Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

JAUNUMS!

Ganeša jantras zīmēšana

NODARBĪBA: sestdien, 18. septembrī pl.10:00-16:00. Ja būs vajadzība, tad nodarbība var ieilgt līdz 18:00.

ILGUMS: 1 sestdiena

MAKSA: 45 € par nodarbību (maksā iekļauti visi vajadzīgie materiāli)

Jantras ir sens un ļoti spēcīgs garīgās prakses instruments. Tās palīdz realizēt mūsu vēlmes, izprast dzīves uzdevumus. Jantru enerģija ir tik spēcīga, ka, ja vajadzīgs, tā var pārveidot cilvēku pat subatomārā līmenī, pārvēršot bojātās šūnas veselās. Tās var arī nodrošināt enerģētisko aizsardzību, palīdzēt atrisināt dzīves problēmas, dziedināt, palīdzēt uzlabot materiālo stāvokli utt.

Jantra būtībā ir enerģētiska ierīce, kas izpilda to programmu, kuru iestrādā jantrā tās zīmētājs. Tāpēc ir ļoti lietderīgi jantras zīmēt pašam. Šādā veidā cilvēks rada jantru, savas individuālās problēmas risināšanai.

Ganeša (गणेश) ir viens no visvairāk pazīstamajiem Vēdiskās tradīcijas (arī Hinduisma) tēliem. Viņš ir Šivas un Parvati dēls. Viegli atpazīstams, jo parasti tiek atainots ar ziloņa galvu. Ganeša ir piemērots pilnīgi visiem cilvēkiem, visām šķirām un kastām. Viņu uzskata par veiksmes, zināšanu un šķēršļu pārvarēšanas dievību. Parasti Ganešu piesauc jebkura projekta sākumā, lai process noritētu veiksmīgi un gludi. Ganešam piemīt gudrība, tāpēc to uzskata arī par intelektuāļu un baņķieru dievību. Ganeša valda pār mantiskajām un garīgajām vērtībām. Viņš sarga arī māju no ļaunuma.

Dievību grafiskie attēlojumi ir jantras. Arī Ganešam ir sava jantra. Jantras izmantošana ir tiešs kontakts ar dievišķo. Uz jantrām var meditēt, tās var izvietot uz altāra, uz ēku sienām, savā darba vietā, uz traukiem, automašīnā u.c.

Nodarbībā mēs mācīsimies uzzīmēt Ganeša jantru. Mācīsimies to, kā jantru izmantot savā dzīve, kā problēmas, lūgumus nodot Ganešam, kā vairot Ganešas labvēlību mūsu katra dzīvē. Jantras darbojas neatkarīgi no tā, vai Jūs tam ticat vai nē, arī reliģiskajai piederībai šeit nav nekādas nozīmes. Vārds Ganeša tiek lietots Vēdiskajā tradīcijā. Citās kultūrās šim dievišķajam aspektam vienkārši ir citi nosaukumi.

Ganešam ir vairāki simboli. Viens no tiem ir svastika, kura plaši ir lietota visā pasaulē, arī baltu un slāvu senkultūrās u.c. Jantra atšķirībā no simbola ir tiešs enerģētiskais kanāls ar attiecīgo dievišķo aspektu, kurš darbojas abos virzienos, nevis tikai, kā attiecīgā dievišķā spēka klātesamības indikators.

Mēs zīmēsim Ganeša jantru tieši mūsu konkrētajai vajadzībai, gala rezultātā iegūstot spēcīgu instrumentu problēmu risināšanai.

Šajā nodarbībā jūs uzzināsiet:

  • galvenie simboli, kas iekļauti jantrā,
  • kā uzzīmēt Ganeša jantru,
  • kā izveidot jantru, kas darbosies mums nepieciešamajā virzienā.

Sfēras, kurās var lūgt Ganešas palīdzību:

  • Šķēršļu pārvarēšana,
  • Spēks,
  • Veiksme uzsākot jebkādu pasākumu, projektu,
  • Enerģētiskā aizsardzība,
  • Materiālā labklājība,
  • Gudrība.

Nodarbībai ieteicams sagatavoties iepriekš, pārdomājot, kāpēc man zīmēt šo jantru, kāda ir problēma vai jautājums, kur nepieciešama Ganešas palīdzība!

ANDRIS KRAŅEVSKIS par jantru zīmēšanu