Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

KLĀTIENES KURSS | AROMTERAPIJAS PAMATI | 2x mēnesī trešdienu vakaros | 3 mēneši | 80€ par mēnesi | 18.10.23.

Signe
Signe Millere
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 20 septembris, 2023
0 jau pieteikušies

Par kursu

AROMTERAPIJAS PAMATI

NODARBĪBAS: 2x mēnesī trešdienu vakaros no 18.oktobra pl.18:00-20:30.

ILGUMS: 3 mēneši (6 nodarbības)

MAKSA: 80€ par mēnesi. 

Bezmaksas ievadnodarbība pirmdien, 9.oktobrī pl.18:30-19:30. Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

Aromterapija ir viena no ārstniecībā izmantojamajām medicīniskajām tehnoloģijām.[1] Aromterapijas jēdziena pamatā ir harmonijas un līdzsvara radīšana cilvēka ķermenī ar aromātu jeb smaržu, kas rodas no ēteriskajām eļļām – augu esencēm.

Aromterapijas pamatkursa mērķis ir izglītot dalībniekus par ēteriskajām eļļām un sniegt zināšanas par aromterapijas vēsturi, ēterisko eļļu iegūšanas metodēm un sastāvu, ēterisko eļļu grupām un ēterisko eļļu iedarbību. Kā arī, praktiski smaržojot šos aromātus, gūt priekšsatu par ēterisko eļļu toņiem un sajust to ietekmi.

Kursa dalībnieki kursā iegūs:
• zināšanas par ēterisko eļļu pielietojumu.
• zināšanas par ēterisko eļļu izcelsmi, sastāvu, iedarbību.
• teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas par pielietojamām metodēm.
• spēju orientētie ēterisko eļļu klāstā.

Kursu ieteicams apgūt sievietēm vecumā no 20-55 gadiem, kam rūp sava veselība, skaistums un harmonija un kas interesējās par sevis pašpilnveidi (interesējas arī par jogu, meditācijām, elpošanas tehnikām u.tmldz.).

KURSA PROGRAMMA:

1.Ēterisko eļļu vēsture, iegūšanas metodes un nozīme, no kādas auga daļas iegūta.

2.Ēterisko eļļu īpašības un iedarbība. Lietošanas metodes. Ēterisko eļļu kvalitātes rādītāji. Došības vadlīnijas.

3.Ēterisko eļļu sastāvs, blīvums. Produktu gatavošana.

4.Ēterisko eļļu grupas – citrusu grupa, sieviešu hormonālā grupa, vīriešu hormonālā grupa. To ietekme.

5. Ēterisko eļļu grupas – garšvielu grupa, kulta grupa, kampara grupa, transformējošā grupa. To ietekme.

6.Austrālijas ēteriskās eļļas (jaunā laikmeta grupas ēteriskās eļļas). Kursa kopsavilkums. Meditatīva prakse ar ēterisko eļļu. 

(NOTESTĒTĀS ĒTERISKĀS EĻĻAS: 1.apelsīns 2.greipfrūts 3.citronzāle. 4.levzeja 5.citrons 6.laims 7.mandarīns 8.petitgreins. 9.pačūlija 10.ciprese 11.atlasa ciedrs 12.lauru bejs 13.ingvers 14. vetīvers 15.bergamots  16.sandals 17.vaniļa 18.lavanda 19.roze 20.ylang ylang  21.peru balzāms 22.benzoi 23.anīss 24.fenhelis 25.piparmētra 26.kadiķis 27.eikalipts 28.dižegle 29.tējas koks 30. rozmarīns 31.citroneikalipts 32.zest mirte 33.medus mirte 34.kunzea 35.citronmirte).

([1] https://www.zva.gov.lv/zvais/mtdb/31-papildinos-komplementrs-medicnas-medicniskie-pakalpojumi)

Ievadnodarbība kursam AROMTERAPIJAS PAMATI, vada Signe Millere

Jūsu pasniedzējs

Signe Millere

0/5
3 Kursi
0 Atsauksmes
50 Studenti

2017.gada septembrī iegūts sertifikāts “Aromterapijas pamata kurss” Aromterapijas mācību un konsultāciju centrā Larēna. 2018. gada februārī turpat iegūts 2.līmeņa aromterapijas sertifikāts “Cilvēka psihoemocionālā stāvokļa diagnosticēšana ar ēteriskajām eļļām”. 2021. gadā iegūts licencētas pieaugušo neformālās izglītības programmas sertifikāts, lai varētu vadīt kursus “Aromterapijas pamati” un “Aromtests – ēterisko eļļu ietekme uz cilvēka psihoemocionālo veselību”.

Manuprāt, harmonija ir dzīves pieņemšana ar pateicību un prieku. Man tas nozīmē – no rīta pamosties un būt priecīgai, ka ir sākusies jauna diena, un vakarā, gulēt ejot, būt pateicīgai, ka diena ir bijusi dažādu notikumu piepildīta.

Tieši tāpat kā harmonija, arī laime, manā skatījumā ir iekšējs stāvoklis –pieņemšanas un pateicības stāvoklis. Un to nevar kāds no ārpuses Tev iedot vai atņemt, to var sajust tikai katrs pats dziļi savā sirdī.

Man to visu saprast un apgūt ir palīdzējusi aromterapija. Un tāpēc dalos ar savām zināšanām un pieredzi, kā arī vēlos būt par gidu un iedvesmu arī Tavam ceļojumam ēterisko eļļu un aromātu pasaulē.

Praktizēju aromterapiju no 2017.gada, tātad, esmu ar 5 gadu praktisku pieredzi aromterapijā – sniedzu individuālas aromterapijas konsultācijas, veicu aromdiagnostikas testu, vadu dabīgu smaržu gatavošanas meistarklases, gatavoju individuālas dvēseles smaržas.

Zīmolu Aroma Inspires un Herbarium of Soul radītāja. Gids ēterisko eļļu pasaulē.

Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
56 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk