Loading Events
This event has passed.

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS are not yet available

Nāc un iepazīsties ar kursa pasniedzēju SANTU ĀBELTIŅU un programmu bezmaksas ievadnodarbībā kursam

Prognostikas Numeroloģija iesācējiem

Individuālie ritmi divciparu numeroloģijā

KAD? trešdien 22. jūlijā pl.18:00-19:00.

ILGUMS: 1 vakars.

KURSS: 2x mēnesī trešdienu vakaros no 29. jūlija pl.18:00-21:00. 12 nodarbības. Plašāka informācija un pieteikšanās spiežot ŠEIT!

Bezmaksas ievadnodarbībā:

  • Iepazīsies ar kursa pasniedzēju;
  • Gūsi priekšstatu par to, kas ir Prognostikas numeroloģija;
  • Uzzināsi vairāk par kursa programmu un nodarbību procesu;
  • Saņemsi atbildes uz interesējošiem jautājumiem par kursu.

Ciklā NUMEROLOĢIJA ĒRTAI DZĪVEI – vienkāršas zināšanas, kas palīdz dzīvot vieglāk un ļauj mums darīt to, kas patīk.

APRAKSTS: iesācējiem un cilvēkiem ar priekšzināšanām numeroloģijā. Saistoši un interesanti būs arī tiem, kas jau ir nākuši pie manis uz kursiem.

Padziļināta informācija par individuālo gadu, mēnesi un dienu – skatot divciparu numeroloģiju individuālos ritmos, gūstam atbildes par to, kāpēc visiem pirmais individuālais gads vai otrais, trešais, ceturtais…nav vienāds, kā arī, kā un ar ko viens un tas pats gads ir aktuāls tieši mums kā indivīdam. Precīzi traktē, kā saprast savu laiku un ļauj plānot savus darbus, zinot ar kādām iespējām un emocijām ir piepildīts mūsu gads. Mūsu katrs mēnesis. Mūsu katra diena… ir taču interesanti un saistoši noteikt, kuras gada dienas dod iespēju veiksmīgi piemēram, ņemt kredītu mājas celtniecībai vai uzsākt biznesu un kurās dienās to labāk ir nedarīt un pagaidīt. Iespējams paskatīties atpakaļ un analizēt savas dzīves uzvaras un zaudējumus, palīdz izprast, kāpēc tieši tajā gadā, mēnesī vai dienā noticis tas, kas ir noticis.Šīs sakrālās zināšanas tiek nodotas no mutes mutē un pilna informācija nav pieejama ne grāmatās, ne internetā.

Kursa programma:

  1. Individuālais gads, mēnesis un diena – mācamies aprēķināt un noteikt, kurā vietā esam mūsu dzīves scenārijā, traktējumi.
  2. Individuālie ritmi divciparu numeroloģijā – interesanti un aizraujoši katram individuālajam gadam, mēnesim un dienai aprēķinam personīgo ritmu, traktējumi.
  3. Praktiskais darbs.