Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS are no longer available

Autorprogrammas DARMAway ietvarā

Nāc un iepazīsties ar pasniedzēju INTU ZAĻKALNU un kursa programmu bezmaksas ievadnodarbībā kursam

Cilvēka enerģētikas balansēšana un čakru aktivizācija

KAD?: otrdien, 6. oktobrī pl.18:30-20:00.

ILGUMS: 1 vakars.

KURSS:  2x mēnesī otrdienu vakaros no 20. oktobra pl.18:00-21:00. Plašāka informācija un pieteikšanās spiežot ŠEIT!

Cilvēks strādā ar sevi, dzīvo pēc Visuma Likumiem, ir profesionālis savā jomā, meditē, taisa kolāžas… viņš ir radošs un pozitīvi aktīvs visā… BET!!! NEKAS VIŅA DZĪVĒ NENOTIEK LĪDZ GALAM… projekts tā arī nesāk darboties, attiecības tā arī neizveidojas, sapņi tā arī nerealizējas…. Cilvēks ir ierauts nebeidzamā aplī, kuram neredz risinājumu…

Kas ir šis mistiskais bloks, kas ieskauj no visām pusēm, ko nevar ieraudzīt, kas neļauj neko līdz galam realizēt?

Daudzi mūsdienu cilvēki ir mācījušies pie dažādiem skolotājiem, meistariem, praktiķiem. Viņi ir apguvuši fantastiskas, unikālas prasmes, zināšanas, tehnikas, ieguvuši sertifikātus par dažādām ezoteriskām mācībām…

BET – līdz galam tā arī nespēj pielietot un izmantot dzīvē visus uzskaitītos zināšanu, metožu un prakšu materiālus, baudīt to solītos rezultātus…

Kāpēc? Ir kaut kas tāds, ko nav iespējams pārkāpt, apiet vai izmainīt. Kas tāds, kas neļauj realizēt līdz gala rezultātam praktiski NEKO! Zināšanas ir, bet reāli tās izmantot nesanāk. Cilvēks jūt nepārvaramu bloku, kas viņu šķir no jebkuriem cerētajiem un veidotajiem rezultātiem.

Sajūtas tādas, ka, ja vien varētu tikt pāri TAM, tad viss sanāktu, viss sāktu darboties, visa pasaule ar tās burvīgajām enerģijām būtu realizējusies arī viņa dzīvē!!! Viņš taču visu to zina, ir mācījies! Viņš zina, kā viss notiek, pēc kādiem likumiem, likumsakarībām darbojas!

Tikai TAS, kā tāds neredzams mūris, neļauj realizēties ne projektam, ne mērķim, ne attiecībām… nekam…

Īsi pirms finiša viss sabrūk!

Ja tikai tiktu pāri TAM!

Enerģijas balansēšanas process pilnībā likvidē TO NEZINĀMO, mistisko, negatīvo enerģētisko bloku, enerģētisko piesārņojumu, kas radies gan šajā dzīvē, gan kas uz šo dzīvi pārnācis un aktivizējies no citām iepriekšējām reinkarnācijām.

Šis neredzamais enerģētiskais bloks ieskauj gandrīz katru cilvēku un traucē sajust Pasauli, traucē dzīvē realizēt savus mērķus, mācības un prakses. Tas traucē cilvēkam pilnībā izmantot savā dzīvē arī Visuma spēcīgās enerģijas.

Mācību procesā tiek veikts pilns cilvēka enerģētikas atveseļošanas, attīrīšanas un aktivizēšanas cikls visos līmeņos un laikos.

Lai ko jūs mācītos, pēc enerģētikas atveseļošanas un balansēšanas, viss strādās un realizēsies košāk, spēcīgāk, ātrāk un efektīvāk nekā līdz šim. Jūs pavisam citādi jutīsiet un veidosiet visu notiekošo savā ikdienas dzīvē.

Ir laiks sākt!