tieši gada pēdējā dienā. Es riskēju un uzrakstīju viņam un mēs izrunājāmies. Tā man sakārtojās 1. čakra un tai uzreiz sekoja 2. čakra. Kad runājām, sakārtoju 3.čakru, jo domāju par savu EGO,un sev pilnīgi neraksturīgi,  varēju noformulēt, ko es vēlos un ko es negribu savās attiecībās. Tas man bija tik kolosāls piedzīvojums, pateikt stingri, ko es negribu un ko gribu. Iepriekš esmu pielāgojusies, pazaudējot savu Es. Tagad jau esam uz ceļa, kad domājam par kopdzīvi. Darbā nokārtojās jeb uzlabojās grūtās attiecības ar priekšnieci. Tur arī bija grūts un garš (gada garumā) ceļš. Tas bija darbs ar 5.čakru un arī citas čakras uzreiz sakārtojās. Es iegādājos nekustamo īpašumu vienas nedēļas laikā. Man bija vaļā visas durvis, kas saistītas ar formalitātēm. Protams, ka caur Jūsu kursu guvu sev apstiprinājumu, ka esmu uz pareizā ceļa. Es jau kopš 2015.gada strādāju ar sevi, savu pašizaugsmi. Un tas viss vainagojas ar panākumiem. Es esmu kļuvusi no upura par drosminieci! Vēlreiz, paldies!

Kā atrast sevi – 7 Čakras kursā es uzzināju lietas, kas īstenībā ir pašsaprotamas, bet kurām mēs nepievēršam uzmanību ikdienas dzīvē. Mēs gaidām, kad atnāks kāds un mūsu vietā padarīs mūs laimīgus, veselus un mīlētus, bet diemžēl vai par laimi, tas viss nenotiek tik vienkārši. Ir daudz jāstrādā pašam ar sevi, neviens cits mūsu vietā to nevarēs mums iedot un izdarīt.

Baiba ir fantastiska pasniedzēja, viņa ar savu šarmu, zināšanām un dzīves pieredzi (kas tiešām ir iespaidīga) palīdzēs uzķert jūsu dvēseles dziļākās stīgas un parādīs ceļu, kā risināt problēmas ar konkrētiem piemēriem. Jūs atklāsiet par sevi daudz jaunas lietas un arī īpašības, kuras jums piemīt, bet par kurām jūs pat nenojaušat un  ne vienmēr tās būs tās labākās. Esmu priecīga par satikšanos ar Baibu, manā dzīvē tas noteikti bija īpašs notikums. Viņas kursi ir liela vērtība tiem cilvēkiem, kas grib un ir gatavi mainīt savu dzīvi uz labāku pusi. Paldies Tev, Baiba!!!

Kurss ne tikai palīdzēja iepazīt un sakārtot sevi, savas domas, sajūtas, izjūtas, bet ļāva ielûkoties dziļākajās savas bútības dzīlēs, tādejādi atšķetinot sapinušos, neredzamos mezglus, kas traucēja iet uz priekšu. To var salīdzināt ar grants ceļa, kura bedres traucēja ar prieku un augsti paceltu galvu pārvietoties uz priekšu, izlīdzināšanu. Pateicoties Baibas zināšanām, kas tika nodotas mums ar tādu neviltotu vienkāršību un atklātību, izdevās atrast pieņemamu un noderīgu ceļu pretī kaut kam gaišam un lietderīgam, kas dod gandarījumu, prieku un siltumu dvēselei. Paldies, ka tepat līdzās ir tādi Cilvēki ar lielo burtu kā Baiba!

Kurss „Kā atrast sevi – 7 čakras”, manu dzīvi pārvērtis līdz nepazīšanai! Tā ir kļuvusi kvalitatīvāka, laimīgāka, prieka pilna, esmu kļuvusi redzīgāka, dzirdīgāka, gudrāka, veiksmīgāka, bagātāka, un tas ir tikai sākums.

Kurss “Kā atrast sevi – 7 čakras” bija ļoti ērti apgūstams, jo bija iespējama arī tālmācība caur audio un video, kad nevarēju ierasties uz lekcijām.
Es ieguvu atbildes uz sev sen uzdotiem jautājumiem: par darbu, mīlestību, veselību, dzīves uzdevumiem, eksistenci un daudz citām lietām.
Iemācījos pieņemt un mīlēt sevi kāda esmu, piepildīt savas vēlmes, būt mazliet egoiste un atsvaidzināt garderobi ar spilgtākām krāsām. Paldies, Baiba!

Man patika kursu pasniedzēja Baiba Stūrīte – kā cilvēks, kā personība, spēja dot, patiesums, zināšanas. Kursa temats man ļoti aktuāls. Atradu atbildes sev. Novēlējums – esiet un turpiniet būt gaismā!

1) Veiksmīga organizēšana ar regulāriem atgādinājumiem SMS formātā; 2) Laipna sagaidīšana un attieksme no visiem, kas strādā JPC. 3) Nopietna attieksme apgūstamo zināšanu ieguvei (laicīgi sākas, mazas pauzes, viss kursa ieraksts tiek atsūtīts, tiek atbildēts uz individuāliem jautājumiem). Papildus izzināšanai, ko veicu individuāli, uzzināju ļoti daudz lietu, par kurām līdz šim nebiju lasījusi. Ļoti patika, ka pasniedzēja atbildēja uz jautājumiem, kuri radās kursa laikā gan klātienē, gan individuāli e-pastā. Izjutu vienotības sajūtu vietā, kur man ar pārējiem ir kopīgas intereses (beidzot). Tā turpiniet, veidot arvien jaunus kursus. Nesatraukties par kritizētājiem, jo tādi būs vienmēr.

Man patika pasniedzēja, izskatītās tēmas, attieksme gan pret kursa apmeklētājiem, gan pasniedzējai pret savu darbu. Iespēja saņemt audio ierakstu. Šajā kursā guvu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Paldies liels par interesanto kursu un liels paldies pasniedzējai Baibai. Nepadodieties pie sasniegtā un dodieties tālāk – meklēt 8. čakru.

Konkrētība, nekā lieka. Patika modernais stils, ka visu materiālu varēja saņemt arī audio ierakstā. Mūsdienīga pieeja! 

Man patika pasniegšanas stils un tēmu strukturēšana. Viss ļot praktiski un vienkārši. No daudzām astroloģijas pasniegšanas vietām izvēlējos šo pasniedzējas dēļ. Paziņa pameta mācības citā vietā, jo visu laiku tika uzsvērta katra horoskopa aspekta negatīvā puse. Baiba pasniedz viegli un pozitīvi, teoriju atšķaidot ar interesantiem stāstījumiem no pieredzes. Iedrošināja zināšanas pielietot uzreiz, neveidoja mazvērtības sajūtu un sajēgu, ka sāksim kaut ko saprast pēc vairāku gadu mācībām. Jauna pasaule atklājās. Pirmo reizi kāds priekšmets mani tā aizrāva. Ticu astroloģijas zināšanu lietderībai – teorija visu laiku apstiprinās, var izprast jebkuru cilvēku, ielūkojoties viņa horoskopā. Un, pirmkārt, tiku skaidrībā ar sevi, kļuva vieglāk dzīvot. Agrāk pārdzīvoju par īpašībām un lietām, kas man nav. Izrādās, nevajag tirināties (?), nu nav horoskopā to pozīciju, jākoncentrējas uz citām lietām. (kam agrāk nepievērsu pienācīgu uzmanību). 

Man patika praktiskie piemēri no pasniedzējas konsultāciju pieredzes. Iespēja saņemt lekciju audio ierakstus, ja kādu lekciju nevarēja apmeklēt klātienē. Uzzināju ļoti daudz ko, primāri kursus apmeklēju sevis izzināšanai un varu teikt, ka lekcijas palīdzēja atrisināt vairākus iekšējos konfliktus un ticu, ka iegūtās zināšanas noderēs arī turpmākajā dzīvē.

Kopumā man patika viss. Informācija tiek pasniegta pa tēmām, tika atbildēts uz neskaidrajiem jautājumiem. Saņēmu atbildi, kas ir karma, kā veidojas, kā mainīt. Atmosfēra brīva, nepiespiesta. Paldies par šiem kursiem rīkotājiem un pasniedzējai! 

Man patika teorijas un prakses līdzsvarots samērs. Mājasdarbi. Daudzās noderīgās tehnikas, kas mums paliek uz visu dzīvi. Nodarbību interesantums. Pasniedzējas Intas runas veids ir katrā teikumā spēcinošs un iedvesmo darbam ar sevi; tehniku iedarbības reālo spēku apliecinošs. Izjutu izmaiņas sevī pēc 3 mēnešu darba ar sevi; ieguvu “oficiāla” apstiprinājuma apziņu, ko nozīmē darbs ar sevi. Izjutu domu plūsmas apzināšanās svarīgumu. Atklāju, apjautu, cik aizraujošs ir darbs ar enerģijām – apjautu savu spēku un atbildību pār visām savas dzīves norisēm. Pārsteidz vieglums, ar kādu saņemt varam atbildes; apjautu iekšējās pasaules realitāti, sarežģītību & skaistumu; iemīlēju sevi vairāk. 

Patika pasniedzējas Intas erudīcija un harizma. Apjautu iespējas mainīt savu dzīvi, viss ir atkarīgs no mums pašiem. Uzzināju neierobežotas prāta un apziņas iespējas. 

Paldies, paldies, paldies Intai par nesavtīgo pašatdevi kursantu labā! Tiksimies garīgās jogas kursā! 

Kurss sakārtots secīgi, lai iesācējs spētu izsekot mācībai. Radās izpratne par daudzslāņainu visumu. Iepriekš nezināmi fakti, kas ir izmantojami sevis attīstīšanā. Cilvēka vibrācija, apzināts darbs ar enerģijām, to izmantošana.

Man patika kurss par Karmu, bija interesanti un efektīvi, ka vajadzēja pašam daudz ko darīt. Pozitīva gaisotne. Ka varēju izrunāt nesaprotamās vietas, dabūt izskaidrojumu. Uzzināju sev interesējošus jautājumus. Tā turpināt!

Kursa pasniedzēja Inta Zaļkalna – ļoti vieda un interesanta persona. Cilvēks, kurš gatavs palīdzēt izprast sevi un dod atbildes uz visiem man interesējošiem jautājumiem. Arī laika ziņā ļoti labi iespējams pagūt uz vakara nodarbībām. Pēc šīm nodarbībām uztveru dzīvi daudz vieglāk, atbrīvotāk, gribas vairāk smaidīt. Apjautu, ka varu pacelt savu apziņas līmeni, ieguvu lielāku uzticību sev un savām spējām. Ar nepacietību gaidīju katru pirmdienas vakaru, lai grupas darbā, vairojot un paceļot enerģijas, veicam meditācijas, paceļoties augstākās dimensijās. 

Man patika nodarbībās meditācijas, kā arī pasniedzējas stāstītais, ko esmu pārbaudījusi arī savā dzīvē. Pasniedzējas sirdsgudrība palīdz saprast un saprotami uztvert daudzas lietas. Man patīk tas, ka tiek saprotami izskaidrots. Ļoti daudz uzzināju par enerģijas balansēšanas procesu un arī sajūtu, ka tā sāk kārtoties un mainīt manu dzīvi. Mani viss apmierināja. Skola ir ļoti laba un atsaucīgi darbinieki, un labi pasniedzēji.

Man ļoti patīk pasniedzēja un atmosfēra. Uz nodarbībām nāku ar prieku, jo var parunāt ne tikai par seminārā nospraustiem tematiem, bet arī izrunāt visu, kas ir svarīga vai sakrājies (par aktuālām lietām). Patīk tējas pauzes un iespēja tikt pie gardumiem, vienmēr ātri un ērti remdēt slāpes. Katru nodarbību daudz jaunu lietu. Apjautu, ka ir daudz līdzīgi domājoši cilvēku (kursa biedri) un tāpat var pavērot, ka ir viedokļu atšķirības, kas diskusiju laikā tiek atrisinātas. Lai veicas arī turpmāk!

Liels paldies! Man patika praktiski viss. Jauka pasniedzēja, paldies par iespēju iepazīt viņu! Meditācija līdz šim bija šur un tur praktizēta, taču tikai ar prātu. Nu ir radusies apjauta par to arī sajūtu līmenī, par ko ir vislielākais pārsteigums un prieks. Vēl ir gan daudz jāstrādā, lai pilnvērtīgi izmantotu šo iespēju, taču soli pa solītim iešu uz priekšu! 🙂 

Pasniedzēja – ļoti vieda, pozitīva, iedrošinoša. Patika, ka bija iespēja aprunāties, dalīties pieredzē, analizēt konkrētās situācijas. Uzzināju, kā sevi sajust, sakārtot kā mainīt, harmonizēt savu dzīvi! 

Beidzot uzzināju visus cilvēka enerģētiskos plānus un pats galvenais, ka varēju ar viņiem strādāt. Paldies Intai par jaunajām zināšanām. 

Attīstījās intuīcija, samazinās bailes un uztraukums, palielinās pašpārliecinātība. Uzzināju informāciju par enerģijas aizsardzību.

Man patika pasniedzējas zināšanas un pieredze, visaptverošais kurss un cilvēki grupā. Uzzināju meditācijas tehnikas, jaunas zināšanas, informāciju par dažādām ezotērikas tēmām un dzīves (garīgajiem) principiem. Tā turpiniet, viss labi! Jaunus kursus no Baibas Stūrītes! 

Man patika pilnīgi viss. Ļoti patika pasniegšanas maniere, atbildes uz jautājumiem. Viss noritēja harmoniski un bez steigas. Paldies! Mācījos iepazīt sevi, pateicoties “es”. Guvu pārliecību, iekšējo pārliecību, atbrīvojos no šaubām, ieguvu iekšēju mieru, ļoti daudz enerģijas. Pateicoties Baibai, savu dzīvi veidošu pati. Ļoti labas, pozitīvas sajūtas.
Mani apmierināja pilnīgi viss. Paldies laipnajam meitenēm!

Man patika brīvais teorētiskās daļas pasniegšanas stils, kas nenovirzīja uzmanību ar pierakstīšanu, bet, vienlaicīgi ar pārrunām, nāca klāt jaunās vielas izzināšana. Paldies par meditāciju! Ja arī varbūt man neiznāca tik tēlaini un reāli kā citiem, jutos ļoti, ļoti atbrīvota no domām un guvu izcilu relaksāciju. Paldies par dzimtas meditāciju īpaši! Kursi noderēja pašnovērtējumam, plusu un mīnusu sakārtošanā. Daudzas lietas esmu jau darījusi pareizi, vadoties pēc savas intuīcijas.
Vēlējos vairāk meditāciju sevis dziedināšanā – vismaz man tas aktuāli. Un paldies – meditāciju laikā sāpes pazuda! Lai veicas turpmāk Jums un man!

Ļoti spēcīga un erudīta pasniedzēja, kura spēj atrast pieeju jebkurai situācijai un cilvēkam, kā arī atbild uz visiem interesējošiem jautājumiem. Patika atmosfēra un aura telpā. Jūtams, ka cilvēks tiešām pārzina visu ko māca, katrs vārds ir patiess. Es izjutu ļoti spēcīgas enerģijas plūsmu, pateicoties meditācijām, manam ķermenim ir pazudis saspringums. Tagad jebkurā brīdī meditējot varu palielināt savu enerģijas daudzumu. Meditācija ļoti palīdz sevis izzināšanā un garīgajā izaugsmē, palīdz noņemt blokus ķermenī.

Man patika pasniedzējas lekciju pasniegšanas stils, dalīšanās pieredzē. Patika dzirdēt arī kursabiedru pieredzi un sajūtas meditāciju laikā. Patika tēmu izvēle, šķita, ka ir apskatītas visbūtiskākās (vismaz man tajā brīdī) tēmas. Man ļoti patika atgādinājumi sms veidā par nodarbībām ārpus grafika un maksāšanas dienām.
Atklāju, ka arī man ir spēja meditēt, ielūkoties savas apziņas dzīlēs. Kurss bija ļoti vērtīgs, un ļoti priecājos par lēmumu to apmeklēt. Iegūtās zināšanas un prasmes man liek justies mierīgākai, harmoniskākai un noteikti noderēs manā turpmākajā dzīvē. Paldies!

Vislielākais prieks man ir par enerģiju un prieku. Daudz biežāk esmu priecīga un enerģijas pilna. Vairāk piedomāju par to, ko domāju, ka jūtos. Kops uzliku sev aizsardzību, mazāk stresoju.
Ļoti patīk, ka visas meditācijas pēc tam varu vēlreiz atkārtot. Tas noder praktiski, uzlabo dzīves kvalitāti. Patika Jūsu stāstītie piemēri un, ka arī citi padalījās ar saviem iespaidiem, redzējumiem. Patīkami un lietderīgi pavadīts laiks. Paldies!

Meditāciju kurss palīdzēja atbrīvot prātu, tas ir daudz brīvāks no domām. Vairs nav tik liela vēlme visu laiku analizēt situācijas, ir lielāka pieņemšana. Labāk spēju saskatīt zīmes, ko sūta Visums;
Visvērtīgākais meditācijas kursā likās dalīšanās ar piedzīvoto veicot meditāciju vai pa nedēļu starp nodarbībām.

1.   Es uzzināju ļoti daudz par savu dzimtu- ne prātā neienāktu šādas lietas jautāta un neviens man to arī nekad nestāstītu.
2. Es sāku apjaust savu spēku un ne tādēļ, lai tagad justos varena, bet gan tādēļ, lai saprastu kā to "valdīt", ne apzināti, ne neapzināti nekaitēt citiem.
3. Man ir lielas problēmas ar agresiju, pamazām paliek vieglāk, jo sāku ar to strādāt- meditācijas ļoti palīdz, saprotot arī ar prātu daudzas lietas agresija pierimst, vairs nav tik spēcīga. Bet šeit vēl liels darbs darāms.
3.Es ieguvu mieru attiecībā uz savu dzīvi. Protams man visa dzīve sastāv no amerikāņu kalniņiem, kas iet augšā, lejā un lielā ātrumā, bet esmu iemācījusies vairs neskriet ar pieri sienā- apsēsties un apdomāt risinājumu katrā situācijā. Un reizēm palīdz tikai tas ja atbrīvojies, tad saproti vai vienkārši nogaidīt, vai izdomāt plāniņu. Bet es par problēmām vairs neraudu spilvenā- eju un cīnos ar lielāku sparu, kaut balss notrīc un situācijas mēdz būt nepatīkamas.


Patika tas ka man tika "atvērtas acis". Es noteikti neapstāšos savā garīgajā izaugsmē. Protams, ģimene jābaro un akadēmiskās zināšanas man uz doto brīdi ļoti nepieciešamas, bet viens otram tas netraucē.  Tagad zinu, ka meditācija man palīdzēs stiprināt fizisko ķermeni laikā, kad iespējams būs liela slodze.
Tagad arī zinu, ka man ir paranormālās spējas. Vēl vairāk ieklausos sevī un cenšos pateikt paldies par palīdzību. Kad uzdodu jautājumus- atbildes atnāk. Un vēl man piepildās vēlmes- tiklīdz es kaut ko padomāju tas ātri materializējas. Vienīgi prāts ir tāds, ka vēlmes spēju iedomāties tikai mazas, sadzīviskas. Nespēju pašlaik vēl domāt plašāk- vēl joprojām liekas viss neiespējams.

Es esmu sākusi vairāk runāt pretī, ja tā to var saukt. Ja kāds pasaka kaut ko dzēlīgu, es smuki atbildu pretī, ka tam cilvēkam mute ciet, iepriekš lielākoties noklusēju. Ir situācijas, kur spontāni sadusmojos pa tēmu, vēl pasaku, ko domāju, iepriekš tādā situācijā būtu noklusējusi.
Sāku sevi un savas intereses likt pirmajā vietā, kādreiz tā nebija! Pati brīnījos par sevi.
Patīk tas, ka ir jūtami rezultāti un es redzu, ka tas strādā!
Es esmu ļoti gandarīta, ka pieteicos šim kursam! Tas ir katra eiro vērts!!!!!
Liels paldies Jums par Jūsu ieguldīto enerģiju šajā kursā!

Twitter

Instagram

ceturtdien, Marts 7th, 2019 at 6:05pm
 • 15
 • 0
pirmdien, Marts 4th, 2019 at 4:09pm
 • 16
 • 0
pirmdien, Marts 4th, 2019 at 3:47pm
 • 16
 • 0
otrdien, Februāris 26th, 2019 at 11:35am
 • 12
 • 0
otrdien, Februāris 26th, 2019 at 11:11am
 • 8
 • 0
pirmdien, Februāris 25th, 2019 at 8:46pm
 • 13
 • 0
ceturtdien, Februāris 7th, 2019 at 9:36pm
 • 30
 • 2
ceturtdien, Februāris 7th, 2019 at 9:35pm
 • 28
 • 0
ceturtdien, Februāris 7th, 2019 at 9:34pm
 • 22
 • 0
sestdien, Decembris 8th, 2018 at 12:36pm
 • 19
 • 1
otrdien, Novembris 6th, 2018 at 4:13pm
 • 39
 • 0
otrdien, Novembris 6th, 2018 at 4:13pm
 • 22
 • 0
otrdien, Novembris 6th, 2018 at 4:13pm
 • 20
 • 0
trešdien, Jūlijs 25th, 2018 at 1:57pm
 • 19
 • 0
otrdien, Marts 13th, 2018 at 10:43am
 • 8
 • 0
pirmdien, Decembris 11th, 2017 at 4:54pm
 • 12
 • 0
piektdien, Novembris 17th, 2017 at 12:07pm
 • 24
 • 1
otrdien, Oktobris 3rd, 2017 at 5:12pm
 • 11
 • 0
pirmdien, Jūlijs 31st, 2017 at 12:51pm
 • 18
 • 0
pirmdien, Jūnijs 26th, 2017 at 12:28pm
 • 14
 • 0
© Jauno psiholoģiju centrs | Izstrādāja gudramajaslapa.lv
Jauno psiholoģiju centrs