Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Iepazīsties ar pasniedzēju ANDRI KRAŅEVSKI un kursa programmu ONLINE bezmaksas ievadnodarbībā kursam

Telpas harmonisks iekārtojums atbilstoši Vastu principiem

KAD? trešdien, 8. septembrī pl.18:30-19:30.

ILGUMS: 1 vakars.

KURSS: 2x mēnesī trešdienu vakaros no 22. septembra pl.18:00-21:00.  Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

! Nodarbības formāts – ONLINE – tiešsaistes klātiene  ZOOM platformā. Ievadnodarbības video ieraksts tiks publicēts publiski pieejamajā Jauno Psiholoģiju Centrs Facebook lapā un YouTube kontā. Ja nevēlies, lai Tu esi redzams ievadnodarbības ierakstā, tad, pievienojoties ZOOM nodarbībai, izslēdz savu kameru un norādi tikai savu vārdu. 

Vastu zinātne ir vairāk kā 5000 gadus sena, tāpat kā visas pārējās Vēdisko zināšanu sadaļas. Šīs zināšanas senie skolotāji ieguva meditējot –  tiešā veidā izzinot Visuma uzbūves principus. Vastu zinātne izmanto skaidrus un nemainīgus principus, kuri ir universāli un darbojas vienmēr. Izmantojot Vastu var labiekārtot māju, dzīvokli, istabu, darba vietu; iekārtot savu dzīves un darba vietu tā, lai tie būtu harmoniski apkārtējai videi, Visumam.

Ir svarīgi izprast pašus Vastu principus un tos pielietot mūsdienu apstākļos. Senajā literatūrā dotie padomi telpu iekārtošanai ne vienmēr ir realizējami šodien. Svarīgi ir saprast principu uz kura attiecīgais padoms balstās un pielietot to atbilstoši mūsdienu situācijai un ģeogrāfiskajam novietojumam.

Pareizi izmantojot Vastu zināšanas var mazināt negatīvo ietekmi savā mājā, darba vietā un līdz ar to mēs iegūstam vairāk spēka un enerģijas savai dzīvei, uzlabojas veselība, vieglāk realizējas plāni.

BEZMAKSAS IEVADNODARBĪBĀ:

  • Iepazīšanās ar kursa pasniedzēju;
  • Iepazīšanās ar kursa programmu un norisi;
  • Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem par kursu.

Vastu zinātne ir ļoti apjomīga un studējama daudzus gadus. Kursā tiks sniegti pamatprincipi, kuriem pievērst uzmanību ikdienas dzīvē. Pārrunājot kādas telpas (virtuve, viesistaba, guļamistaba, dzīvokļa kopējais zonējums u.c.) iekārtošanu uzreiz analizēsim lekciju dalībnieku attiecīgās telpas. Šādi, izmantojot konkrētus paši savu telpu plānus, mēs mācīsimies Vastu principu izmantošanu ikdienas dzīvē.

Intervija ar Andri Kraņevski par VASTU ŠASTRA kursu.