Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Dabiskā stāvokļa atklāšanas maģija

ADVAITA

NODARBĪBAS: 2x mēnesī otrdienu vakaros no 19. janvāra pl.18:00-20:00.

ILGUMS: 4 mēneši.

MAKSA: 50 € par mēnesi.

Šis sevis izzināšanas kurss sastāvēs no 8 nodarbībām. Katra nodarbība būs apzīmēta ar “Tēmu”, no kuras duālās “es-tu” uztveres zonas dalībniekiem būs iespēja tuvoties savam pirmatnējajam jeb dabiskajam neduālajam stāvoklim jeb advaitai.

Piemēram, pirmā nodarbība sauksies “PRĀTS” un tā būs visas nākamās ietveroša un paskaidrojoša. Izpētīsim prāta dabu, priekšstatus un citus trikus, ar kuriem tas neļauj mums iepazīt savu neietekmējamo miera un svētlaimes stāvokli. Šim “stāvoklim” tuvosimies ar izziņas, dialoga un īsu meditāciju tehniku palīdzību.

Viss kursā apgūtais ir ikdienā lietojams, neatkarīgi no tā, vai esi mājsaimniece, biznesmenis, jogs, lauksaimnieks vai sportists.

Ko tas Tev dos?

  • Iespēju atrasties iekšējas harmonijas, miera un mīlestības stāvoklī neatkarīgi no jebkādiem ārējiem apstākļiem un iekšējiem procesiem;
  • Būt tādam kāds Tu esi, nekautrējoties, neizvairoties, nemānoties, neizliekoties…;
  • Atrisināt visas, tā sauktās “savas dzīves” problēmas (praktizējot piedāvāto un ikdienā, katrā situācijā izmantojamo ZINĀŠANAS “tehniku”).

Lūk, visu nodarbību tēmas: PRĀTS, ADVAITA jeb NEDUALITĀTE, ATTIECĪBAS, LIKTENIS, DZĪVE UN DZĪVOŠANA, MEDITĀCIJA, PRAKSE UN PRAKTIZĒŠANA, REALIZĀCIJA.

Grupā tiks uzņemti  ne vairāk kā 8 dalībnieki!

Māris Liede par sevis izzināšanas kursu “Advaita”

Bezmaksas ievadnodarbība kursam “Vasištas Joga”, vada Māris Liede