Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Autorprogrammas DARMAway ietvarā

Piesakies un iepazīsties ar pasniedzēju INTU ZAĻKALNU un kursa programmu ONLINE bezmaksas ievadnodarbībā kursam

Cilvēka enerģētikas balansēšana un čakru aktivizācija

KAD?: ceturtdien, 25. februārī pl.18:30-19:30.

ILGUMS: 1 vakars.

KURSS:  2x mēnesī ceturtdienu vakaros no 11. marta pl.18:00-21:00. Plašāka informācija un pieteikšanās spiežot ŠEIT!

Bezmaksas ievadnodarbībā:

  • Iepazīsies ar kursa pasniedzēju;
  • Gūsi priekšstatu par to, kas ir cilvēka enerģētikas balansēšana un čakru aktivizācija;
  • Uzzināsi vairāk par kursa programmu un nodarbību procesu;
  • Saņemsi atbildes uz interesējošiem jautājumiem par kursu.

Visiem domājošajiem cilvēkiem būtu jāzina, kur paliek un kā izpaužas realitātē, fiziskajā dzīvē, tā negatīvā un sāpīgā informācija, kas piedzīvota viņa dzīves laikā –  pārdzīvojumi, ciešanas, bailes, sāpes, izmisums. Gan tā informācija, kas radusies šajā dzīvē, gan tā, kas ir pārnākusi no iepriekšējām. Tās ir enerģijas, kuras katrs cilvēks jūt, jo tās traucē viņam dzīvot un, kuras nevar ne apiet, ne tām pārkāpt, ne tās var ignorēt.

Katram cilvēkam ir gadījies tā – viņš kaut ko veido. Attiecības, projektu vai kādu citu mērķi. Viss veidojas, kārtojas un viņam liekas, ka nupat, nupat būs rezultāts, bet pēkšņi kaut kas mistisks viņu atmet atpakaļ…. Un viņš nesaprotat, kas notiek: viņš taču visu dara tā, kā vajag, visam jāizdodas…… un viņš sākat atkal no jauna.

Un atkal notiek tas pat….. brīdī, kad viss ir izdarīts un vajadzētu sākt darboties ……. viņu atkal atmet atpakaļ, tad vēl un vēlreiz, arvien sāpīgāk, līdz pienāk brīdis, kad viņš izmisumā saka: viss, pietiek! Es nezinu, kas notiek! Es nevaru kaut kam tikt pāri….. es neko nesaprotu…. Un vairums cilvēku šādos brīžos padodas tam nezināmajam, mistiskajam, neredzamajam.

Ir jums tā gadījies? Bet vai jūs zināt, kas ir šis mistiskais, neredzamais bloks, kas ieskauj katru cilvēku un kas neļauj piepildīt mērķus un cerības?

Mani sauc Inta, Esmu projekta DARMAway autore.

Ar karmu, cilvēka enerģētikas balansēšanu, zemapziņu un DNS struktūru es strādāju vairāk par 26 gadiem, ar Jaunajām Enerģijām vairāk kā 7 gadus. Man arī ir bijušas šādas situācijas. Zinu, cik izmisis jūtas cilvēks, kad tā notiek. Taču tagad es zinu, kas tas ir un kā to var likvidēt. Arī mani skolnieki to zina.

Tātad, kas traucē praktiski katram cilvēkam visā pasaulē realizēt savus mērķus, projektus un sapņus? Ko ar to darīt? Kā to likvidēt?

 Nodarbībās saņemsiet atbildes uz visiem jautājumiem un praksē pārliecināsieties kā tas viss darbojas realitātē.