Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
Ievadnodarbība NUMEROLOĢIJAS kursiem 20.05.22.
0.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

Piesakies un kopā ar kursa pasniedzēju SANTU ĀBELTIŅU  saņem atbildes uz jautājumiem ONLINE bezmaksas ievadnodarbībā kursiem 

Divciparu numeroloģija individuālajos ritmos ikdienas dzīvē un

Numeroloģijas EKSPRESmetode iesācējiem

KAD? piektdien, 20. maijā pl.19:00-20:00. Lūgums līdz nodarbībai noskatīties zemāk pievienotos ievadnodarbību video par abiem kursiem! 

ILGUMS: 1 vakars. 

DIVCIPARU KURSS: 2x mēnesī trešdienu vakaros no 25. maija pl.18:00-20:45. Plašāka informācija un pieteikšanās spiežot ŠEIT!

NUMEROLOĢIJAS EKSPRESmetodes KURSS: 2x mēnesī otrdienu vakaros no 24. maija pl.18:00-20:45. Plašāka informācija un pieteikšanās spiežot ŠEIT!

KURSA APRAKSTS PAR Numeroloģijas EKSPRESmetodi (U-sin): Tā ir ļoti sena Ķīniešu zināšanu sistēma par stihijām un enerģijām apvienojumā ar Numeroloģiju, kas izceļas ar efektīvu ekspress metodi personības psihosomatiskā portreta  raksturojumam – ar to, ka personas raksturojumu un psiholoģisko portretu iespējams iegūt ļoti ātri un precīzi, norādot kā konkrētā persona domā, plāno, strādā, reaģē un pauž emocijas. Šīs metodes priekšrocībai ir iespēja diagnosticēt organisma veselības energoapmaiņu. Analizējot šo aspektu, svarīgi redzēt, kur veselības problēmām ”aug kājas”, kuriem orgāniem un sistēmām visu dzīvi vajadzētu pievērst sevišķu uzmanību, lai saglabātu veselību un dzīvesprieku.

Pirmelementu būtība psiholoģiskajā portretā:

Ūdens – atbild par personīgo izaugsmi, par spēju pieņemt sevi, pašnovērtējums, par spējām strādāt un pilnveidot sevi. Nieru un urīnpūšļa meridiāns.

Koks – cilvēka materiālās un garīgās vērtības, tas uz kurieni tiecas, ko grib sasniegt – centieni, mērķi un vērtības, spēju plānot un uzlikt sev uzdevumus. Atbildība pret sevi, ģimeni un sabiedrību. Aknu un žultspūšļa meridiāns.

Uguns – māka domāt, analizēt un dzīvot, sadzīvot ar citiem.  Kā domā un ko svarīgi no info saņemt. Psihiskā un fiziskā veselība. Sirds un tievās zarnas meridiāns, centrālā nervu sistēma.
Zeme – atbild par darba spējām – kā uzsāk un nobeidz procesu, vai izdara līdz galam. Kā izstrādā iemaņas, kādas ir darba spējas, darba mīlestība. Fiziskā vai garīgā darba darītājs. Kuņģa, liesas un aizkuņģa dziedzera meridiāns.

Metāls – atbild par emocionālo fonu, par radošo potenciālu, par spēju formulēt domu un runu, daiļrunību, novērtēt vienalga ko, spējām mācīties un apmācīt citus, sakārtot savu pasauli, zināt, kas labi, kas slikti – personības pasaules modelis. Kā veido jebkādas attiecības – darījuma, seksa utt. Plaušu un resnās zarnas meridiāns.

Šī metode ir noderīgs darba instruments: sevis izzinātājiem – veselība, raksturs un psihosomatika. Pedagogiem – bērnudārzu darbiniekiem, skolotājiem. Personālam, kuram ikdienas darba vidē ir tieša saskarsme ar cilvēkiem – psihologi, biroju vadītāji, personāla atlases speciālisti, konsultanti, u.c. profesijas. Vecākiem, kuriem ir būtiski saprast jauno cilvēku, zināt, kā palīdzēt un atrast tieši viņam piemērotu pieeju. Tā ir pārbaudīta un testēta U-Sin centrā Maskavā, adaptējot to arī tieši 2000-gades sarežģītajai jaunajai paaudzei. 

IEVADNODARBĪBA KURSAM Numeroloģijas EKSPRESmetode iesācējiem, vada Santa Ābeltiņa

KURSA APRAKSTS PAR Divciparu numeroloģiju. Kādas svarīgas lietas ir aktuālas  tev, kas tevi sagaida nākošajā gadā  – nosaka nianses, raksturīgas tikai tavam personalizētajam  Individuālajam gadam, mēnesim un dienai – tavi ikdienas ritmi ar Divciparu numeroloģijas un 78 Taro Arhetipu sistēmas palīdzību.

  • Kad precīzi var uzzināt kā tu, kā indivīds izpaudīsies šajās tēmas – kāds personīgi būs tavs iekšējais emocionālais fons, uz kura izpaudīsies tava Individuālā gada nianses. Atpazīt nevēlamos soļus, kas ved uz neveiksmēm un slimībām un izmantot sev labvēlīgās enerģijas ērtai dzīvei. Precīzi saplānot katru  mēnesi darāmos darbus un izmantot labvēlīgās ikdienas situācijas – kad pietaupīt, kad tērēties. Kad darījumos veiksme, kad neforsēt. Kad aktīvi strādāt, paust emocijas un kārtot attiecības, ko mācīties vai rīkot seminārus , kad ir laba diena  uzlabot finanses utt.
  • Noskaidrot savus skaitļus, kurus ikdienas maģijā pielietot kā veiksmīgus visu dzīvi, vai tikai kādu konkrētu periodu dzīvē. Uzzināt, kuri Individuālie gadi ir Kulminācija panākumiem un kā tos vislabāk izdzīvot.
  • Neskatoties uz vispār pieņemtiem priekšstatiem par it kā veiksmīgajiem skaitļiem – noskaidrot, kādus skaitļus, ikdienas maģijā neizmantot, kā saprast, kad tie var traucēt dzīvot un kā no tā izvairīties. Kā neitralizēt savus problēmas skaitļus.
  • Apmācības beidzot iegūsti Universālu Laika mašīnu – ar kuru vari aizbraukt uz jebkuru sev interesējošo gadu, mēnesi vai dienu pagātnē vai nākotnē. Noskaidrot, kāpēc bija tā, kā bija un kā kas varētu būt.

Vebinārs kursam DIVCIPARU NUMEROLOĢIJA, vada Santa Ābeltiņa