Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

ONLINE KURSS – Mācies, kur vēlies, kad vēlies, cik ātri vēlies!

(ONLINE KURSA  tiešraidēm  izmantojam programmu ZOOM!)

7 Čakras Labklājībai

7 čakras – 7 tavas Labklājības atslēgas – kā pārvarēt savus 7 naudas blokus un konfliktus

NODARBĪBAS: sestdienās  9. un 16.maijs pl.10:00-13:00.

ILGUMS: 6 sestdienas. Tālākās 4 nodarbības tiks saskaņotas, kad kurss uzsāks darbu. (Katru nodarbību var apmeklēt arī atsevišķi!)

MAKSA: 40 € par dienu. Maksājot par visu kursu uzreiz, maksa 225 € (+DĀVANĀ grāmata “Naudas Enerģija. Kā izprast naudu un vairot savu labklājību“, kuras autore ir kursa pasniedzēja). Īpašā cena, ja no ģimenes apmeklē 2 cilvēki, tad kursa maksa 300 € par abiem.

Starp tiem, kas piesakās un apmeklēs visu kursu, tiks izlozēta viena BEZMAKSAS konsultācija (vērtība 50 EUR) pie Alīnas Voronovas!

 

7 Čakras labklājībai piedāvā sabalansētu pieeju starp mistisko, ezotērisko skatījumu uz naudu, tās piesaisti ar dažādu rituālu, amuletu un vizualizāciju palīdzību un gluži praktisku, t.s. Rietumu pieeju, kas balstīta naudas un biznesa spēles noteikumu izpratnē un savas vietas atrašanu tajā.

7 čakras ir 7 galvenie enerģētiskie centri, caur kuriem notiek cilvēka mijiedarbība ar Pasauli.  Ja tie strādā stabili un harmoniski, cilvēka dzīve galvenajās sfērās – Veselība, Mīlestība,  Attiecības, Seksualitāte, Darbs, Materiālā Labklājība, Radošums arī rit labi – to mēs mēdzam dēvēt par Laimi.

Sabalansētā stāvoklī Materiālā labklājība, kalpo kā balsts, spēka un iespēju avots pārējām dzīves sfērām.

Taču savā dzīvē mēs bieži novērojam pretējo – tikko kā naudas lietas sāk sakārtoties, plūsma plešas plašumā – citas dzīves jomas sāk „nobrukt“ – piemēram, veselība vai partnerattiecības, saikne ar radiem.

Šāda pieredze ir ilgstoši programmēta daudzu dzimtu vēsturē un izpaužas tādās parunās kā “Kam neveicas spēlē, veicas mīlestībā”,  “Laime nav naudā” utt.. Vēl viena tipiska programma mūsu tautai ir saistīta ar vēsturiskiem notikumiem nesenā pagātnē – panākumi un pamanāma materiālā labklājība ir apdraudējums ģimenes drošībai un pat dzīvībai.

Tā visa rezultātā, kad mēs pieņemam lēmumu uzlabot savu materiālo stāvokli, mūsu zemapziņā nostrādā desmitiem “drošības signālu”, kas šai iecerei tā arī neļauj realizēties, un cilvēks paliek uz vietas, domādams, ka pie vainas paša neizdarība vai nepārvarami ārēji apstākļi.

7 Čakras darbojas kā universāls enerģiju kods, kas ļauj saskaņot Apzināto un Neapzināto, atrisināt paaudžu pārmantotos konfliktus, apiet “zemūdens akmeņus” ceļā uz savu patieso Materiālo Labklājību, rīkojoties ne vis ar varu vai viltu, bet apgūstot prasmi labāk lasīt Likteņa ceļa zīmes un atklājot savos trūkumos apslēptās stiprās puses.

Kursa programma ir sadalīta 3 daļās:

1.daļa – 1.-3. čakras “Pamats un Gatavība”

1.Čakra – saknes čakra – Atklājam un pārformatējam galvenos dzimtas konfliktus un negatīvās pārliecības par naudu un bagātību.

2.Čakra – Attiecības un Atkarības.

Atbrīvojamies no liekām enerģētiskām saitēm, kas patērē mūsu enerģiju – bijušie partneri, cilvēki, kas pret mums izturējušies nievājoši – daba devēji, skolotāji. Stiprinām savu Pašapziņu un Pāspietiekamību, lai droši apzinātos savu patieso Vērtību un Vajadzības naudas izteiksmē. Daži vārdi par Seksualitātes un Naudas Enerģijas kopsakarībām.

3.Čakra – Uzdrīkstēšanās būt pamanāmam. Strādājam ar bailēm “ko teiks citi, ja es…”  Modelējam savu Finanšu Veiksmes stāstu, mācoties no citiem, bet balstoties uz savu Unikalitāti.

2. daļa 4. – 7. Čakra “No sirds pasaulei”

4.Čakra – pētām saikni starp Mīlestības un Labklājības Enerģiju. Tibetas mūku “slepenā 4 soļu tehnika”. Skaudības patiesā loma Labklājības veidošanā un uzturēšanā.

5.Čakra – Efektīva komunikācija un izpratne par atbildību. Ko mums bērnībā mācīja nepareizi? Kāpēc vairums veiksmīgu uzņēmēju bērnībā bija “nepareizie bērni”? Praktiskais vingrinājums – atbrīvojies no dusmām, dod ceļu radošām iespējām.

6.Čakra – tālredzība finanšu sfērā. Kā to vingrināt un kā iemācīties atšķirt tālredzību no tukšiem sapņiem un ilūzijām.

7.Čakra – Pārpilnība un labklājība kā sava Es realizācijas blakusefekts. Veidojam izpratni par savu misiju šajā Pasaulē. Idejas par to, kā Augstākie spēki raugās uz mūsu materiālajām vajadzībām.

3.daļa – Visas Čakras kā vienota enerģijas plūsma.  Dzīvot saskaņā ar Pasauli

Atbildes uz jautājumiem un rezultātu apkopojums.

Katram dalībniekam tiek veikts individuāls sistēmiskais izvietojums par tēmu, kas saistīta ar Finansēm vai jebkuru citu Dzīves Labklājības sfēru.

Galvenās kursā izmantotās metodes:

  • Krāsu terapija – zīmēšanas tehnikas.
  • Emocionālās brīvības tehnikas  – EFT (Emotional Freedom Techniques)
  • Sistēmiski izvietojumi
  • Integrālā Neiroprogrammēšana un NLP

Kursa mērķis:

Risināt kursa dalībnieku problēmjautājumus, kas saistīti ar viņu materiālo labklājību. Veidot automatizētu (tātad bez apzinātiem pūliņiem) un ekoloģisku ( tādu, kas harmoniski iekļaujas citās viņu dzīves sfērās) personīgo stilu, kas dalībniekiem ļaus pārredzamā nākotnē sasniegt jaunu – augstāku materiālās labklājības līmeni.

Kam piemērots šis kurss:

Kurss būs piemērots gan tiem, kas jau ilgstoši studē jogu vai citas garīgās tradīcijas, un vēlas savas zināšanas mērķtiecīgi pielietot materiālās sfēras sakārtošanai, gan arī dalībniekiem bez priekšzināšanām, kam prioritāte ir tieši materālās labklājības situācijas uzlabošana.

Bezmaksas ievadnodarbība kursam “7 ČAKRAS LABKLĀJĪBAI”