Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
Apzināta elpošana VAKARA GRUPA 17.02.2022. (maksa par visu kursu)
120.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

Apzināta elpošana jeb Atdzimšanas elpošana (Rebirthing breathwork) 

NODARBĪBAS: ceturtdienu vakaros no 17. februāra pl.18:30-21:00. VAKARA GRUPA

ILGUMS: 1 mēnesis (4 nodarbības).

MAKSA: 120 € par visu kursu.

NODARBĪBAS: 4 x mēnesī  ceturtdienās  no 17. februāra pl.10:00-12:30. RĪTA GRUPA

Bezmaksas ievadnodarbība ceturtdien, 3. februārī pl.18:30-19:30. Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

Aicinu Tevi uz Apzinātu elpošanu jeb Atdzimšanas elpošanu (Rebirthing breathwork), kur sev drošā vidē varēsi pieredzēt atslābumu, prāta klusumu, paplašināt apziņu, transformēt nepatīkamas atmiņas, emocijas, stresu un veicināt labsajūtu un veselību.

Kas ir elpošana?

Elpošana ir vienīgā sistēma ķermenī, kura ir pilnībā automātiska un var būt kontrolējama, tā var būt apzināta un neapzināta. Katram psiholoģiskajam un  emocionālajam stāvoklim ir atbilstošs elpošanas paterns/ieradums. Kad šis stāvoklis mainās, mainās elpošanas paterns/ieradums vai otrādāk, mainot elpošanas uzvedību, mainās cilvēka psiholoģiskais, emocionālais un fiziskais stāvokli. Savukārt, elpojot savienotā veidā, iespējams izmainīt zemapziņas automātiskos ieradumus un ir iespējams uzzināt par sevi, ko jaunu, patiesu.

Kas ir Apzināta elpošana  jeb Atdzimšanas elpa?

Tā ir spēcīga, droša un transformējoša metode, kā paplašināt savu apziņu. Tā palīdz ieraudzīt to, kas rada neapmierinātību dzīvē, tā transformē vecus uzskatus, palīdz atlaist dažādas pieredzes/uzskatus, kas saistītas ar piedzimšanu, bērnību, skolas gadiem, ar dzimumu, ar vecumu, ar reliģiju, ar sociāliem uzskatiem u.c. Apzinātā elpošana jeb atdzimšanas elpa balstās uz praktisku savienotas elpošanas ritmu, kā rezultātā ir iespējams atbrīvoties arī no psihoemocionāliem simptomiem ķermenī. Palaist saspringumu, transformēt limitējošas domas un stāvokļus, lai piepildītu sevi ar enerģiju, dzīvesprieku, labsajūtu, veselību un uzņemtos atbildību par savu dzīvi un lēmumiem.

Ieguvumi:

  • atbrīvojies no stresa un gūsti mieru;
  • iepazīsti prāta klusumu;
  • pieredzi paļaušanās izjūtu;
  • paplašini savu apziņas stāvokli;
  • rodi atbildes uz iekšējiem jautājumiem;
  • mācies apzinātu elpošanu;

Apzināta elpošana jeb Atdzimšanas elpa ir ieteicama ikvienam, kas jau ilgstoši meklē atbildes uz saviem jautājumiem, vēlas pārmaiņas savā dzīvē, vēlas iepazīt savu elpu un apzināt to. Iepriekšēja sagatavošanās nav nepieciešama.

Šī ir ļoti praktiska nodarbība, kur tiks apgūts specifiskais savienotās elpošanas veids. Rezultāts ir atkarīgs no katra elpotāja, cik gatavs ļauties, atvērties un iepazīt sevi iespējams citādāku. Nodarbībā tiek izmantota mūzika.

Kas nepieciešams, lai piedalītos ONLINE nodarbībā:
– stabils interneta savienojums; 
– vieta, kur Tu vari justies gana droši un atslābinoši;
– paklājiņš, sega/ pleds, spilvens, lai ir ērti 1h guļus pozīcijā elpot;
– ja ir, tad austiņas, lai uzlabotu dzirdamību;

!!! Uz nodarbību nepieciešams ģērbties ērti, silti, sagatavot pledu un siltas zeķes, jo praktiskā daļa notiek horizontālā pozīcijā uz paklājiņiem. Vēlams 2h iepriekš ieturēt vieglu maltīti.

Par pasniedzēju Lauru Freimani: esmu deju un kustību terapeite un elpošanas gide. Tieši šīs lietas mani šobrīd raksturo. Kustība un deja ir mana dzīves kaislība, iedvesma un prieks. Gan pašai kustoties un dejojot, gan vērojot kā citi atbrīvojas tajā un ļaujas. Savukārt, elpa mani pašu ir ļoti transformējusi, tāpēc esmu pateicīga, ka tā ir kļuvusi tik apzināta manā dzīvē. Par sevi teiktu tā- dzirkstoši smieties, sievišķīgi kautrēties, mīlēt- plaši un no sirds, pateikties līdz asarām, cienīt- pazemīgi, un kustēties- pārdroši dabiski.

P.S. Šī nav medicīniska rakstura tehnika, tāpēc Atdzimšanas elpas pasniedzēja neuzņemas atbildību par jebkādu simptomu ārstēšanu – fizisku vai psiholoģisku. Katrs pats uzņemas atbildību un izvērtē savu veselības stāvokli, ja nepieciešams iepriekš konsultējoties ar savu ārstu vai terapeitu.

Saruna ar Lauru Freimani par Apzināto elpošanu.