Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamam kursam: tel. 26 575 571, info@nlp.lv

Vadoties pēc epidemioloģiskās situācijas un ieviestajiem ierobežojumiem, kurss notiks KLĀTIENĒ vai ONLINE! 

Nāc un iepazīsties ar kursa VĀSTU ŠĀSTRA programmu un pasniedzēju Santu Ābeltiņu bezmaksas ievadnodarbībā!

Vāstu Šastra

Kā iekārtot savu telpu un apkārtni pēc Vāstu jeb Indijas fen šui principiem

NODARBĪBA: otrdien 17. novembrī pl.18:30-19:30.

ILGUMS: 1 vakars.

KURSS: 2x mēnesī trešdienu vakaros no 25. novembra pl.18:00-20:45. Plašāka informācija un pieteikšanās spiežot ŠEIT!

 Bezmaksas ievadnodarbībā:

  • Iepazīsies ar kursa pasniedzēju;
  • Gūsi priekšstatu par to, kas ir Vāstu Šastra;
  • Uzzināsi vairāk par kursa programmu un nodarbību procesu;
  • Saņemsi atbildes uz interesējošiem jautājumiem par kursu.

Vāstu – telpa, Šastra – specifiskas zināšanas. Senas vēdiskās specifiskās zināšanas par telpu – vienalga vai zemes īpašuma un mājas, dzīvokļa vai tikai īrētās istabiņas, biznesa vai darba kabineta – telpa, kas mums pieder vai ko īrējam un tā, kas nodarbina mūsu prātu.

Domāju, ka katrs esam saskārušies ar:

  • nemitīgu mēbeļu pārbīdīšanu, meklējot tām vispiemērotāko vietu (gultai taču noteikti kaut kur ir jābūt labākajai vietai, lai beidzot varu normāli izgulēties! Lai nesāpētu galva no rītiem, pamostos mundrs un izgulējies! Lai pasargātu sevi no tādām veselības problēmām  kā – galvas reiboņi, asinsspiediena problēmas un insulta draudi! Sarakstu katrs pats var turpināt – par naudu, laimi, veselību…utt. ).
  • mocībām, izvēloties vispiemērotāko zemes gabala iegādi ģimenes mājai un, protams, arī – kāds tad būtu tas veiksmīgākais mājas projekts?
  • apmeklējuši neskaitāmas iespējamās īres vietas – salonam, veikalam vai birojam – meklējot to vienīgo un īsto, uz kurieni klienti un nauda nāks un būs patīkama un produktīva darba vide, nenogursim strādājot un veselība nestreikos..

Neapzināti mēs nojaušam to, ka noteikti katrai lietai un mēbelei mājā ir sava vieta, mājas projektam pareizais veiksmes risinājums, lai tajā omulīgi justos katrs tās iemītnieks un kaut kur ir arī īstais darba kabinets vai biznesa telpas veiksmīgai projekta realizācijai. Droši vien arī krāsai un visādām brīnuma lietiņām ir nozīme? Bet kā ar numuru? Ko par to visu saka numeroloģija? Kā neitralizēt negatīvās enerģijas, ja tādas mums apkārt ir? Mēģinām rast atbildes fen-šui mācībā, bet nekas nedod gaidīto rezultātu?

Vāstu Šastras kursā (kas kā māca – ir senākās specifiskās zināšanas un Ķīnieši savam fen-šui iedvesmu smēlušies tajā) mēs iemācīsimies rast atbildi uz viesiem šiem jautājumiem.