Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
Eļļas glezniecība 15.09.2023. (maksa par 1 mēnesi)
80.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

EĻĻAS GLEZNIECĪBAS kurss iesācējiem

NODARBĪBAS: 4x mēnesī  piektdienās  no 15.septembra pl.18:00-20:30. Kursam var pievienoties arī dalībnieki ar priekšzināšanām. 

ILGUMS: 3 mēneši.

MAKSA: 80€ par mēnesi. Ja vēlas veikt apmaksu par katru nodarbību atsevišķi- vienas nodarbības maksa ir 25€!

BRĪVDIENU KURSS: 2x mēnesī  sestdienās  no 26.augusta pl.10:00-14:00. VAIRĀK INFO ŠEIT!

KURSA MĒNEŠA MAKSĀ IEKĻAUTI VISI VAJADZĪGIE PAMATMATERIĀLI – papīrs, krāsas, otas, audekls uz kartona, kuram pieejami 3 dažādi izmēri pēc izvēles (30x40cm, 40x50cm vai 50x70cm). Ja kursa dalībnieks vēlas gleznot uz  kanvas vai cita izmēra audekla uz kartona, tad tas jāsagādā un jāņem līdzi uz nodarbību patstāvīgi.  

Uzsākot ceļu glezniecības kursā, būs iespēja apgūt eļļas tehnikas glezniecības pamatus. Iegūt iemaņas un zināšanas glezniecības kompozīcijas veidošanā, gaismas, ēnas un krāsu attiecībās. Kopīgi izjust formu veidošanas un attēlošanas paņēmienus, faktūras nepieciešamību, laukumu un līniju attiecības. Pēc pamatu apguves, kopīgi gleznosim noslēguma darbu pēc katra paša izvēles.
Pasniedzēja Rūta Dimdiņa: “Pārvaldu dažādas zīmēšanas un gleznošanas tehnikas. Iegūts LMA bakalaura grāds gleznošanā. Ikdienā gleznoju eļļas un akrila tehnikās. Pārsvarā gleznoju ainavas un portretus, patīk piefiksēt realitātes momentus.  Kā pedagogs strādāju jau 6 gadus. Pieredze strādājot dažādās vecuma grupās (bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem). Pasniedzu zīmēšanas un gleznošanas priekšmetus.”

RutaDimdina Steps to Ruta Dimdina Ziema

Ruta Dimdina Steps to  Ruta Dimdina Rudens

Ruta Dimdina balanss RutaDimdinaThe day x oil on canvas

Pavasara pludi Ruta Dimdina Ruta Dimdina Waiting