Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

KLĀTIENES MEISTARKLASE | MEDITĀCIJA ar jaunā laika ēteriskajām eļļām un piparmētru tējas ceremonija | 1 vakars | 45€ par meistarklasi | 12.10.23.

Signe
Signe Millere
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 1 septembris, 2023
0 jau pieteikušies

Par kursu

MEDITĀCIJA ar jaunā laika ēteriskajām eļļām un piparmētru tējas ceremonija

KLĀTIENES MEISTARKLASE: ceturtdien, 12.oktobrī pl.18:30-21:00.

ILGUMS: 1 vakars

MAKSA: 45€ par meistarklasi. 

KLĀTIENES KURSS: 2x mēnesī trešdienu vakaros no 18.oktobra pl.18:00-20:30. 

MEISTARKLASĒ izsmaržosim 33 ēteriskās eļļas (ĒE) no Austrālijas, kas atbildīgas par rīcību, transformāciju un jauno enerģiju aktivizāciju, kā arī baudīsim piparmētru tējas ceremoniju.
Izsmaržosim tādas ēteriskās eļļas kā:
– Citronmirte – ĒE iedod pilnīgu skaidrību, saasina uztveri, atver 3. aci. Iekšējā vadība aizved pie pareizajiem risinājumiem, palīdz dzīvot viņa autentisko dzīvi. Kad cilvēks atguvis iekšējo vadību, tad viņš spēj palīdzēt arī citiem, tad citos iepludina dzīvības spēku un iedvesmo!
– Nerolina – ĒE palīdz atbrīvoties no smaguma, atkal var dzīvē ienākt prieks un veiksme, cilvēks sāk uzticēties, sāk dzīvot šeit un tagad. Ir apmierināts ar savu dzīvi. Atkal atgriežas iekšējā vadība, atgriežas apzinātība. Palīdz iegūt dzīves līdzsvaru un apzināties savu patieso potenciālu.
– Kunzea – ĒE ļauj baudīt brīvību, ir jānomet atbildība, pienākumi, ko pats vai sabiedrība ir uzkrāmējuši sev uz pleciem. Mēs esam atnākuši, lai baudītu šo dzīvi, šeit nav jābūt ciešanām un vilšanām, šeit, uz šīs Zemes.

PRAKTISKĀ INFORMĀCIJA:
• Meistarklasē var piedalīties dalībnieki bez priekšzināšanām ēterisko eļļu pasaulē.
• !!!Meistarklase nav ieteicama grūtniecēm un dalībniecēm krūts barošanas laikā.

Jūsu pasniedzējs

Signe Millere

0/5
3 Kursi
0 Atsauksmes
58 Students

2017.gada septembrī iegūts sertifikāts “Aromterapijas pamata kurss” Aromterapijas mācību un konsultāciju centrā Larēna. 2018. gada februārī turpat iegūts 2.līmeņa aromterapijas sertifikāts “Cilvēka psihoemocionālā stāvokļa diagnosticēšana ar ēteriskajām eļļām”. 2021. gadā iegūts licencētas pieaugušo neformālās izglītības programmas sertifikāts, lai varētu vadīt kursus “Aromterapijas pamati” un “Aromtests – ēterisko eļļu ietekme uz cilvēka psihoemocionālo veselību”.

Manuprāt, harmonija ir dzīves pieņemšana ar pateicību un prieku. Man tas nozīmē – no rīta pamosties un būt priecīgai, ka ir sākusies jauna diena, un vakarā, gulēt ejot, būt pateicīgai, ka diena ir bijusi dažādu notikumu piepildīta.

Tieši tāpat kā harmonija, arī laime, manā skatījumā ir iekšējs stāvoklis –pieņemšanas un pateicības stāvoklis. Un to nevar kāds no ārpuses Tev iedot vai atņemt, to var sajust tikai katrs pats dziļi savā sirdī.

Man to visu saprast un apgūt ir palīdzējusi aromterapija. Un tāpēc dalos ar savām zināšanām un pieredzi, kā arī vēlos būt par gidu un iedvesmu arī Tavam ceļojumam ēterisko eļļu un aromātu pasaulē.

Praktizēju aromterapiju no 2017.gada, tātad, esmu ar 5 gadu praktisku pieredzi aromterapijā – sniedzu individuālas aromterapijas konsultācijas, veicu aromdiagnostikas testu, vadu dabīgu smaržu gatavošanas meistarklases, gatavoju individuālas dvēseles smaržas.

Zīmolu Aroma Inspires un Herbarium of Soul radītāja. Gids ēterisko eļļu pasaulē.

Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
54 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk