Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

Bezmaksas ONLINE ievadnodarbība kursam NUMEROLOĢIJA PĒC TARO ARKĀNIEM | 1 vakars | 25.09.23.

santa300x300
Santa Ābeltiņa
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 13 jūlijs, 2023
25 jau pieteikušies

Par kursu

Iepazīsties ar pasniedzēju SANTU ĀBELTIŅU un kursa programmu ONLINE bezmaksas ievadnodarbībā kursam

Numeroloģija pēc TARO ARKĀNIEM

Veiksmīgs profesijā un laimīgs attiecībās

KAD? pirmdien, 25.septembrī pl.18:30-19:30.

ILGUMS: 1 vakars.

KURSS: 2x mēnesī pirmdienu vakaros no 9.oktobra pl.18:00-20:45.  Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

! Nodarbības formāts – ONLINE – tiešsaistes klātiene  ZOOM platformā. Ievadnodarbības video ieraksts tiks publicēts publiski pieejamajā Jauno Psiholoģiju Centrs Facebook lapā un YouTube kontā. Ja nevēlies, lai Tu esi redzams ievadnodarbības ierakstā, tad, pievienojoties ZOOM nodarbībai, izslēdz savu kameru un norādi tikai savu vārdu. 

BEZMAKSAS IEVADNODARBĪBĀ:

  • Iepazīšanās ar kursa pasniedzēju;
  • Iepazīšanās ar kursa programmu un norisi;
  • Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem par kursu.

Veiksmīgs profesijā un laimīgs attiecībās- divas mūžīgo jautājumu un sevis meklējumu tēmas! Piedāvāju divus kursus, ko var apgūt vienlaicīgi vai katru atsevišķi,  vadoties no tā, kura tēma Tev tagad ir aktuāla, vai arī interesē perspektīvē apgūt Taro numeroloģijas zināšanas.

Kad pagājušā gadsimta divdesmitajos gados psihologs K.G. Jungs atzina, ka Taro arkānu raksturi izpaužas kā cilvēku uzvedības un rakstura arhetipi ikdienas dzīvē un ir sastopami ik uz soļa, tas deva zaļo gaismu Taro kāršu izmantošanai psiholoģiskajos seansos un guva milzu popularitāti un atzinību profesionālajā vidē. Psihologi ieguva sev papildus legālu darba instrumentu. Numerologi, savukārt,  atklāja zināšanu sistēmu, kā pielietot Taro arkānus numeroloģiskajos aprēķinos un to arhetipus raksturu un situāciju interpretācijās, kas tam iedeva nebijušu dziļumu un apjomu.

 Kursu pamatā ir 22 Lielo Taro arkānu arhetipu ietekme un izpaušanās mūsu dzīvē, sevis meklējumos un iespējās atvērt durvis savam patiesajam es. 

Jūsu pasniedzējs

Santa Ābeltiņa

0/5
7 Kursi
0 Atsauksmes
25 Students
Sertificēts numerologs, konsultants. Mans sevis meklēšanas ceļš ezotērikas pasaulē aizsākās pirms daudziem gadiem, sadarbojoties ar brīnišķīgiem un viediem astrologiem, dziedniekiem un meistariem. Kopīgi meklējām atbildes uz dažādiem jautājumiem. Toreiz vēlējos uzzināt ko vairāk par sev paredzēto ceļu – kas man piemērots? Ar ko esmu īpaša un kas būtu tie talanti, kurus man jāattīsta? Kāpēc mēs ar dvīņumāsu esam tik atšķirīgas? Tomēr atbildes līdz galam neapmierināja. Tagad daudz gribas zināt par saviem mazdēliem piemēroto. Toreiz Numeroloģija man bija kā izklaide – bez izpratnes par to, ka tā ir brīnišķīgs  ceļvedis dzīvē. Pirms dažiem gadiem, kad ezotērikas pasaulē sevi strauji pieteica Prognostikas numeroloģija, kas aprēķinos izmanto dzimšanas datumu, vārdu un uzvārdu, sapratu – tas nudien ir priekš manis, absolūti manā gaumē. Ļāvos numeroloģijas vilinājumam no sirds, jo beidzot radu atbildes uz sev interesējošo. Apguvu dažādas skolas, autormetodes un instrumentus, izglītojos ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā – Maskavā. Joprojām turpinu papildināt  zināšanas Numeroloģijas un Parapsiholoģijas institūtā Maskavā. Šodien esmu sertificēta numeroloģe un konsultēju jau trīs gadus. Daru to gan latviešu, gan krievu valodā. Konsultēšanā pielietoju tikai praksē reāli strādājošus prognostikas instrumentus. Kopīgi ar klientu rodam atbildes uz viņa jautājumiem, šķetinām viņa raksturu, talantus. Risinām jautājumus par viņa profesionālajiem virzieniem un uzdevumiem, analizējam arī darbus šeit un tagad. Prognostikas Numeroloģija ļauj rast vispusīgas atbildes uz cilvēka jautājumiem, un dod iespēju dzīvot ērtāk. Kā sacīja kāda jauna kliente pēc konsultācijas: “Izrādās, esmu domāta kam vairāk! Jāsāk labāk mācīties!” Uzskatu, ka šodienas paātrinātajā dzīves ritmā ir vieglprātīgi laikus nezināt, kas Tevi sagaida aiz pagrieziena, neatpazīt, kuras ir Tavas ceļazīmes, lai veiksmīgi realizētu savas iespējas. Šodien katru brīdi mēs esam izvēles priekšā ar aizsietām acīm.
Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
55 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk