Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

Bezmaksas ONLINE ievadnodarbība kursam DĒMONISKĀS ČAKRAS | 1 vakars | 05.10.23.

zalkalna
Inta Zaļkalna
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 28 augusts, 2023
15 jau pieteikušies

Par kursu

Piesakies un iepazīsties ar kursa programmu un pasniedzēju INTU ZAĻKALNU bezmaksas ONLINE ievadnodarbībā kursam

Dēmoniskās čakras – problēmu rašanās centri cilvēka ķermenī

KAD? ceturtdien, 5.oktobrī pl.18:30-19:30.

ILGUMS: 1 vakars.

KURSS: 2x mēnesī ceturtdienu vakaros  no 19.oktobra pl.18:00-21:00. Plašāka informācija un pieteikšanās spiežot ŠEIT!

! Nodarbības formāts – ONLINE – tiešsaistes klātiene  ZOOM platformā. Ievadnodarbības video ieraksts tiks publicēts publiski pieejamajā Jauno Psiholoģiju Centrs Facebook lapā un YouTube kontā. Ja nevēlies, lai Tu esi redzams ievadnodarbības ierakstā, tad, pievienojoties ZOOM nodarbībai, izslēdz savu kameru un norādi tikai savu vārdu. 

Dēmoniskās čakras nav sliktas! Tās ir vājas, viegli iespaidojamas un pie tām ērti izveidot saslēgumus – gan apzināti, gan neapzināti.

Tāpēc lielākā daļa dzīves problēmu, sāpes, ciešanas un vilšanās aktivizējas tieši no šīm, septiņām vājajām čakrām, kuras atrodas cilvēka kājās. Tieši šīs čakras, dzīves laikā apzināti vai neapzināti tiek bloķētas ar saslēgumiem no negatīvi domājošu cilvēku puses. Gan neapzināti, gan apzināti.

 Bezmaksas ievadnodarbībā:

  • Iepazīsies ar kursa pasniedzēju;
  • Gūsi priekšstatu par to, kas ir dēmoniskās čakras;
  • Uzzināsi vairāk par kursa programmu un nodarbību procesu;
  • Saņemsi atbildes uz interesējošiem jautājumiem par kursu.

Vai Tu zini, kas nosaka visus tavas dzīves notikumus? Kas ietekmē lēmumu pieņemšanu? Kas ietekmē tavas attiecības? Kas nosaka visas problēmas, kas saistītas ar naudu? Kāpēc tu nevari tikt vaļā no domām par slimībām un, kāpēc tās mistiski uzrodas kā sēnes pēc lietus? Kāpēc ar tevi manipulē visi, kam vien nav slinkums to darīt? Kāpēc tevi nepārtraukti vajā problēmas, vardarbība, pazemošana? Kāpēc visās dzīves jomās tu saskaries ar bailēm? Es varētu vēl daudz ko jautāt.

Atbilde uz visiem jautājumiem ir vienkārša:

Visas dzīvei svarīgās, praktiskās jomas ir saistītas ar septiņām čakrām, kas atrodas cilvēka kājās. Šie enerģētiskie punkti – čakras nosaka to, kas notiek cilvēka dzīvē. Ja šīs čakras ir spēcīgas, cilvēka enerģētika (viņa MERKABA) ir spēcīga un cilvēks strādā ar sevi, tad cilvēka dzīvē viss ir kārtībā, lai arī kādas situācijas izveidojas.

Diemžēl vairumam cilvēku tas tā nav un, tāpēc pie šīm čakrām tiek izveidoti saslēgumi, kas sāk noteikt un mainīt cilvēka dzīvi uz slikto pusi. Tā kā saslēgumus veido dēmoniskās, negatīvās enerģijas, tad Joga tām devusi atbilstošu nosaukumu – Dēmoniskās čakras.

Ievadnodarbība kursam DĒMONISKĀS ČAKRAS, vada Inta Zaļkalna

Jūsu pasniedzējs

Inta Zaļkalna

0/5
6 Kursi
0 Atsauksmes
36 Students
Ir brīži, kad Liktenis, Visums vai Dievs (kam nu katrs tic) ļoti skarbi pārbauda, cik izturīgs un garīgi stiprs ir cilvēks. Tādos brīžos atklājas cilvēka patiesā būtība. Ir jāizvēlas – vai nu saļimt sāpēs, vai celties un dzīvot jaunu dzīvi, sākot iet pa jaunu ceļu. Šis ceļš nav viegls un tas nekad nebeidzas, bet tas ir pilns ar burvīgiem pārsteigumiem, pārbaudēm, mācībām un atziņām, kas pilnībā pārmaina Tevi pašu un Tavu Likteni. Kas es esmu? Sieviete, māmiņa, omīte, māksliniece, ezotēriķe, kas ejot savu ceļu ir apguvusi daudzas mācības. Gan ar diplomiem, gan bez. Esmu ieguvusi zināšanas, pieredzi un praksi, kas ilgst jau divdesmit vienu gadu un zinu, ka cilvēks var pilnīgi visu, ja tikai viņš to grib ar visu savu būtību, neatlaidīgi mācās, strādā un maina sevi. Šīs zināšanas es piedāvāju katram, kas ir nobriedis uzņemties atbildību par savu dzīvi. Es piedāvāju apgūt manu autorprogrammu: “Dzīves Alķīmijas Radošā Māksla”, kurā cilvēks mērķtiecīgi mainās, iepazīstot sevi, pasauli un Visumu. Viss ir Viens Kad to izdodas saprast, tad cilvēks un viņa Liktenis mainās uz augšu. *** DARMAway Dzīves Alķīmijas Radošās Mākslas Aktivizācijas ceļš Autorprogrammas nosaukums radās no tām tēmām, kas veidojās prakses posmos. Tikai pēc daudziem gadiem ieraudzīju sakarību, kas atspoguļo tieši to, ko šī programma māca: pirmie programmas nosaukuma burti veido vārdu DARMA,kas sanskritā nozīmē – Dzīves Mērķis. Kopš senatnes pastāv Darmas (Dharmas), jeb Dzīves Mērķa un Visu Iespēju Likums. Apgūstot šo mācību cilvēkam atklājas viņa Dzīves Mērķis un paveras visas iespējas burvīgām pārvērtībām sevī, savā dzīvē. Šī mācība ir ceļš, virziens, dzīves veids, kustība uz priekšu, kas nekad nebeidzas. *** Profesionāla māksliniece, scenogrāfe, projektu vadītāja; VKNL iniciēta Psihoinformacioloģe; „ICF” International Coach Federation sertificēta Eneagrammas praktiķe un meistare; „World Professional Healers and Psychics League” biedre un sertificēta ekstrasense; Viannas Staiblas institūta THInK® Teta dziednieka starptautiskie sertifikāti; Cilvēka karmas, bioenerģētikas un zemapziņas karmiskā dziedniece un meistare; Starptautiskās Profesionālās Dziedniecības Akadēmijas pasniedzēja; Iniciēta Dikšas devēja; Radošā centra „Sfēra” idejas autore un dibinātāja; Pāvela Sivkova, Maskavas „Kreativitātes skolas” sertificēta Labās smadzeņu puslodes zīmēšanas pasniedzēja; Pieaugušo neformālās izglītības programmas “Radošuma attīstīšana, strādājot ar dažādām mākslas tehnikām” licenzēta autore un radošuma attīstības procesu vadītāja; Pieaugušo neformālās izglītības programmas “Radošuma attīstīšanas procesa vadītāju apmācība” licenzēta autore un pasniedzēja; Autorprogrammas “Dzīves Alķīmijas Radošā Māksla” autore, vadītāja un pasniedzēja; Dzīves Alķīmijas Radošā Māksla –  LICENCE Nr.DIKS-19-188-ail; DARMAway – Preču zīmes reģistrācijas apliecība Nr.73159.
Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
55 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk