Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

JAUNUMS!

Akmeņu un dārgakmeņu kurss iesācējiem

Minerālu pasaules noslēpumi

NODARBĪBAS: 2x mēnesī otrdienās no 20. aprīļa pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 4 mēneši.

MAKSA: 70 € par mēnesi. Maksājot par visu kursu uzreiz, maksa ir 240€ (280€).

Iepazīstiet minerālu pasaules noslēpumus un atrodiet savu īsto “akmeni”! Ir jāzina, ko jūs pērkat, un kurš akmentiņš kļūs par draugu. Senajās leģendās un tradīcijās apslēptie akmeņu vēstījumi var kļūt aktuāli arī šodien. Šīs zināšanas noderēs vienmēr!

Kursā uzzināsiet, kādas minerālu bagātības slēpjas zemes dzīlēs, kā izvēlēties tieši sev vispiemērotāko „akmeni”, kā atpazīt viltojumus, kā glabāt un kopt rotas. Lekcijās būs arī nedaudz no mineraloģijas – dabas zinātnes, kas nodarbojas ar minerālu ķīmisko īpašību un kristālu struktūru izpēti. Mazliet no kristalogrāfijas – eksperimentālās zinātnes, kas pēta atomu izkārtojumu cietvielā, un diezgan daudz no gemoloģijas, kas pēta rotakmeņu (pusdārgakmeņu un dārgakmeņu) ķīmiskās, fizikālās un optiskās īpašības un apstrādes tehnoloģijas.

Līdztekus praktiskajai informācijai uzzināsiet arī senās akmeņu izmantošanas tradīcijas, ar tām saistītās leģendas un ticējumus, kā arī iegūsiet plašāku informāciju par populārākajiem kolekciju un rotakmeņiem.

Nodarbībās varēsiet aplūkot interesantus eksemplārus: opālus, smaragdus, granātus, kristālus u.c. Apskatīt, kādi izskatās viltojumi un internetā iegādāti „brīnumi”. Un uzzināt, kur var pirkt un pārbaudīt “akmentiņus”.

Kurss domāts auditorijai bez dziļām priekšzināšanām, kam patīk dabīgo pusdārgakmeņu vai dārgakmeņu rotas, kas jau kolekcionē vai vēl tikai vēlas sākt kolekcionēt „akmeņus”, rotu un minerālu biznesa uzsācējiem un cilvēkiem, kurus vilina un fascinē noslēpumainā kristālu/minerālu pasaule.

Kursu programma:

  • Iepazīšanās ar daudzveidīgo minerālu pasauli. Ieguve, populārie un retie minerāli. Cenu veidošanās.
  • Piedāvājums Rīgas veikalos. Izvēle, kvalitāte. Viltojumi un sintētiskie analogi. Atpazīšana.
  • Minerālu attīrīšana, enerģētiskā uzlādēšana. Rotaslietu kopšana un glabāšana.
  • Populārākie minerāli/rotakmeņi. Īpašības, leģendas, senās tradīcijas pielietojums. Kalnu kristāls, rozā kvarcs, dūmu kvarcs, malahīts, lazurīts, tirkīzs, citrīns, fluorīts, ahāts, jašma, amazonīts, granāts, pirīts, hematīts, heliotrops, tīģeracs, morions, turmalīns, topāzs, šungīts, čaroīts u.c.
  • Dārgakmeņi: dimanti, smaragdi, rubīni, safīri.
  • Organiskas izcelsmes „rotakmeņi”: pērles, koraļļi, gāgāts, dzintars, amonīti, koraļļi.
  • Minerāli un astroloģija. Izvēle atbilstoši horoskopam.

Šis kurss ir oriģināls autorkurss, ko izstrādājusi pasniedzēja Guna Kārkliņa, iekļaujot gan praktisku, gan arī ezotērisku informāciju, kas iegūta daudzu gadu garumā mineroloģijas un gemoloģijas mācībās, astroloģijas skolā un ezotēriskos kursos. Kursā iekļauta ļoti plaša un daudzpusīga informācija.

!!!Lekciju cikla noslēgumā katram kursa dalībniekam – individuāli ieteikumi minerālu izvēlē atbilstoši astro kartei.

*Autortiesību aizsardzības nolūkos nodarbības aizliegts filmēt un ierakstīt. Var veidot savus pierakstus un par atsevišķām tēmām būs arī materiāli!

Guna Kārkliņa par AKMEŅU UN DĀRAKMEŅU KURSU

Ievadnodarbība kursam “Minerālu pasaules noslēpumi”, vada Guna Kārkliņa