Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
Divciparu numeroloģija 25.05.2022. (maksa par 1 mēnesi)
65.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU
Divciparu numeroloģija 25.05.2022. ( maksa par 1 mēnesi SANTAS ĀBELTIŅAS kursantiem)
55.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

Divciparu numeroloģija individuālajos ritmos ikdienas dzīvē

NODARBĪBAS: 2x mēnesī trešdienu vakaros no 25.maija pl.18:00-20:45. 

ILGUMS: 10 mēneši.

MAKSA: 65 € par mēnesi (par 2 nodarbībām). ( Mācoties jau kādā no Santas Ābeltiņas kursiem par pilnu maksu, papildināt zināšanas ar jaunām numeroloģijas tehnikām, piedāvājam atlaidi – cena 55 € mēnesī.)

Bezmaksas ievadnodarbība pirmdien, 11.aprīlī, pl.17:30-18:30. Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

Personalizētais numeroloģiskais plānotājs katrai dienai – 78 Taro Arhetipu sistēma un klasiskā rietumu numeroloģija.

Kādas svarīgas lietas ir aktuālas  tev, kas tevi sagaida nākošajā gadā  – nosaka nianses, raksturīgas tikai tavam personalizētajam  Individuālajam gadam, mēnesim un dienai – tavi ikdienas ritmi ar Divciparu numeroloģijas un 78 Taro Arhetipu sistēmas palīdzību.

  • Kad precīzi var uzzināt kā tu, kā indivīds izpaudīsies šajās tēmas – kāds personīgi būs tavs iekšējais emocionālais fons, uz kura izpaudīsies tava Individuālā gada nianses. Atpazīt nevēlamos soļus, kas ved uz neveiksmēm un slimībām un izmantot sev labvēlīgās enerģijas ērtai dzīvei. Precīzi saplānot katru  mēnesi darāmos darbus un izmantot labvēlīgās ikdienas situācijas – kad pietaupīt, kad tērēties. Kad darījumos veiksme, kad neforsēt. Kad aktīvi strādāt, paust emocijas un kārtot attiecības, ko mācīties vai rīkot seminārus , kad ir laba diena  uzlabot finanses utt.
  • Noskaidrot savus skaitļus, kurus ikdienas maģijā pielietot kā veiksmīgus visu dzīvi, vai tikai kādu konkrētu periodu dzīvē. Uzzināt, kuri Individuālie gadi ir Kulminācija panākumiem un kā tos vislabāk izdzīvot.
  • Neskatoties uz vispār pieņemtiem priekšstatiem par it kā veiksmīgajiem skaitļiem – noskaidrot, kādus skaitļus, ikdienas maģijā neizmantot, kā saprast, kad tie var traucēt dzīvot un kā no tā izvairīties. Kā neitralizēt savus problēmas skaitļus.
  • Apmācības beidzot iegūsti Universālu Laika mašīnu – ar kuru vari aizbraukt uz jebkuru sev interesējošo gadu, mēnesi vai dienu pagātnē vai nākotnē. Noskaidrot, kāpēc bija tā, kā bija un kā kas varētu būt.

Brīnišķīgs instruments savas dzīves analīzei un turpmākai ērtākai dzīvei!

ATSAUKSMES PAR KURSU:

unnamed file

unnamed file

unnamed file

unnamed file

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vebinārs kursam DIVCIPARU NUMEROLOĢIJA 

Ievadnodarbība kursam DIVCIPARU NUMEROLOĢIJA. 2021.gads

Ievadnodarbība kursam INDIVIDUĀLIE RITMI DIVCIPARU NUMEROLOĢIJĀ. 2020.gads