Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Darbs grupā ar bailēm un fobijām

Kā ātri un viegli atbrīvoties no bailēm un fobijām

NODARBĪBAS: pirmdienu vakaros no 7. septembra pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 4 vakari.

MAKSA: 120 € par visu kursu. Maksājot par katru nodarbību atsevišķi, vienas nodarbības cena ir 35 €.

Treniņprogramma paredz dalībnieku iesaistīšanos mācību procesā, pielietojot grupas darba metodes un rezultāta izvērtēšanu, kur teorētiskais materiāls tiek uzreiz izmēģināts ar praktisku vingrinājumu.

Programma. Viena no fobiju un baiļu raksturīgākajām pazīmēm ir tajā apstāklī, ka līdzko cilvēks sāk domāt vai stāstīt par bailēm, viņš tūlīt nonāk intensīvā baiļu stāvoklī, no kura viņam pēc tam ir ļoti grūti iziet.

Individuālais darbs ar bailēm. Runāsim par baiļu rašanās iemesliem, to pārtapšanu par fobijām. Izskatīsim trauksmju cēloņus. Kad būsim izpratuši baiļu, fobiju un trauksmju cēloņus, apspriedīsim iespējas kā no tām atbrīvoties.

Teorija. Ko dara fobiju izpētē? Īsumā: ļoti daudz.  Nacionālajai fobiju asociācijai ir saraksts, kurā minētas vairāk kā 250 fobijas, un šis saraksts papildinās. Dažas fobijas ar kurām ikdienā saskaramies – tafofobija (bailes sadegt dzīvam), antofobija (bailes no puķēm), zoofobija (bailes no dzīvniekiem).

Lai katrs labāk izprastu sevi, būs jāveic „cilvēka konstruktīvais zīmējums” testu. Testa interpretācijā uzzināsiet savus subjektīvos baiļu un fobiju cēloņus.

Strādāsim ar fobiju dzēšanas tehniku, kura palīdzēs atbrīvoties no bailēm. Fobiju dzēšanas tehnika. Fobiju dzēšanas tehnikas iemāca savienot traumu ar iekšējiem resursiem. Dariet to, ko gribat, un tad jūs to arī uzzināsiet. Vienmēr pastāv divas iespējas, kā tikt galā ar bailēm: vai nu jūs no tām bēgat, vai arī stāvat pretī ar apziņu: “Es esmu stiprāks par jums, bailes.”.

Dace Rolava par kursu “Darbs grupā ar bailēm un fobijām”.