Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Piesakies un iepazīsties ar kursa pasniedzēju SANTU ĀBELTIŅU un programmu bezmaksas ONLINE ievadnodarbībā kursam

Numeroloģijas EKSPRESmetode iesācējiem

Veselība un raksturs

KAD? pirmdien, 11.aprīlī pl.19:00-20:00.

ILGUMS: 1 vakars.

KURSS: 2x mēnesī otrdienu vakaros no 24. maija pl.18:00-20:45. Plašāka informācija un pieteikšanās spiežot ŠEIT!

 Bezmaksas ievadnodarbībā:

  • Iepazīsies ar kursa pasniedzēju;
  • Gūsi priekšstatu par to, kas ir Numeroloģija;
  • Uzzināsi vairāk par kursa programmu un nodarbību procesu;
  • Saņemsi atbildes uz interesējošiem jautājumiem par kursu.

Numeroloģijas EKSPRESmetode (U-sin): Tā ir ļoti sena Ķīniešu zināšanu sistēma par stihijām un enerģijām apvienojumā ar Numeroloģiju, kas izceļas ar efektīvu ekspress metodi personības psihosomatiskā portreta  raksturojumam – ar to, ka personas raksturojumu un psiholoģisko portretu iespējams iegūt ļoti ātri un precīzi, norādot kā konkrētā persona domā, plāno, strādā, reaģē un pauž emocijas. Šīs metodes priekšrocībai ir iespēja diagnosticēt organisma veselības energoapmaiņu. Analizējot šo aspektu, svarīgi redzēt, kur veselības problēmām ”aug kājas”, kuriem orgāniem un sistēmām visu dzīvi vajadzētu pievērst sevišķu uzmanību, lai saglabātu veselību un dzīvesprieku.

Pirmelementu būtība psiholoģiskajā portretā:

Ūdens – atbild par personīgo izaugsmi, par spēju pieņemt sevi, pašnovērtējums, par spējām strādāt un pilnveidot sevi. Nieru un urīnpūšļa meridiāns.

Koks – cilvēka materiālās un garīgās vērtības, tas uz kurieni tiecas, ko grib sasniegt – centieni, mērķi un vērtības, spēju plānot un uzlikt sev uzdevumus. Atbildība pret sevi, ģimeni un sabiedrību. Aknu un žultspūšļa meridiāns.

Uguns – māka domāt, analizēt un dzīvot, sadzīvot ar citiem.  Kā domā un ko svarīgi no info saņemt. Psihiskā un fiziskā veselība. Sirds un tievās zarnas meridiāns, centrālā nervu sistēma.
Zeme – atbild par darba spējām – kā uzsāk un nobeidz procesu, vai izdara līdz galam. Kā izstrādā iemaņas, kādas ir darba spējas, darba mīlestība. Fiziskā vai garīgā darba darītājs. Kuņģa, liesas un aizkuņģa dziedzera meridiāns.

Metāls – atbild par emocionālo fonu, par radošo potenciālu, par spēju formulēt domu un runu, daiļrunību, novērtēt vienalga ko, spējām mācīties un apmācīt citus, sakārtot savu pasauli, zināt, kas labi, kas slikti – personības pasaules modelis. Kā veido jebkādas attiecības – darījuma, seksa utt. Plaušu un resnās zarnas meridiāns.

Šī metode ir noderīgs darba instruments: sevis izzinātājiem – veselība, raksturs un psihosomatika. Pedagogiem – bērnudārzu darbiniekiem, skolotājiem. Personālam, kuram ikdienas darba vidē ir tieša saskarsme ar cilvēkiem – psihologi, biroju vadītāji, personāla atlases speciālisti, konsultanti, u.c. profesijas. Vecākiem, kuriem ir būtiski saprast jauno cilvēku, zināt, kā palīdzēt un atrast tieši viņam piemērotu pieeju. Tā ir pārbaudīta un testēta U-Sin centrā Maskavā, adaptējot to arī tieši 2000-gades sarežģītajai jaunajai paaudzei.