Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

GRUPA PILNA!

Apzināta elpošana jeb Atdzimšanas elpošana (Rebirthing breathwork) 

NODARBĪBAS: otrdienu vakaros no 6. oktobra pl.18:30-21:00.

ILGUMS: 1 mēnesis (4 nodarbības).

MAKSA: 120 € par visu kursu.

Aicinu Tevi uz Apzinātu elpošanu jeb Atdzimšanas elpošanu (Rebirthing breathwork), kur drošā vidē varēsi pieredzēt sevi savā patiesajā būtībā, paplašināt apziņu, transformēt nepatīkamas atmiņas, emocijas, stresu un veicināt labsajūtu un veselību.

Kas ir elpošana?

Elpošana ir vienīgā sistēma ķermenī, kura ir pilnībā automātiska un var būt kontrolējama, tā var būt apzināta un neapzināta. Katram psiholoģiskajam, emocionālajam un psiholoģiskajam stāvoklim ir atbilstošs elpošanas paterns. Kad stāvoklis mainās, mainās elpošanas paterns/ieradums vai otrādāk, mainot elpošanas uzvedību, mainās cilvēka psiholoģiskais, emocionālais un fiziskais stāvokli. Savukārt, elpojot savienotā veidā, iespējams izmainīt zemapziņas automātiskos ieradumus un ir iespējams sasniegt paplašinātu apziņas stāvokli.

Kas ir Apzināta elpošana  jeb Atdzimšanas elpa?

Tā ir spēcīga, droša un transformējoša metode, kā paplašināt savu apziņu. Tā palīdz ieraudzīt to, kas rada neapmierinātību dzīvē, tā transformē vecus uzskatus, palīdz atlaist dažādas pieredzes/uzskatus, kas saistītas ar piedzimšanu, bērnību, skolas gadiem, ar dzimumu, ar vecumu, ar reliģiju, ar sociāliem uzskatiem u.c. Apzinātā elpošana jeb atdzimšanas elpa balstās uz praktisku savienotas elpošanas ritmu, kā rezultātā ir iespējams atbrīvoties arī no psihoemocionāliem simptomiem ķermenī. Palaist saspringumu, atbrīvotos no radošās enerģijas blokiem, kā arī transformēt limitējošas domas un stāvokļus, lai piepildītu sevi ar enerģiju, dzīvesprieku, labsajūtu, veselību un uzņemtos atbildību par savu dzīvi un lēmumiem.

Ieguvumi:

  • paplašinātu savu apziņas stāvokli;
  • atbrīvotu prātu un palaistu kontroli;
  • atbrīvotos no stresa un rastu mieru;
  • rastu atbildes uz iekšējiem jautājumiem;
  • mācītos apzinātu elpošanu;

Apzināta elpošana jeb Atdzimšanas elpa ir ieteicama ikvienam, kas jau ilgstoši meklē atbildes uz saviem jautājumiem, vēlas pārmaiņas savā dzīvē, vēlas iepazīt savu elpu un apzināt to. Iepriekšēja sagatavošanās nav nepieciešama.

Šī ir ļoti praktiska nodarbība, kur tiks apgūts specifiskais savienotās elpošanas veids. Rezultāts ir atkarīgs no katra elpotāja, cik gatavs ļauties, atvērties un iepazīt sevi iespējams citādāku. Nodarbībā tiek izmantota mūzika.

!!! Uz nodarbību vajadzīgs ģērbties ērti, silti, līdzi ņemt pledu un siltas zeķes, jo praktiskā daļa notiks horizontālā pozīcijā uz paklājiņiem. Vēlams 2h iepriekš ieturēt vieglu maltīti.

P.S. Šī nav medicīniska rakstura tehnika, tāpēc Atdzimšanas elpas pasniedzējs neuzņemas atbildību par jebkādu simptomu ārstēšanu – fizisku vai psiholoģisku. Katrs pats uzņemas atbildību un izvērtē savu veselības stāvokli, ja nepieciešams iepriekš konsultējoties ar savu ārstu vai terapeitu.

Saruna ar Lauru Freimani par Apzināto elpošanu.

Bezmaksas ievadnodarbība kursam “Apzināta elpošana”.