Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamam kursam: tel. 26 575 571, info@nlp.lv

BEZMAKSAS ONLINE NODARBĪBA – Mācies, kur vēlies, kad vēlies, cik ātri vēlies!

(ONLINE KURSA  tiešraidēm  izmantojam programmu ZOOM!)

Piesakies un iepazīsties ar kursa pasniedzēju ALĪNU VORONOVU un programmu bezmaksas ievadnodarbībā kursam

7 Čakras Labklājībai

7 čakras – 7 tavas Labklājības atslēgas – kā pārvarēt savus 7 naudas blokus un konfliktus

KAD? sestdien, 25.aprīlī  pl.10:00-10:40.

ILGUMS: 1 rīts

KURSS: sestdienās no 9. maija pl.10:00-13:00. Plašāka informācija un pieteikšanās spiežot ŠEIT!

ONLINE BEZMAKSAS IEVADNODARBĪBĀ:

  • Iepazīšanās ar kursa pasniedzēju Alīnu Voronovu;
  • Iepazīšanās ar kursa tēmām un mācību procesu;
  • Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem par kursu.

7 Čakras labklājībai piedāvā sabalansētu pieeju starp mistisko, ezotērisko skatījumu uz naudu, tās piesaisti ar dažādu rituālu, amuletu un vizualizāciju palīdzību un gluži praktisku, t.s. Rietumu pieeju, kas balstīta naudas un biznesa spēles noteikumu izpratnē un savas vietas atrašanu tajā.

7 čakras ir 7 galvenie enerģētiskie centri, caur kuriem notiek cilvēka mijiedarbība ar Pasauli.  Ja tie strādā stabili un harmoniski, cilvēka dzīve galvenajās sfērās – Veselība, Mīlestība,  Attiecības, Seksualitāte, Darbs, Materiālā Labklājība, Radošums arī rit labi – to mēs mēdzam dēvēt par Laimi.

Sabalansētā stāvoklī Materiālā labklājība, kalpo kā balsts, spēka un iespēju avots pārējām dzīves sfērām.

Taču savā dzīvē mēs bieži novērojam pretējo – tikko kā naudas lietas sāk sakārtoties, plūsma plešas plašumā – citas dzīves jomas sāk „nobrukt“ – piemēram, veselība vai partnerattiecības, saikne ar radiem.

Šāda pieredze ir ilgstoši programmēta daudzu dzimtu vēsturē un izpaužas tādās parunās kā “Kam neveicas spēlē, veicas mīlestībā”,  “Laime nav naudā” utt.. Vēl viena tipiska programma mūsu tautai ir saistīta ar vēsturiskiem notikumiem nesenā pagātnē – panākumi un pamanāma materiālā labklājība ir apdraudējums ģimenes drošībai un pat dzīvībai.

Tā visa rezultātā, kad mēs pieņemam lēmumu uzlabot savu materiālo stāvokli, mūsu zemapziņā nostrādā desmitiem “drošības signālu”, kas šai iecerei tā arī neļauj realizēties, un cilvēks paliek uz vietas, domādams, ka pie vainas paša neizdarība vai nepārvarami ārēji apstākļi.

7 Čakras darbojas kā universāls enerģiju kods, kas ļauj saskaņot Apzināto un Neapzināto, atrisināt paaudžu pārmantotos konfliktus, apiet “zemūdens akmeņus” ceļā uz savu patieso Materiālo Labklājību, rīkojoties ne vis ar varu vai viltu, bet apgūstot prasmi labāk lasīt Likteņa ceļa zīmes un atklājot savos trūkumos apslēptās stiprās puses.

Galvenās kursā izmantotās metodes:

  • Krāsu terapija – zīmēšanas tehnikas.
  • Emocionālās brīvības tehnikas  – EFT (Emotional Freedom Techniques)
  • Sistēmiski izvietojumi
  • Integrālā Neiroprogrammēšana un NLP

Kursa mērķis:

Risināt kursa dalībnieku problēmjautājumus, kas saistīti ar viņu materiālo labklājību. Veidot automatizētu (tātad bez apzinātiem pūliņiem) un ekoloģisku ( tādu, kas harmoniski iekļaujas citās viņu dzīves sfērās) personīgo stilu, kas dalībniekiem ļaus pārredzamā nākotnē sasniegt jaunu – augstāku materiālās labklājības līmeni.

Kam piemērots šis kurss:

Kurss būs piemērots gan tiem, kas jau ilgstoši studē jogu vai citas garīgās tradīcijas, un vēlas savas zināšanas mērķtiecīgi pielietot materiālās sfēras sakārtošanai, gan arī dalībniekiem bez priekšzināšanām, kam prioritāte ir tieši materālās labklājības situācijas uzlabošana.

Par pasniedzēju:

Emociju vadības trenere, specializējos Labklājības psiholoģijā.

Alīna Voronova – Mg. Iur,  tulce, tulkotāja, grāmatas “Naudas Enerģija. Kā izprast naudu un vairot savu labklājību“ (Latvijas Mediji, 2019.g) autore

10 gadus strādājusi kā juriste bankā, vēl 3 – specializējusies komerctiesību jomā.

Savu pirmo nopietno praktiskās psiholoģijas izglītību NLP un Ēriksona – Psihodinamiskajā Hipnoterapijā Alīna ieguvusi Jauno Psiholoģiju Centrā, kur tagad atgriežas kā pasniedzēja.

Paralēli juridiskajām studijām jau kopš 1998. gada studējusi un praktizē dažādas praktiskās psiholoģijas metodes, kā arī Austrumu enerģētiskās un meditācijas prakses  – Jogu, Cigun, Reiki.

Bankas darbā aizsākās mana interese par intuīcijas, zemapziņas lomu cilvēku attiecības ar naudu, finansēm, labklājību. Sevišķi spilgti tas izpaudās lielo krīžu laikā  – 1998., 2008.g.

Gadu gaitā iegūtās zināšanas ne reizi vien noderēja darījumu praksē. Paralēli pamatdarbam 2008.g. uzsāku individuālo konsultēšanas praksi – iesākumā kā aizraušanos un sirdslietu, kas neko nemaksā.

2013.g. kļuva par krīzes gadu man pašai – personiska nodevība, darba attiecību pārtraukšana, vismaz 7 gadu rūpīgi veidoto plānu sabrukums lika pārvērtēt visu dzīvi, atcerēties, ka krīzē vienmēr slēpjas arī iespēja. Tā no Indijā saņemtas svētības, piedalīšanās bezdarbnieku apmācībās un vēl dažām “mazsvarīgiem” notikumiem  radās ideja nodot savas zināšanas citiem, tapa mans pirmais kurss “Atrodi savu ceļu naudas pasaulē”.

Kursa dalībnieku dzīvē notikušās izmaiņas un pateicības vārdi vēl pēc gadiem, kļuva par iedvesmu gan grāmatas tapšanā, gan turpinot konsultēt individuāli, vadīt grupu nodarbības, lai cik tik iespējams daudzi cilvēki nonāk pie savas Labklājības un patiesas draudzības ar finansēm.