Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Piesakies un iepazīsties ar kursa programmu un pasniedzēju INTU ZAĻKALNU bezmaksas ONLINE ievadnodarbībā kursam

Karmas mācība

Atslēga uz laimīgu un sakārtotu dzīvi

KAD? ceturtdien, 12. augustā pl.18:30-19:30.

ILGUMS: 1 vakars.

KURSS: 2x mēnesī ceturtdienu vakaros  no 26. augusta pl.18:00-21:00. Plašāka informācija un pieteikšanās spiežot ŠEIT!

! Nodarbības formāts – ONLINE – tiešsaistes klātiene  ZOOM platformā. Ievadnodarbības video ieraksts tiks publicēts publiski pieejamajā Jauno Psiholoģiju Centrs Facebook lapā un YouTube kontā. Ja nevēlies, lai Tu esi redzams ievadnodarbības ierakstā, tad, pievienojoties ZOOM nodarbībai, izslēdz savu kameru un norādi tikai savu vārdu. 

BEZMAKSAS IEVADNODARBĪBĀ:

  • Iepazīšanās ar kursa pasniedzēju Intu Zaļkalnu;
  • Iepazīšanās ar kursa tēmām un mācību procesu;
  • Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem par kursu.

Vai gribi saprast, kāpēc tevi vajā problēmas, kāpēc nevari sakārtot esošās, izveidot attiecības, kāpēc nevari atrast labu darbu vai nopelnīt naudu, un visu laiku cīnies ar tās trūkumu? Un galvenais – vai tu gribi to visu mērķtiecīgi mainīt? Ja esi tam tiešām nobriedis, esi gatavs strādāt ar sevi, piedāvāju apgūt, senu kā cilvēce praksi ar Jauno Enerģiju Spēku, ātrumu un iespējām – KARMAS MĀCĪBA.

Mācību kurss ir paredzēts tiem cilvēkiem, kas ir gatavi strādāt ar karmu pa jaunam, lai sakārtotu sevi, savu dzīvi, lai to mērķtiecīgi mainītu un, lai sāktu dzīvot ar Jauno Enerģiju Spēku un to unikālajām iespējām. Apgūstot šo kursu un pielietojot tā mācības praksē, ikdienas notikumu veidošanā –  cilvēka dzīve mainās pamatos.

Mācību laikā:

  • Mācoties un veicot prakses, cilvēks jau sāk uzlabot un mainīt savus dzīves notikumus;
  • Cilvēks iemācās strādāt ar karmu pa jaunam, ar Jauno Enerģiju iespējām, tādejādi atrisinot lielāko daļu savas dzīves problēmu;
  • Viņš sāk saprast savu problēmu rašanās iemeslus un iemācās kā tos var mainīt;
  • Cilvēks iemācās dzīvot tā, lai ikdienā neradītu jaunas sāpīgas karmiskās problēmas. Galvenais, lai regulāri un apzināti veidotu savu pozitīvo karmu;
  • Katrs dalībnieks, strādājot ar karmu, mācās saņemt atbildes uz visiem jautājumiem, arī uz tiem, uz kuriem neviens nevar atbildēt.

Ir laiks!