Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
Veiksmes virzieni 20.04.2023. (Vēdiskās astroloģijas kursantiem)
30.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU
Veiksmes virzieni 20.04.2023.
35.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

GURU (JUPITERA) tranzīts AUNA ZĪMĒ

VEIKSMES VIRZIENU PROGNOZĒŠANA LAIKA POSMAM 22.04.2023.- 01.05.2024.

Darbs ar individuālo vēdiskās astroloģijas karti. 

ONLINE MEISTARKLASE: ceturtdien, 20. aprīlī pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 1 vakars 

MAKSA: 35€ par meistarklasi. Kursantiem, kuri apgūst Vēdisko astroloģiju pie pasniedzējas Lienes Bleideles, maksa ir 30€ par meistarklasi.

DALĪBA: tiešsaiste ZOOM platformā.

Jupiters jeb Guru Vēdiskajā astroloģijā simbolizē  viedumu, veiksmi, spēju darīt labus darbus.

20.aprīlī, pēc sideriskā zodiaka, Jupiters maina savu atrašanās vietu uz Auna zīmi. Ko tas mums nozīmē? Auns (Mesha) ir ugunīga, kustīga zīme. Tas ir atbildīgs par jauniem sākumiem, enerģiju kopumā. Jupiters Aunā var radīt enerģiju, kas palīdzēs strādāt pie rezultāta.  Nebaidoties izrādīt drosmi un neatlaidību, tas var palīdzēt veikt svarīgas izmaiņas  dzīvē.

Auns  ( Mesha) ir kā mūsu iekšējais bērns. Tas parāda mūsu patiesās vēlmes. No aprīļa beigām sāksies ļoti labs laiks, lai pētītu sevi, apzinātu savas stiprās puses un demonstrētu tās visā savā krāšņumā.

Brīdī , kad Jupiters maina zīmi, paplašinās jaunas iespējas, lai mēs kļūtu atvērtāki jauniem dzīves izaicinājumiem.  Nenokavējiet tos!  Ja   nevirzīsim fokusu uz attīstību un pašrealizāciju, dzīve  piedāvās sarežģītas situācijas un procesus, kas tomēr liks augt un transformēties. Tāpēc labāk to darīt brīvprātīgi. Jo vairāk pārmaiņu notiks 2023. gadā, jo labāk.

Gandrīz visu 2023. gadu, līdz 29. novembrim, Mēness mezgli Rahu un Ketu tranzitē Auna un Svaru zīmēs. Šim laikam raksturīgs morālo vērtību pārbaudījums: kā mēs izturamies pret citiem cilvēkiem, vai pieņemam viņu īpašības, vai spējam cieņpilni risināt sarunas. Šajā savienojumā ienāk  labdabīgais Jupiters. Ja mēs šo periodu piedzīvosim ar pozitīvām enerģijām, bez konfliktiem un neslīgstot nosodījumā un negatīvismā, tad noteikti iegūsim labus rezultātu.

Astrologi un ezotēriķi jau sen runā par pāreju uz tā saukto 4D dimensiju. Lai pāreja notiktu, ir svarīgi strādāt  ar sevi: labi izzināt savu likteni un virzīt savus talantus kalpošanai pasaulei. Ir jācenšas saprast, kas vislabāk padodas, un kā šīs prasmes var palīdzēt citiem.

Jupiters atbild par likumu, finansiālo veiksmi, labklājību, filozofiju, augstākajām zināšanām. Cilvēka liktenis lielā mērā ir atkarīgs no zināšanu izmantošanas ikdienā. Tikai mācoties īstās zināšanas, mūsu sirdī var ieplūst miers un mīlestība. Iegūstot un izplatot zināšanas , mēs uzlabojam Jupitera enerģiju.

Šajā meistarklasē būs iespēja:

  • ielūkoties savā vēdiskās astroloģijas kartē un noskaidrot, kurās dzīves sfērās meklējama veiksmes atslēga, un iespējams, ieraudzīt jaunas perspektīvas dzīvē, kurām līdz tam netika pievērsta uzmanība. Uzzinot, kā ir izvietots Jupiters dzimšanas kartē, iespējams  veiksmīgi izmantojot savas stiprās puses;
  • uzzināt, kuras dzīves sfēras šis tranzīts ietekmēs un paplašinās katram individuāli turpmākos 12 mēnešus;
  • uzzināt, kā šis astroloģiskais notikums turpmāk ietekmēs sabiedrību kopumā.

Lai darbotos meistarklasē, līdz tam jāizveido savu individuālo vēdisko horoskopu (tas atšķiras no rietumu horoskopa) un tam ir nepieciešams precīzs dzimšanas laiks, datums, vieta.  Ja vēlaties, lai horoskops jums tiktu sagatavots un nosūtīts elektroniski, sūtiet savus datus uz  info@nlp.lv  vismaz 3 dienas pirms meistarklases. Kartes būs iespējams paralēli izveidot arī meistarklases laikā – vietnē www.vedic-horo.com

Uz šo meistarklasi nav nepieciešamas astroloģijas zināšanas! Ja nav priekšzināšanu vēdiskajā astroloģijā, lūgums pieslēgties  15 minūtes pirms meistarklases.