Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Vadoties pēc epidemioloģiskās situācijas un ieviestajiem ierobežojumiem, meistarklase notiks ONLINE! 

DARBS UN IENĀKUMU AVOTI

Darbs ar individuālo vēdiskās astroloģijas karti. 

ONLINE MEISTARKLASE: otrdien, 29. jūnijā pl.17:00-20:00.

ILGUMS: 1 vakars. 

MAKSA: 25 € par meistarklasi.

DALĪBA: tiešsaiste ZOOM platformā. 

Iespējams, kādreiz Tu uzdod sev jautājumus- vai es daru to, ko man vajadzētu darīt, vai es saņemu gandarījumu no sava darba, vai darot savu darbu, dodu labumu sabiedrībai, kādi ir mani talanti, ja es mainītu darbības sfēru, kāda tā būtu, kuras darbības sfēras man varētu nest  ienākumus,  vai es varu būt veiksmīgs biznesā,  kāda ir manas dzīves misija, kāda ir tās jēga?  Gadsimtiem ilgi cilvēki ir meklējuši atbildes uz līdzīgiem jautājumiem.

Mūsdienu pasaule dod mums plašu izvēli un brīvību,  bet kā sadzirdēt, saskatīt, sajust pareizo savas darbības virzienu?  Lai kļūtu laimīgi, sajustu dzīves pilnību, mums ir jāapzinās savs aicinājums, spēt atšķirt, kas ir patiesi vērtīgs, par ko ir vērts cīnīties un uz ko tiekties?

Pēc vēdiskās filozofijas, mūsu darbībām vajadzētu atbilst Dharmiskajiem principiem. Ar  Dharmu saprot  „dzīves jēgu”,  „morāles principus”, „personiskos pienākumus”,  „universālos dzīves likumus”, „ikdienas pienākumus”, „aicinājumu”. Lai dzīvē atrastu laimi, mums jāpieņem Dharma, savs uzdevums. Dharma ir apjausma, ka dzīvei ir mērķis.

Vēdiskās astroloģijas karte parāda, kā ir veidots cilvēka raksturs,  ar kādām  samskārām apķīlāts,  kādi ir iepriekšējo dzīvju pieredzes un vēlmju nospiedumi, kādi ir talanti, kuri var vest uz dzīves jēgas piepildījumu.   Visums dod katram no mums ideāli piemērotu ķermeni un tā dabu, lai realizētu mūsu personisko dzīves misiju.  

Aicinu šajā meistarklasē ielūkoties un daļēji izzināt katram savu individuālo vēdiskās (karmiskās) astroloģijas karti, saistībā ar profesijas izvēli un ienākumu avotiem.  (Kartes pilnīgāka izzināšana prasa pamatīgu vairāku gadu zināšanu apguvi vēdiskajā astroloģijā).

Šajā meistarklasē būs iespēja:

  • iepazīties ar vēdiskās astroloģijas pamatprincipiem;
  • noskaidrot savus iespējamos profesionālos virzienus un ienākumu avotus, ņemot vērā planētu stāvokli individuālajā horoskopā;
  • uzzināt, vai karmiski šajā dzīvē dominē bagātības vai nabadzības tendences;
  • noteikt savus vēlamos dvēseles darbības virzienus-  caur kuriem notiek dvēseles attīstība.

 Lai darbotos meistarklasē, līdz tam vēlams izveidot savu individuālo vēdisko horoskopu (tas atšķiras no rietumu horoskopa). Tam ir nepieciešams precīzs dzimšanas laiks, datums, vieta.  Ja vēlaties, lai horoskops jums tiktu sagatavots un nosūtīts elektroniski, sūtiet savus datus uz  info@nlp.lv  vismaz 2 dienas pirms meistarklases.

Kartes būs iespējams arī izveidot meistarklases laikā online režīmā vedic-horo.com

Uz šo meistarklasi nav nepieciešamas astroloģijas zināšanas!