Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Piesakies un iepazīsties ar kursa programmu un pasniedzēju INTU ZAĻKALNU bezmaksas ONLINE ievadnodarbībā kursam

Tikai sievietēm!

Kļūsti sievišķīgi gudra, skaista, iekārojama, seksuāla, harizmātiska un laimīga VIENMĒR

KAD? otrdien, 22. novembrī pl.18:30-19:30.

ILGUMS: 1 vakars.

KURSS: 2x mēnesī otrdienu vakaros no 6. decembra pl.18:00-21:00. Plašāka informācija un pieteikšanās spiežot ŠEIT!

! Nodarbības formāts – ONLINE – tiešsaistes klātiene  ZOOM platformā. Ievadnodarbības video ieraksts tiks publicēts publiski pieejamajā Jauno Psiholoģiju Centrs Facebook lapā un YouTube kontā. Ja nevēlies, lai Tu esi redzams ievadnodarbības ierakstā, tad, pievienojoties ZOOM nodarbībai, izslēdz savu kameru un norādi tikai savu vārdu. 

BEZMAKSAS IEVADNODARBĪBĀ:

  • Iepazīšanās ar kursa pasniedzēju Intu Zaļkalnu;
  • Iepazīšanās ar kursa tēmām un mācību procesu;
  • Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem par kursu.

Izrādās, lielais vairums sieviešu dara visu, lai viņu attiecības kļūtu smagas, sarežģītas un rezultātā izjūk pavisam. Paradokss slēpjas tajā, ka viņas ir dzelžaini pārliecinātas, ka visu dara mīlestības vārdā. Dienu no dienas. Taču rezultāts ir diametrāli pretējs tam, kā domāts un cerēts. Pamazām un mērķtiecīgi mīlestība, harmonija un saskaņa no šādām attiecībām zūd…….

Arī tās, kuras vispār nevar izveidot nopietnas attiecības ir sarūgtinātas un nelaimīgas, jo nesaprot, kāpēc viņas – tik gudras, skaistas, visu varošas un zinošas ir un paliek vienas…. Jo vīrieši no viņām izvairās.

  • Ko darīt tām veiksmīgajām un spēcīgajām sievietēm, kuras ir vadošos un atbildīgos amatos? Kāpēc no viņām vīrieši bēg? Vai viņām jākļūst dumjām, jāiet prom no darba, lai izveidotu laimīgu, harmonisku un mīlestības pilnu ģimeni?
  • Kāpēc ir tā – jo vairāk sieviete vēlas izveidot attiecības, jo vairāk tas neizdodas?
  • Kāpēc ne visai gudras, ne visai glītas, ļoti kašķīgas un prasīgas sievietes dabū fantastiskus vīrus, kuri viņas nēsā uz rokām un apber ar dāvanām, bet tās gudrās un skaistās ir un paliek skumji vienas?
  • Kāpēc…….kāpēc……..kāpēc?

Ir simtiem jautājumu uz kuriem sievietēm nav atbilžu un viņas nesaprot ko īsti darīt, lai izveidotu attiecības, kurās viņas būtu laimīgas, mīlētas un mīlošas. Ja Tu gribi saņemt šīs atbildes – nāc uz kursu: TIKAI SIEVIETĒM.

Skumjākais ir tas, ka vairums sieviešu nezina, nenovērtē un neizmanto savu milzīgo Sievišķo Spēku, savu Sievišķo Būtību, savu Sievišķo Varu pār visu, kas notiek pasaulē… Ja Tu gribi atklāt, uzzināt un aktivizēt savu Sievišķo Būtību, lai pielietotu to savas dzīves veidošanā  – nāc uz kursu: TIKAI SIEVIETĒM.

 Par laimi, ir sievietes, kurām viss izdodas. Viņas ir skaistas, gudras, sievišķīgas un laimīgas sevī un savās attiecībās, jo viņas regulāri mācās, strādā ar sevi un pielieto prakses, kas maina visu. Viņas zina – kāpēc tas jādara, viņas zina – kā tas jādara.

 Ja Tu arī gribi apgūt šādas zināšanas un prakses, kuras, jau mācoties, varēsi sākt pielietot sevis mainīšanai, savu attiecību veidošanai, uzlabošanai un sakārtošanai – nāc uz kursu: TIKAI SIEVIETĒM.

Ievadnodarbība kursam TIKAI SIEVIETĒM, vada Inta Zaļkalna.