Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Autorprogrammas DARMAway ietvarā

Citāda naudas mācība

Jauno Enerģiju iespējas

NODARBĪBAS: 2x mēnesī otrdienās no 3. augusta pl.18:00-21:00. (KURSAM IESPĒJAMS PIEVIENOTIES AR 2. NODARBĪBU! 1.nodarbību saņemsiet video ierakstā!)

ILGUMS: 9 mēneši.

MAKSA: 90 € par mēnesi.

Mūsdienās mainās viss. Visums, zeme, cilvēki, domāšana, mācības, prakses, rituāli, egregori, enerģijas. Mainās arī nauda un Naudas Enerģija. Mainās arī katra cilvēka izvēle un iespējas.  Katrs var dzīvot, mācīties, strādāt un pelnīt pa vecam, kā visi to darīja līdz šim, vai arī izvēlēties mainīties un sākt dzīvot pa jaunam – izmantojot Jauno Enerģiju Spēku. Katra izvēle ir laba, cienījama un respektējama, ja vien tā apmierina cilvēka prasības un dara cilvēku patiesi laimīgu. Tikai tam ir nozīme. Tikai tad būs gaidītais rezultāts.

Es Tev piedāvāju apgūt un pielietot savā dzīvē Citādu Naudas Mācību, kas ir sena kā pati Nauda, bet kas arī ir mainījusies un attīstījusies līdzi laikam.  Tā ir kļuvusi īpaši aktuāla tieši šajā laikā – kad visa pasaule tika apstādināta, lai restartētos un, lai Nauda atgrieztu savu vērtību, kas mūsdienu sabiedrības domāšanas, uzskatu un darbības rezultātā  bija kļuvusi nevērtīga. Šādos laikos vienmēr notiek Naudas Enerģijas restarts. Ir cilvēki, kas visu zaudē un ir cilvēki, kas, mainot domāšanu, darbības virzienu – sāk jaunu dzīvi, iegriežot tajā Jaunu Naudas Enerģiju.

 Naudas Mācība ir nepieciešama katram domājošam, uz darbību vērstam cilvēkam. Ja Tu arī vēlies savā dzīvē iegriezt Jauno Naudas Enerģiju, tad zini – Tev ir jāmācās! 

Ja Tev ir aktuāls kāds no šiem punktiem: 

 •  Tu darbojies, strādā, bet Tevi tomēr neapmierina naudas daudzums ko nopelni;
 • Tev ir apnicis, ka Tu saņem naudu, bet tā tūliņ pat pazūd no Tava maka;
 • Tu izveido savu biznesu, bet tas nenes peļņu, bet tikai problēmas un zaudējumus;
 • Tu esi apguvis dažādas, mūsdienās izstrādātas metodes un mācības par naudu, bet to solītie rezultāti kaut kāda iemesla dēļ izpaliek;
 • Tu nevari realizēt ne savus sapņus, ne sākt ko jaunu, jo Tev regulāri pietrūkst naudas;
 • Ja Tev ir apnicis skaitīt, taupīt, krāt un nepārtraukti uztraukties par Naudu, tad Tev ir jāmācās un jāsāk pielietot savā dzīvē Citāda Naudas Mācība!

Mācībās apgūstam gan teoriju, gan praksi. Mēs kopā strādājam katrs ar savu Naudas Kanāla aktivizēšanu, kas nosaka naudas daudzumu Tavā makā un kontā. 

Naudas Mācībā saņemsi atbildes uz jautājumiem, kas ir aktuāli katram:

 • Kāpēc vieni cilvēki ir bagāti un viņiem viss izdodas, bet citi mokās ar naudas trūkumu un viņiem nekas nesanāk?
 • Kā Tavas domas, rakstura īpašības, pārliecības, zemapziņa un karma  ietekmē naudas daudzumu Tavā dzīvē.
 • Tu sakārtosi astoņus Naudas aspektus un to atbilstošos punktus ķermenī, kas nosaka Naudas Enerģijas Plūsmu Tavā Naudas Kanālā – šīs ir zināšanas, kuras būtu jāapgūst katram domājošam cilvēkam, lai viņš saprastu sevi, savus mērķus, cerības un iespējas saistībā ar Naudu.
 • Tu attīrīsi, atjaunosi, aktivizēsi un piepildīsi ar Pamata Enerģiju savu Naudas Kanālu.
 • Tu attīrīsi, atjaunosi, aktivizēsi ar Jaunajām Enerģijām savus Naudas punktus – apgūsi Naudas akupunktūru.
 • Tu apgūsi senu praksi, kuru kopš sendienām veic pasaules bagātākie un veiksmīgākie cilvēki. Mēs to darām citādi – ar Jauno Enerģiju spēku.

Ir laiks sāk jaunu dzīvi, iegriežot tajā Jauno Naudas Enerģiju!