Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
Dēmoniskās čakras 14.02.2022. (maksa par 1 mēnesi)
90.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

Autorprogrammas DARMAway ietvarā

Dēmoniskās čakras – problēmu rašanās centri cilvēka ķermenī

NODARBĪBAS: 2x mēnesī pirmdienu vakaros no 14. februāra pl.18:00-21:00.  

ILGUMS: 12 mēneši.

MAKSA: 90 € par mēnesi.

Bezmaksas ievadnodarbība pirmdien, 31.janvārī, pl.18:30-19:30. Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

Vai Tu zini, kā rodas un kur Tavā ķermenī uzkrājas pilnīgi visas Tavas dzīves problēmas?

 • Tavas bailes, kas saistītas ar praktiski visām dzīves jomām…
 • Pagātnes un nākotnes problēmas, kuras ir klāt esošas ikdienā…
 • Nepiepildītie sapņi, lielie projekti un iespējas, kuras nevari nekādi realizēt…
 • Slēgtās sirds radītās problēmas, kas ietekmē attiecības un arī pilnīgi visas dzīves jomas…
 • Problēmas ar naudu, skaudību un projektiem, kas izput un Tu visu zaudē…
 • Slimības, kuras uzrodas no nekurienes un nepamet Tevi un Tavu dzīvi…
 • Nepatikšanas ar ļauniem cilvēkiem, zagļiem, krāpniekiem, manipulatoriem un noziedzniekiem?

Atpazini kādu problēmu no savas dzīves? Droši vien vairākas. Vai Tu gribi zināt, kas ir jādara, lai tas viss pazustu un vairs neatkārtotos Tavā dzīvē?

Mani sauc Inta Zaļkalna, esmu projekta DARMAway autore. Visās savās nodarbībās es mācu cilvēkiem sakārtot sevi un savu dzīvi. Tās ir Garīgās mācības, kas nāk no senatnes dižgariem –  no sūfijiem. Arī joga (nevis hinduisms) nāk no senatnes un domāta cilvēka garīgās dzīves attīstīšanai, lai mainītos fiziskā pasaule, kurā katram cilvēkam jāiziet savas karmiskās mācības.

Abas šīs mācības apvienojot rodas viens veselums, kas var mainīt visu esošo. Protams pie nosacījuma, ka cilvēks apzināti un mērķtiecīgi mācās un pielieto apgūto praksē, savas dzīves veidošanā.

Visas dzīvei svarīgās, praktiskās jomas ir saistītas ar septiņām čakrām, kas atrodas cilvēka kājās. Šie enerģētiskie punkti – čakras nosaka to, kas notiek cilvēka dzīvē. Ja šīs čakras ir spēcīgas, cilvēka enerģētika (viņa MERKABA) ir spēcīga un cilvēks strādā ar sevi, tad cilvēka dzīvē viss ir kārtībā, lai arī kādas situācijas izveidojas un notiek viņa ģimenē vai pasaulē.

Diemžēl vairumam cilvēku tā tas nav. Tieši otrādi. Visiem ir saslēgumi, kas padara dzīvi smagu, sāpīgu un nomācošu.

Dēmoniskās čakras nav sliktas! Tās ir vājas, iespaidojamas un pie tām viegli izveidot saslēgumus – gan apzināti, gan neapzināti.

Kopš cilvēce pastāv, vienmēr ir pastāvējuši Dievišķie un Dēmoniskie spēki. Tās ir tikai enerģijas, kas nepieciešamas, lai cilvēki varētu attīstīties, augt un pilnveidoties.

Pēc Jogas – pastāv septiņas Dievišķās un septiņas Dēmoniskās pasaules. Atbilstoši cilvēka ķermenī atrodas katrai pasaulei atbilstošas čakras. Dēmonisko pasauļu čakras nav sliktas vai ļaunas, tās ir vājas. Tajās ir visa mūsu dzīve ar visiem emocionālajiem punktiem, kuros parasti rodas problēmas.

Ar šīm čakrām ir jāstrādā, lai tās attīrītu un stiprinātu. To dara gan ar Jogas metodēm gan, strādājot ar karmu, enerģētiku un zemapziņu. Šajās nodarbībās mēs apgūsim Jogas metodes, kuras veiksim pa jaunam un nostiprināsim rezultātus.

Nodarbību secība:

 • Nodarbību sākumā notestējam katra dalībnieka čakru stāvokli, lai pēc mācībām redzētu sasniegto rezultātu, čakru izmaiņas.
 • Apgūstam teoriju un prakses, ko sniedz Joga, strādājot ar katru no čakrām. Taču mēs visu veicam pa jaunam, izmantojot Jaunās Enerģijas un to instrumentus. Katru praksi nostiprinām Laikā;
 • Noskaidrojam, kā septiņas dēmoniskās čakras saistītas ar cilvēka karmu, pārliecībām un zemapziņas programmām un to, kā šīs programmas var likvidēt;
 • Katrā nodarbībā veicam spēcīgas prakses, kas likvidē esošos saslēgumus pēc Nostiprinām padarīto Laikā.

 Ar dēmoniskajām čakrām būtu jāstrādā visiem, jo šādi saslēgumi viegli veidojas šajā un pārnāk no iepriekšējajām dzīvēm. Īpaši ieteicams tas ir katram cilvēkam, kurš apzināti ir sācis attīstīt un mainīt sevi un savu dzīvi. Tas būtu jādara, lai čakru negatīvā enerģija netraucē realizēt tos procesus, kurus cilvēks ir sācis veidot.

 Ir laiks sākt!

Ievadnodarbība kursam DĒMONISKO ČAKRU NEITRALIZĒŠANA, vada Inta Zaļkalna