Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
Ievadnodarbība kursam NLP PRAKTIĶIS 30.08.2023.
0.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

Piesakies un iepazīsties ar kursa programmu un pasniedzēju DACI ROLAVU bezmaksas ONLINE ievadnodarbībā kursam

Daces Rolavas NLP PRAKTIĶA kurss

Izzini sevi un apkārtējos ar NLP – neirolingvistiskā programmēšana

KAD? trešdien, 30.augustā pl.19:00-21:00.

ILGUMS: 1 vakars.

! Nodarbības formāts – ONLINE – tiešsaistes klātiene  ZOOM platformā. Ievadnodarbības video ieraksts tiks publicēts publiski pieejamajā Jauno Psiholoģiju Centrs Facebook lapā un YouTube kontā. Ja nevēlies, lai Tu esi redzams ievadnodarbības ierakstā, tad, pievienojoties ZOOM nodarbībai, izslēdz savu kameru un norādi tikai savu vārdu. 

NLP (neirolingvistiskā programmēšana) ir zināšanas, kas palīdz atklāt Tavus resursus un spēcīgās puses, lai Tu kļūtu veiksmīgāks, meistarīgāks un piepildītāks gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē!

Šajā bezmaksas ievadnodarbībā Jūs:

  • iepazīsieties ar pasniedzēju Daci Rolavu;
  • uzzināsiet, kas ir NLP?
  • iepazīsieties ar kursa programmu;
  • uzzināsiet,kādi ir galvenie ieguvumi apgūstot NLP programmu?
  • varēsiet uzdot jautājumus un gūsiet atbildes par kursu.

Dažos vārdos, kas ir NLP?

Tā ir mācība par sevis un citu cilvēku izzināšanu. Mācība par to, kā šīs zināšanas pielietot ikdienā, lai uzlabotu savu un arī sabiedrības dzīves kvalitāti. Tā ir cilvēka domāšanas un uzvedības izpēte, mācība par to, kā atrast iekšējo līdzsvaru, harmoniju un mieru, dzīvojot tajā, ko mēs dēvējam par realitāti.

Kam būtu jāapgūst NLP?

Jebkuram cilvēkam jebkurā vecumā, jebkurā stāvoklī. Jebkuram, tātad tiešām, jebkuram cilvēkam – no māmiņas vēdera līdz sirmam senioram. Katrs NLP atradīs kaut ko, kas palīdzēs vairāk saprast sevi, savu iekšējo sūtību jeb programmu. Sevis saprašana ir galvenais priekšnoteikumus cilvēkam, lai tas savu dzīvi spētu pavadīt daudz priecīgāks, apmierinātāks, laimīgāks un darba spējīgāks. Visas programmas ir katrā cilvēkā, un tās ir izzināmas.

Tātad, NLP nozīmē iemācīties saprast ikvienu?

Tieši tā. Saprast katru indivīdu atsevišķi, pat strādājot ar cilvēku masām. NLP ietver gandrīz visu: filozofiju, psiholoģiju, enerģētiku, neiroloģiju. NLP, tas ir koučings jeb mērķu uzstādīšana, tā ir psihoterapija jeb iekšējo procesu izzināšana un izlīdzināšana, un tā ir arī diagnostika un konsultācija – kas tu esi, kādas ir tavas spējas un talanti.

Man pašai NLP ir misija, tas ir dzīves veids – celties ar NLP un iet gulēt ar NLP. Tā ir pietiekoši sarežģīta zinātne, kas ietver katru dzīves sīkumu. Lai mācītu NLP, ar zināšanām vien ir par maz – ir vajadzīga izpratne. Mūsu prāts ir smalks instruments, un NLP ir zinātne, kas rada sava veida instrukcijas tā izmantošanai, lai cilvēks spētu sasniegt to, ko vēlas un dzīvot tā, kā vēlas.

Ievadnodarbība kursam NLP PRAKTIĶIS, vada Dace Rolava

Vebinārs KO MAN DOS NLP? vada Dace Rolava