Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamam kursam: tel. 26 575 571, info@nlp.lv

!!!Vadoties pēc epidemioloģiskās situācijas un ieviestajiem ierobežojumiem, nodarbība notiks KLĀTIENĒ (kursantiem ar Covid-19 sertifikātu) vai ONLINE ZOOM platformā.

PRAKSĒ PĀRBAUDĪTAS TEHNIKAS DARBAM AR PTSS (posttraumatiskā stresa sindromu)

KAD? pirmdien, 28. martā pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 1 vakars.

Seminārs profesionāļiem – psihologiem, psihoterapeitiem, sociālajiem darbiniekiem, konsultantiem un citiem interesentiem, kuri strādā vai ir iecerējuši strādāt ar Ukrainas bēgļiem. Paredzēts sniegt pamatinformāciju par PTSS, kā tas izpaužas, cik ilgi pēc traumas var parādīties simptomi, kādi var būt simptomi. Kā arī apmācīšu jūs pielietot ātras, efektīvas un iedarbīgas tehnikas darbam ar PTSS cietušajiem un traumu dzēšanai. Šīs tehnikas ar teicamiem rezultātiem esmu pati jau gadiem pielietojusi darbā ar dažādos veidos gūtu PTSS.

Programmā:

  • Kas ir PTSS (posttraumatiskā stresa sindroms)?
  • Pirmā palīdzība cietušajiem no PTSS.
  • Traumu psihoterapija ar EMDR (Eye movement desensilibization and reprocessing) jeb “Acu zīlīšu desensibilizācija”. Kas tas ir? Ko tā dod? Kādēļ un  kā tā strādā?
  • Hipnoterapijas pašhipnozes tehnikas mieram, relaksācijai, līdzsvaram, sinhronizācjai. Kas tas ir? Ko tā dod? Kādēļ un kā tā strādā?
  • Tehnika “Enkuru kolapss” vizuāli – emocionālas traumas dzēšana.

Pasniedz Mg. Psych. Dace Rolava – hipnoterapeite, NLP (neirolingvistiskās programmēšanas trenere ar daudzu gadu pieredzi pasniegšanā un konsultēšanā.