Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Vadoties pēc epidemioloģiskās situācijas un ieviestajiem ierobežojumiem, kurss notiks ONLINE versijā ZOOM platformā līdz 11. janvārim, pēc tam ONLINE vai KLĀTIENĒ. 

Autorprogrammas DARMAway ietvarā

Dēmoniskās čakras – problēmu rašanās centri cilvēka ķermenī

NODARBĪBAS: 2x mēnesī otrdienu vakaros no 15. decembra pl.18:00-21:00.  

ILGUMS: 6 mēneši.

MAKSA: 80 € par mēnesi.

Šī laika lielākā un aktuālākā problēma – bailes, kas paralizē cilvēkus, pamazām liekot darīt to, ko viņi nemaz negrib un kam nav nekāda objektīva iemesla. Tās saistītas praktiski ar visām dzīves jomām. Tās ir bailes par nākotni, par darbu, par veselību, par to, kas notiks tālāk, kā izturēt, kā nesabrukt, kā nesaslimt, kā saglabāt mieru, kā saglābt biznesu vai darbu, kā izdzīvot….. utt.

Visas dzīvei svarīgās, praktiskās jomas ir saistītas ar septiņām čakrām, kas atrodas cilvēka kājās. Šie enerģētiskie punkti – čakras nosaka to, kas notiek cilvēka dzīvē. Ja šīs čakras ir spēcīgas, cilvēka enerģētika (viņa MERKABA) ir spēcīga un cilvēks strādā ar sevi, tad cilvēka dzīvē viss ir kārtībā, lai arī kādas situācijas izveidojas pasaulē.

Diemžēl vairumam cilvēku tas tā nav un, tāpēc pie šīm čakrām tiek izveidoti saslēgumi, kas sāk noteikt un mainīt cilvēka dzīvi uz slikto pusi. Tā kā saslēgumus veido dēmoniskās, negatīvās enerģijas, tad Joga tām devusi atbilstošu nosaukumu – Dēmoniskās čakras.

Dēmoniskās čakras nav sliktas! Tās ir vājas, iespaidojamas un pie tām viegli izveidot saslēgumus – gan apzināti, gan neapzināti.

Lielākā daļa dzīves problēmu, sāpes, ciešanas un vilšanās aktivizējas tieši no šīm, septiņām vājajām čakrām, kuras atrodas cilvēka kājās. Tieši šīs čakras, dzīves laikā apzināti vai neapzināti tiek traumētas ar saslēgumiem no negatīvi domājošu cilvēku puses, tādejādi radot problēmas dzīvē.

Kopš cilvēce pastāv, vienmēr ir pastāvējuši Dievišķie un Dēmoniskie spēki. Tās ir enerģijas, kas nepieciešamas, lai cilvēki varētu attīstīties, augt un pilnveidoties.

Pēc Jogas – pastāv septiņas Dievišķās un septiņas Dēmoniskās pasaules. Atbilstoši cilvēka ķermenī atrodas katrai pasaulei atbilstošas čakras. Dēmonisko pasauļu čakras nav sliktas vai ļaunas, tās ir vājas. Tajās ir visa mūsu dzīve ar visiem emocionālajiem punktiem, kuros parasti rodas problēmas:

  1. Baiļu līmenis. Visa veida bailes.
  2. Laika maģija, kas cilvēkam liek dzīvot pagātnē vai nākotnē. Tikai ne šeit un tagad.
  3. Sapņu nepiepildīšana, greizsirdība, pārmērības un atriebība.
  4. Slēgta sirds, kas traucē dzīvot harmonijā un laimē.
  5. Problēmas, kas saistītas ar naudu, alkatību un skaudību.
  6. Slimības dēmonu zona, kas paralizē cilvēku ar bailēm saslimt, saistīta arī ar cilvēku attiecībām.
  7. Ļaunprātība, manipulēšana, psiholoģiskā vardarbība, baiļu kultivēšana, visa cilvēcīgā aizmiršana.

Ar šīm čakrām ir jāstrādā, lai tās attīrītu un stiprinātu. To dara gan ar Jogas metodēm gan, strādājot ar karmu, enerģētiku un zemapziņu.

Nodarbību laikā:

  • Apgūstam teoriju un prakses ko sniedz Joga, taču tās veicam pa jaunam, izmantojot Jaunās Enerģijas un to instrumentus;
  • Apgūstam mācības, kā septiņas dēmoniskās čakras saistītas ar cilvēka pārliecībām un zemapziņas programmām un to, kā šīs programmas var likvidēt;
  • Katrā nodarbībā veicam prakses, kas likvidē šos saslēgumus no Jogas puses.

 Ar dēmoniskajām čakrām būtu jāstrādā katram cilvēkam, kurš ir sācis attīstīt un mainīt sevi un savu dzīvi. Tas būtu jādara, lai tās netraucē realizēt to ko cilvēks ir sācis veidot.

 Ir laiks sākt!

BEZMAKSAS IEVADNODARBĪBA KURSAM “DĒMONISKO ČAKRU NEITRALIZĒŠANA”, VADA INTA ZAĻKALNA