Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

GURU (JUPITERA) tranzīts

VEIKSMES VIRZIENU PROGNOZĒŠANA LAIKA POSMAM 13.04.2022.- 22.04.2023.

Darbs ar individuālo vēdiskās astroloģijas karti. 

ONLINE MEISTARKLASE: ceturtdien, 14. aprīlī pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 1 vakars 

MAKSA: 30 € par meistarklasi. Kursantiem, kuri apgūst Vēdisko astroloģiju pie pasniedzējas Lienes Bleideles, maksa ir 20 € par meistarklasi.

DALĪBA: tiešsaiste ZOOM platformā

Jupiters jeb Guru Vēdiskajā astroloģijā simbolizē Dieva svētību, Skolotāju, viedumu, veiksmi, spēju darīt labus darbus.  13. aprīlī  Jupiters  maina savu atrašanās vietu no  Ūdensvīra zīmes uz  savu pārvaldīto zīmi -Zivīm,  un turpmākos 12 mēnešus mainīs iespējamo veiksmes fokusu katram cilvēkam citā dzīves sfērā.

Brīdī , kad Jupiters maina zīmi, parādās jaunas iespējas, lai mēs kļūtu laimīgāki, veiksmīgāki jaunos dzīves etapos.  Nenokavējiet tos! Kā tas ietekmēs katru individuāli, varēsim prognozēt šajā meistarklasē. Saistoši būs arī uzzināt, kā Jupitera tranzīts mainīs turpmāko cilvēku dzīvi saistībā ar globālajiem notikumiem. 

Guru (Jupiters) ir labvēlīgākā graha (planēta) horoskopā, kas  ietekmē cilvēka likteni. Tā vēdiskajā horoskopā norāda uz dievbijības uzkrājumu no iepriekšējām dzīvēm. Dievu Guru (Brihaspati), garīguma, labvēlīgās karmas nesējs.

Jupiters atbild par likumu, finansiālo veiksmi, labklājību, filozofiju, augstākajām zināšanām. Cilvēka liktenis lielā mērā ir atkarīgs no zināšanu izmantošanas ikdienā. Tikai mācoties īstās zināšanas, mūsu sirdī var ieplūst miers un mīlestība. Kultivējot zināšanas , mēs uzlabojam Jupitera enerģiju.  Kolīdz sāk apgūt zināšanas (arī Vēdiskās astroloģijas), Jupitera labvēlīgā ietekme pastiprinās. Mācoties patiesās zināšanas, sirdī ieplūst miers un mīlestība.

Šajā meistarklasē būs iespēja:

  • iepazīt Guru galveno būtību horoskopā un dzīvē;
  • uzzināt, kā Guru tranzīts ietekmēs katru individuāli turpmākos 12 mēnešus;
  • uzzināt, kā šis astroloģiskais notikums turpmāk ietekmēs sabiedrību kopumā;
  • iegūt zināšanas par Jupitera labvēlību veicinošām darbībām (upaijām).

 Lai darbotos meistarklasē, līdz tam būs nepieciešams izveidot savu individuālo vēdisko horoskopu (tas atšķiras no rietumu horoskopa), un tam ir nepieciešams precīzs dzimšanas laiks, datums, vieta.  Ja vēlaties, lai horoskops jums tiktu sagatavots, sūtiet savus datus uz  info@nlp.lv  vismaz 3 dienas pirms meistarklases.

Ja karte nebūs sagatavota, to būs iespēja izveidot  online režīmā.

Uz šo meistarklasi iepriekšējas astroloģijas zināšanas nav obligātas!