Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
Ievadnodarbība kursam VĒDISKĀ NUMEROLOĢIJA 21.09.23.
0.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

Iepazīsties ar pasniedzēju ANDRI KRAŅEVSKI un kursa programmu ONLINE bezmaksas ievadnodarbībā kursam

Vēdiskā numeroloģija (Anka Jyotish)

Mācība par skaitļu enerģētiku

KAD? ceturtdien, 21.septembrī pl.18:30-19:30.

ILGUMS: 1 vakars.

KURSS: 2x mēnesī ceturtdienu vakaros no 5.oktobra pl.18:30-21:00.  Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

! Nodarbības formāts – ONLINE – tiešsaistes klātiene  ZOOM platformā. Ievadnodarbības video ieraksts tiks publicēts publiski pieejamajā Jauno Psiholoģiju Centrs Facebook lapā un YouTube kontā. Ja nevēlies, lai Tu esi redzams ievadnodarbības ierakstā, tad, pievienojoties ZOOM nodarbībai, izslēdz savu kameru un norādi tikai savu vārdu. 

BEZMAKSAS IEVADNODARBĪBĀ:

  • Iepazīšanās ar kursa pasniedzēju;
  • Iepazīšanās ar kursa programmu un norisi;
  • Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem par kursu.

Ir daudz dažādu numeroloģisko sistēmu, bet vissenākā ir Vēdiskā numeroloģija (Anka Jyotish). Vēdiskā numeroloģija ir Vēdiskās zinātnes sastāvdaļa un tās pamata ir tie paši principi, kas Vēdiskajai astroloģijai, Vastu, Ajūrvēdai u.c. Vēdiskā numeroloģija balstās uz principu, kas nosaka, ka katrs skaitlis no 1 līdz 9 atbilst kādai grahai (planētai). Zinot Grahu  (augstāko dievišķo spēku) īpašības, mēs izprotam skaitļu enerģētiku.

Numeroloģijas zināšanas dod iespēju apzināti izprast un vadīt savu dzīvi, nevis visu laiku paļauties uz nejaušībām un cerēt uz iluzoru nākotni. Numeroloģija palīdz labāk izprast dzīvi un veikt pareizās izvēles ikvienam, kurš to mācās.

Šis kurss ir tiem, kuri vēlas dzīvot savu dzīvi apzinātāk, būt veiksmīgāki un efektīvāki, labāk sakārtot savas attiecības, izprast apkārtējo pasauli un sevi, kā arī garīgi attīstīties.

Numeroloģija ir ļoti apjomīga un studējama daudzus gadus. Šajā kursā tiks sniegti pamatprincipi, kurus ievērojot, var panākt uzlabojumus ikdienas dzīvē.

ANDRIS KRAŅEVSKIS par to, kāpēc mācīties VĒDISKĀS NUMEROLOĢIJAS kursu

Bonusi VĒDISKĀS NUMEROLOĢIJAS kursa dalībniekiem

IEVADNODARBĪBA KURSAM “Vēdiskā numeroloģija”, vada Andris Kraņevskis (2023.gads)