Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

ONLINE KURSS

Autorprogrammas DARMAway ietvarā

Enerģētikas balansēšana Jaunajās Enerģijās

NODARBĪBAS: 2x mēnesī trešdienu vakaros no 22. decembra pl.18:00-21:00. (KURSAM IESPĒJAMS PIEVIENOTIES AR 2.NODARBĪBU. 1.NODARBĪBA PIEEJAMA VIDEO IERAKSTĀ!) 

ILGUMS: 12 mēneši.

MAKSA: 90 € par mēnesi.

Enerģētikas balansēšana ir pamata prakse, kas atver, attīra, atveseļo, atjauno, sakārto, aktivizē un piepilda ar Radītāja Dievišķo Beznosacījuma Mīlestības Gaismas Enerģijas Spēku cilvēku un viņa enerģētikas 16metrus – viņa MerKaBu.

Šajā laikā, kad visa pasaule mainās, enerģētikas balansēšana ir viens no galvenajiem veidiem kā saglabāt savu iekšējo mieru, kā izdziedināt fizisko ķermeni un kā stiprināt visu savu kopīgo enerģētiku, tātad, savu MerKaBu.

Šis ir praktiskais mācību materiāls, tiem, kas apzināti pieņem lēmumu un grib sākt mērķtiecīgi mācīties un strādāt, lai paceltu savas enerģētikas vibrācijas līdz pat Meistaru Līmenim. Pie nosacījuma, ka cilvēks strādā regulāri, mērķtiecīgi, ar pārliecību un ar Jauno Enerģiju Spēku.

Arī Tev ir laiks sākt apzināti sakārtot savu enerģētiku!

Tavu enerģētiku ietekmē tas, kādu informāciju satur Tavs elektromagnētiskais lauks, kādu bagāžu tas nes līdzi no iepriekšējām dzīvēm un kādu informāciju Tu uzņem šīs dzīves laikā.

Informāciju, kas ietekmē Tavu enerģētiku, Tu uzņem caur visu – caur ēdienu, dzērienu, gaisu ko elpo, caur cilvēkiem, ar kuriem komunicē, caur cilvēkiem, ar kuriem Tu guli kopā, ar kuriem Tev ir sekss. Seksa laikā mēs pārņemam daļu no otra cilvēka karmas, viņa enerģētikas un arī viņa problēmas.

Bagāža, kuru Tu nes sev līdzi no iepriekšējām dzīvēm ir karma, zemapziņas programmas, pārliecības, Tavs pasaules uzskats, pieņēmumi, veiksmīga un neveiksmīga dzīves pieredze, emocionālas situācijas gan ar pozitīvu, gan ar negatīvu iznākumu. Viss, ko Tu neesi atrisinājis un nolīdzinājis, ir kā smaga nasta, kas bremzē Tavu enerģijas plūsmu.

Lai Tu būtu vesels, lai dzīvē viss notiktu viegli, bez sarežģījumiem, lai problēmas risinātos, lai ātri transmutētos enerģētiskais un fiziskais piesārņojums, Tavai enerģijai jābūt dinamiskai un straujai.

Jo dinamiskāka ir Tava enerģija, jo veselāks ir Tavs ķermenis, jo ātrāk sadzīst rētas, jo ātrāk ķermenis neitralizē indes, toksīnus un slimības. Jo ātrāka ir Tava enerģētika, jo veselāks, aktīvāks un veiksmīgāks Tu kļūsti. 

KO UZZINĀSI KURSĀ:

  • Kas ir Jaunās Enerģijas un kādas ir to radītās izmaiņas cilvēka organismā un enerģētikā.
  • Kas ir enerģētiskais piesārņojums. Tā izpausmes veidi, rašanās iemesli un darbība.
  • Cilvēka DNS, MerKaBa Jaunajās Enerģijās.
  • Kāpēc senās MerKaBas aktivizācijas prakses pēc laika zaudē sasniegtos rezultātus. Kā aktivizēt cilvēka MerKaBu, lai rezultāts saglabātos.
  • Kāda ir Enerģētikas balansēšnas procesa gaita, izmantojamie instrumenti, lai prakses sasniegtie rezultāti saglabātos ilgstoši.

Mani sauc Inta Zaļkalna, esmu projekta DARMAway® autore, Akmeoloģijas studijas vadītāja. Ar enerģētikas balansēšanu, karmu, zemapziņu, DNS struktūru un radošuma aktivizāciju strādāju jau 28 gadus, ar Jaunajām Enerģijām nu jau gadus astoņus. Tātad, šo mācību aprobācija – pārbaude praksē, ir gana liela. 

Es strādāju gan ar Latvijas, gan ar ārzemju cilvēkiem – Krievijā, Anglijā, Spānijā, Īrijā, jo visā pasaulē arvien vairāk cilvēku, grib izdziedināt, sakārtot sevi un savu enerģētiku, tādā veidā uzlabojot savu dzīves līmeni kopumā. Šajā, pārmaiņu laikā, enerģētikas balansēšana ir viens no galvenajiem instrumentiem, lai nesabruktu, lai saprastu, izdziedinātos un sāktu dzīvot pa jaunam – ar Jauno Enerģiju Spēku.

Ir laiks arī Tev kļūt enerģētiski spēcīgam un veiksmīgam!

Enerģētikas balansēšana padara cilvēka enerģētiku dinamisku, strauju, sakārtotu un piepildītu ar Jauno Enerģiju Spēku. Pie nosacījuma, ka cilvēks prakses veic regulāri, tā kā tas ir paredzēts.

Es iedodu instrumentus ar ko strādāt, taču jāstrādā ir katram pašam.

Mēs kopā  iesākam spēcīgus enerģētiskos procesus, kurus cilvēki turpina veikt un nostiprināt mājās.

Ja Tevi interesē šī tēma, tad  nāc uz  ENERĢĒTIKAS BALANSĒŠANU JAUNAJĀS ENERĢIJĀS!

IEVADNODARBĪBA KURSAM “Cilvēka enerģētikas balansēšana”, vada Inta Zaļkalna