Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Dzīvesspēks

Emocionālā līdzsvara, apziņas paplašināšanas un personīgo mērķu programma

NODARBĪBAS: 4x mēnesī trešdienu vakaros no 9. septembra pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 3 mēneši.

MAKSA: 120€ par mēnesi

Kam šis kurss domāts?

 • Visiem tiem, kuri vēlas apgūt koncentrētas un praksē balstītas zināšanas;
 • Visiem tiem, kuri vēlas attīstīties, sasniedzot mērķus un izjūtot gandarījumu;
 • Visiem tiem, kuri vēlas iemācīties izprast savas un citu cilvēku emocijas;
 • Visiem tiem, kuri vēlas apgūt pašdisciplīnu;
 • Visiem tiem, kuri vēlas paaugstināt savu enerģētisko resursu.

Kas tevi sagaida šajā kursā un tavi ieguvumi:

 • Pārbaudītas stratēģijas, taktikas un resursi;
 • Inovatīvas metodes un tehnoloģijas sevis izzināšanai;
 • Paliekošu un noturīgu ieradumu veidošana;
 • Produktivitāti veicinošas iemaņas un prakses;
 • Savu iespēju un stipro pušu apzināšanās;
 • Domāšanas un uzvedības kļūdu atšķetināšana;
 • Efektīvas komunikācijas un pārliecināšanas prasmes;
 • Stresa un emociju vadība;
 • Attieksmes un pārliecību maiņa;
 • Skaidru un apzinātu mērķu izstrāde;
 • Grupas līdzdarbība un palīdzība;
 • Individuālās konsultācijas tavu personīgo šķēršļu pārvarēšanai;

KOPĀ MĒS IZVIRZĪSIM KATRS SAVU MĒRĶI!

KOPĀ MĒS MĀCĪSIMIES JAUNUS IERADUMUS!

KOPĀ MĒS APGŪSIM PRAKTISKAS TEHNIKAS, KURAS BŪS VIEGLI NODODAMAS CITIEM!

Dotais apmācību kurss sastāvēs kopumā no sešām apmācību tēmām, kuru apguve ilgs 12 nedēļas, paredzot vienu nodarbību nedēļā. Noteiktā secībā izveidotie mācību bloki, kuri ietvers praktiskas zināšanas no pozitīvās psiholoģijas, neirolingvistiskās programmēšanas, emociju vadības tehnikām, koučinga un citām praksēm, veicinās ātru un garantētu personības izaugsmi. Tieši praktiski izmantojamās zināšanas, kas sastādīs aptuveni 70 procentus no mācību procesa, būs kā stabils pamats jaunām pārmaiņām un zināšanām.

Galvenā programmas priekšrocība būs reālas un garantētas pārmaiņas tavā dzīvē, bet lielākais ieguvums – plašais zināšanās un pieredzē balstītais intsrumentārijs šo pārmaiņu realizēšanai.

Viss pārējais ir atkarīgs no Tevis! Tiekamies!

Darbs ar identitāti – lielākie dzīves sarežģījumi mūsu dzīvē rodas no tā, kad mēs identificējam sevi ar to, kas mēs patiesībā nemaz neesam. ’’Self image’’, jeb atbilstošs paštēls, jau sen tiek atzīts kā viens no galvenajiem faktoriem, lai cilvēks būtu apmierināts ar savu dzīvi. Cilvēks vienmēr uzvedas un rīkojās atbilstoši radītajam paštēlam un lomai. Ir jāapzinās savi talanti, jāapgūst nepieciešamās kompetences, kā arī jāizprot savas vērtības. Citiem vārdiem sakot, katram no mums ir jāiemācās sevi izprast un pieņemt. Kā to darīt un kas nepieciešams, lai pieņemtu sevi bez ilūzijām par sevi un apkārtējo pasauli, tai pat laikā izvirzot sev aktuālus mērķus, par to šajā sadaļā. Personīgo robežu un apziņas radīto rāmju izpēte ir turpmākais pamatelementu kopums darbā ar mērķiem.

Ievadnodarbība – tajā tiks dotas praktiskas tehnikas un uzdevumi darbam ar savu stipro pušu noteikšanu, pašvērtējuma stiprināšanu, komforta zonas paplašināšanu. Ievadnodarbībā tiks izmantoti praktiskie paņēmieni un uzdevumi no pozitīvās psiholoģijas, kā arī koučinga tehniku pamatelementiem. Sliktās pieredzes transformēšana un pozitīvās pieredzes aktivizēšana būs pamats turpmākai veiksmīga darba uzsākšanai ar sevi.

Darbs ar mērķiem – ja vēlies savai dzīvei piešķirt jēgu, būt patiesi laimīgs un justies pašpārliecināts, svarīgi ir izvirzīt mērķus. Savus mērķus ir svarīgi noteikt, lai vispirms nekļūdīgi un patiesi noteiktu savas dzīves prioritātes un pēc tam virzītos pa sevis izvēlētu dzīves ceļu. Par to kā ne tikai nekļūdīgi un precīzi sastādīt savus mērķus, bet arī tos pakāpeniski realizēt, būs šī nodarbība.

Darbs ar enerģiju – kursa sadaļa būs noderīga ikvienam, kuru interesē reāli un praktiski paņēmieni sava enerģētiskā potenciāla paaugstināšanai. Dalībnieki uzzinās: kā, kur un kādā veidā gūt enerģiju savai ikdienai piesātinātajā dzīves ritmā. Ne mazāk svarīgi, bez teorētiskām zināšanām, tiks nodoti paņēmieni kā maziem soļiem, sasniegt stabilus un paliekošus rezultātus. Tāpat tiks dotas atbildes uz jautājumiem: kāpēc mūsdienās bieži vien daudzi zina kā dzīvot enerģisku, piepildītu un veselīgu dzīvesveidu, tomēr to nedara. Iemācītie instrumenti un paņēmieni turpmāk palīdzēs izvirzīt un realizēt daudz apjomīgākus mērķus un apņemšanās gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Enerģijas vairošanas un noturēšanas prakses tiks izmantotas no tādiem skolotājiem kā Sadhguru, David Verdezi, Isaac Pintosevich un citiem.

Darbs ar emocijām – kurss iepazīstinās ar emociju nozīmi un lomu mūsu dzīvi. Tāpat visiem dalībniekiem tiks dota iespēja iepazīties ar labākajām praktiskām ikdienas metodēm emocionālo sarežģījumu risināšanas ceļā uz pilnvērtīgu un resursiem bagātas personības veidošanu. Emocionālā inteliģence mūsdienās ir kļuvusi teju vai svarīgākā iemaņa darbā paaugstināta stresa apstākļos. Ar praktiskiem vingrinājumiem un uzdevumiem no kognitīvi biheviorālās terapijas dalībnieki tiks iemācīti atpazīt savas traucējošās emocijas, kontrolēt tās un transformēt izpaužot drošā vidē un veidā. Emociju pārvaldība kļūs par būtisku palīgu ikdienas situāciju risināšanā sociālajā dzīvē.

Darbs ar pārliecībām – šī sadaļa pilnībā tiks veltīta neirolingvistiskās metamodelēšanas pamatiem. Reti kurš zina, savulaik NLP sākās no 1975.gadā publicētās grāmatas Maģijas struktūra, kuru toreiz sarakstīja tās pamatlicēji Ričards Bendlers un Džons Grinders. Savukārt, par pamatu šīs grāmatas uzrakstīšanai, kalpoja secinājums, ka pati dzīve bieži vien krasi atšķiras no tā, kā mēs to uztveram. Mūsu uztveres modeļi ir tie, kuri tiešā mērā atklāj mūsu domāšanas raksturīgākās kļūdas un pamatpieņēmumus, balstoties uz kļūdainu notiekošā interpretāciju. Starp pasauli un notiekošo tajā, kā arī veidu kā mēs to uztveram, vienmēr pastāv nobīdes. Kursa uzdevums atpazīt domāšanas un uztveres raksturīgākās kļūdas, izmantojot būtiskākās zināšanas un tehnikas no neirolingvistiskās programmēšanas.

Ievadnodarbība kursam “DZĪVESSPĒKS”, vada Oskars Grīslis

Bezmaksas ievadnodarbība kursam “Dzīvesspēks” Pasniedz Oskars Grīslis