DZĪVĪBAS ZIEDS PUNKTIŅU MANDALA | Radošā KLĀTIENES nodarbība | sestdiena | 1 diena | 40€ par nodarbību | 09.03.24. - Jauno psiholoģiju centrs

DZĪVĪBAS ZIEDS PUNKTIŅU MANDALA | Radošā KLĀTIENES nodarbība | sestdiena | 1 diena | 40€ par nodarbību | 09.03.24.

vineta300x300
Vineta Liepājniece
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 11 februāris, 2024
0 jau pieteikušies

Par kursu

Radošā nodarbība

DZĪVĪBAS ZIEDS PUNKTIŅU MANDALA

KLĀTIENES NODARBĪBA: sestdien, 9.martā pl.12:00-16:30.

ILGUMS: 1 diena

MAKSA: 40€ par nodarbību. Visi mandalu radīšanai nepieciešamie materiāli, kafijas pauze, kā arī izdales materiāli ir iekļauti nodarbības cenā!

Aicinu Tevi uz radošo nodarbību, kurā praktiski apgūsi mandalu punktošanas tehniku ar akrila krāsām un radīsi SAVU unikālo DZĪVĪBAS ZIEDS MANDALU!

Kas ir Dzīvības zieds mandala?
Mandala ir populārs rituālu simbols daudzām kultūrām. Viena no spēcīgākajām sakrālās ģeometrijas mandalām ir Dzīvības Zieds (Flower of Life) mandala, kurai piemīt aizsargājoša un harmonizējoša iedarbība. Tā sastāv no 19 savstarpēji savienotiem vienāda izmēra apļiem. Attēls izskatās kā skaista ziedu kompozīcija, kurai ir dziļi simboliska nozīme attiecībā uz mūsu eksistenci, dzīvi uz Zemes un Visuma veidošanos. Dzīvības zieda harmoniskā struktūra maģiski pievelk ikvienu- it kā šis ornaments nemitīgi mainītos. Un ja vērīgi ieskatās, tad kļūst redzamas dažādas formas un raksti.

Kas ir mandalu radīšana?
Mandalu radīšana ir aizraujoša, skaista un vērtīga nodarbošanās. Tas ir radošs un meditatīvs process, kā atslābināt prātu no trauksmainām domām un ļaut ķermenim atpūsties. Tā iemāca koncentrēties un iegūt harmoniju pat vissaspringtākajā dzīves posmā. Mandalas var radīt ikviens, kam vien ir vēlēšanās ieklausīties sevī, novirzot savu uzmanību no ārējiem faktoriem uz iekšējo pasauli. Tas ir sakrāls un individuāls process, jo katram cilvēkam noris citādāk.

Mandalu radīšana ieteicama ikvienam, kurš vēlas pavadīt laiku radošā un interesantā vidē un atklāt sev jaunu vaļasprieku!

Kas ir akrila krāsas? Radošajā nodarbībā PUNKTIŅU MANDALA tiek radīta punktiņu tehnikā ar akrila krāsām.

  • Akrila krāsas ir ātri žūstošas krāsas uz ūdens bāzes, kas sastāv no akrila polimēra emulsijā izkliedētām pigmenta daļiņām.
  • Akrila krāsas ir ūdenī šķīstošas, bet, kad tās ir nožuvušas, kļūst ūdensizturīgas.
  • Tās ir ar neizteiksmīgu smaržu un neiztvaiko.
  • Krāsām ir ļoti spilgti toņi un izteiksmīgas krāsu gammas, strādājot tieši uz melna fona.

Radošajā nodarbībā: dalībnieki iepazīsies ar krāsām, Dzīvības Zieds mandalu vēsturi, nozīmi, veidiem un pielietošanu. Kā arī paši praktiski konstruēs un radīs DZĪVĪBAS ZIEDS MANDALU punktiņu tehnikā. Lai radītu mandalu, priekšzināšanas nav nepieciešamas! Visas nepieciešamās tehnikas un iemaņas apgūsi uz vietas nodarbībā.

Jūsu pasniedzējs

Vineta Liepājniece

0/5
2 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
“Radošā Mandalu Telpa” idejas autore. MANDALU radīšana ir mana meditācija. Krāsas un papīru izmantoju kā instrumentus, lai vizualizētu savas vēlmes un sapņus, kā arī lai atgūtu harmoniju un komforta sajūtu ikdienas steigā. “Radošā Mandalu Telpa” ir vieta, kur organizēju radošās Mandalu zīmēšanas, punktošanas, gleznošanas, krāsošanas vai veidošanas nodarbības. Nodarbībās dalībniekiem ir iespēja iepazīt brīnišķīgo Mandalu spēku, pavadīt laiku interesantā vidē un atklāt sev jaunus vaļaspriekus. Ieguvumi no MANDALU radīšanas ir neskaitāmi daudzi. Par tiem var stāstīt ilgi un plaši, bet vislabāk šo pieredzi izbaudīt pašai ļaujoties radīšanas priekam! “Krāsainas atbildes uz mūsu jautājumiem” intervija ar Vinetu Liepājnieci.
Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
32 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk