Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
Darbs ar zemapziņu 7.12.2020. (maksa par 1 mēnesi)
80.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

Vadoties pēc epidemioloģiskās situācijas un ieviestajiem ierobežojumiem, kurss notiks KLĀTIENĒ vai ONLINE! 

Autorprogrammas DARMAway ietvarā

Darbs ar zemapziņu

Veido savu dzīvi pats!

NODARBĪBAS: 2x mēnesī pirmdienu vakaros no 7. decembra pl.18:00-21:00.  

ILGUMS: 9 mēneši.

MAKSA: 80 € par mēnesi.

Bezmaksas ievadnodarbība pirmdien, 23.novembrī pl.18:30-19:30. Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

Zemapziņa – spēcīgākais cilvēka ienaidnieks vai uzticamākais un labākais draugs apzinātā dzīves veidošanā.

Zemapziņa, kopš dzimšanas brīža, veido visu cilvēka dzīvi.  Tieši tāpēc ir bezgala svarīgi katram iemācīties sadarboties ar šo savu neredzamo daļu un panākt, lai tā darbojas, tā kā tas nepieciešams pašam cilvēkam. Lai šī cilvēka daļa ir sabiedrotā, nevis ienaidnieks, kas uztver un realizē katru emocionāli, nekontrolēti veidoto domu – komandu.

Cilvēki iemācās  sazināties un strādāt ar atsevišķām zemapziņas daļām un panākt, lai tās  klausa un palīdz piepildīt cilvēka sapņus, nevis veido notikumus,  kas sāpina un kurus cilvēks nemaz nevēlas realizēt savā dzīvē.

Apgūstam praksi kā atrast un pārveidot pārliecības un programmas, kas veidojušas  esošo problēmu. Darbs tiek veikts ar zemapziņas konkrētajām, aktuālajām daļām, to programmām un pārliecībām, izmantojot karmas un zemapziņas darbības kodus, visos līmeņos,  laikos un dimensijās.

Apgūstam praksi kā instalēt savā enerģētikā tās emocijas, sajūtas, kuras cilvēka organisms nezina un nav jutis savas dzīves laikā. Piemēram: kā ir dzīvot harmonijā ar sevi un pasauli, kā ir justies mīlētam un laimīgam, kā ir dzīvot priekā un harmonijā.

Katram cilvēkam būtu jāsaprot, ka neatkarīgi no tā vai viņš zina un atzīst, vai noliedz un ignorē zemapziņu – tā pastāv un cilvēks ik brīdi dod tai savas komandas, kuru rezultātus saņem ikdienā, visās savas dzīves jomās. Jo ātrāk viņš to sapratīs, jo ātrāk viņa dzīve mainīsies. Pamatos.

Pasniedzēja Inta Zaļkalna – Esmu ieguvusi zināšanas, pieredzi un praksi, kas ilgst jau divdesmit vienu gadu un zinu, ka cilvēks var pilnīgi visu, ja tikai viņš to grib ar visu savu būtību, neatlaidīgi mācās, strādā un maina sevi.