Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
Mīļ-esības prakse 21.11.2020 (maksa par 1 nodarbību)
50.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

MĪĻ-ESĪBAS PRAKSE Laimas takā

NODARBĪBAS: 1x mēnesī sestdienās no 21. novembra pl.10:00-14:00.

ILGUMS: 8 nodarbības.

MAKSA: 50 € par nodarbību.

Pasaulē notiekošais viennozīmīgi norāda uz to, kas mūs sagaida tuvākajā desmitgadē. Šobrīd sākusies globāla, “negatīvi pozitīva” civilizācijas transformācija – civilizācijas eksāmens. Tas ir eksāmens gan super egocentriski alkatīgajiem valstu vadītājiem, gan tiem, kas aiz viņiem stāv. Tas ir eksāmens pat augsta līmeņa jogas adeptiem. Tie, kas būs izturējuši šo pārbaudījumu, spēs vienoties par kopīgiem mērķiem – ekoloģiju, veselīgu pārtiku, kvalitatīvi darinātām mantām un labestības piesātinātām attiecībām. Veidosies nepastarpinātās sadarbības ceļi (bet ne tīkli).

Jo viss šis, “tīklu” laikmets ir bijis tāds muļķa zivju ķeršanas laikmets. Laikmets, kurā valdīja viltus visos līmeņos. Maskas un maskēšanās bija šīs civilizācijas mīļākā ikdienas nodarbošanās, kas finālā redzama šodienas realitātē gandrīz visās pasaules valstīs. Sātanistu izdomātā paklausības un klusēšanas simbolika – aizsietas mutes… no comments.

Tātad, te rodas jautājums – kurš par brīvu personisko kosmosu? Kurš vēlas dzīvot mieriņā un ar baudu? Es zinu, ka vismaz 80% teiks, ka šobrīd tas nav iespējams, jo… 

Bet ko jūs teiksiet par šādu senču padomu?

Radi Rāmi? Rāmas radīšanas stāvoklis ir >>> bez-stresa rosība<<<

Šāds stāvoklis iespējams tikai tad, ja cilvēks to praktizē jebkurā dzīves situācijā 24h diennaktī. Lai to uzsāktu, nepieciešams impulss – iedvesmas stariņš.

Mūsu tikšanās būs vairāk kā astoņas. 8 simbolizē mūžīgumu. Pa vidu, starp šīm sesijām, jeb tikšanās reizēm mēs tīrīsim savu būtību meža takās, pie ugunskuriem un pirts rituālos.  Tas ir svarīgi, lai spētu izturēt eksāmenu. Jā. Laba, gaiši emocionāli piesātināta dzīve ir jānopelna ar cītīgu iekšējo darbu. To nevar nopirkt ne par kādu naudu.

Es AGRIS jūs:

 • TRENĒŠU. Būs kombinētās nodarbības, kuras domātas visiem “atbilstības” posmiem. Yoga; martial art; parkour.
 • PROVOCĒŠU. Sarunās un nodarbību laikā provocēšu uz dažādām emocijām, lai rosinātu pārdomas par sevi.
 • KONSULTĒŠU. Došu padomus atbilstoši savam izpratnes un realizācijas līmenim.
 • IZSEKOŠU. Meža stalkingā ķeršu aiz astes un likšu strādāt…

Pirtniece AIJA jūs:

 • UZKLAUSĪS. Sapratīs, par ko stāsts, rosinās paskatīties uz lietām no citāda skatu punkta un palīdzēs kopīgi nodefinēt pirts mērķi. Pirts ir tā vieta, kur vislabāk un visvieglāk iegūt impulsu izmaiņām savā dzīvē.
 • Pirtniece radīs jums neaizmirstamu PIRTS ŠĶĪSTĪBAS RITUĀLU; tā laikā būs ķermeņa fiziska un garīga attīrīšanās ar dažādu augu palīdzību pirts skrubjos un pirts slotās. Skrubēšanās, lai atbrīvotos no liekā, nevajadzīgā, no tā, kas bremzē un kavē attīstīties. Pēriens ar slotām  ieliek to, kas kuram nepieciešams, lai notiktu virzība uz izaugsmi, uz pārmaiņām. Rituāla laikā piedāvās veselīgas augu tējas, kas pastiprinās vēlamā mērķa sasniegšanu.

1.tikšanās “PATIESUMA MIRKLIS”

Nodarbību ilgums – 4h. 3 starpbrīži.

No četrām vissvarīgākajām cilvēka rakstura īpašībām, pati svarīgākā īpašība ir PATIESUMS. Patiesums ir izaugsmes ass kodols.

Nodarbības atslēgas vārdi: PATIESUMS, TĪRĪBA, SKAIDRĪBA. Ieraudzīt sevi jaunā gaismā. Varbūt atzīt kļūdas?! Varbūt ieraudzīt vērtības?! Varbūt pārstāt sevi šaustīt?! Varbūt sākt sevi pārvaldīt?! Bet varbūt kas cits?!

Nodarbības norise: Iepazīšanās saruna <  aizsardzības kustības < mantras < Trataka un elpas kontrole < individuālo uzdevumu izloze

2. tikšanās “SIEVIŠĶAIS SPĒKS”

Nodarbību ilgums – 4h. 3 starpbrīži.

Katrā vīrietī ir daļa no sievišķās enerģijas un katrā sievietē ir daļa no vīrišķās enerģijas. “Kas par daudz, tas par skādi”. “Miers baro, nemiers posta”.

Nodarbības atslēgas vārdi: LĪDZSVAROTĪBA, ELASTĪBA, ATJAUNOŠANĀS. Atvērties un ļauties plūsmai, rāmai radīšanai, attiecību burvībai.

Nodarbības norise: Sarunu aplis < Stiepšanās, līdzsvara un relaksa treniņš < dziedinošā dziedāšana < individuālo uzdevumu izloze.

3.tikšanās “VĪRIŠĶAIS SPĒKS”

Nodarbību ilgums – 4h. 3 starpbrīži.

Sieviete, kura apveltīta ar gribas spēku un rīcības spēju ekstremālās situācijās, vienlaicīgi saglabājot savu sievišķību, ir apbrīnas vērta!  Savukārt izlēmīgs, darbīgs un drošsirdīgs vīrietis, kuram piemīt sievišķīga iejūtība, ir ideāls dzīves draugs sevi cienošai sievietei!

Nodarbības atslēgas vārdi: GRIBAS SPĒKS, DROŠUMS, DARBĪGUMS. Reāla rīcība nereālā situācijā, kā spēja pastāvēt par sevi un “iziet sveikā”.

Nodarbības norise: Sarunu aplis < aizsardzības kustības < dainu mantras < grāmatas “Laimas Pēdās” prezentācija.

PĀRĒJO NODARBĪBU TĒMAS BŪS ZINĀMAS, KURSAM SĀKOTIES!

NODARBĪBU KALENDĀRS UN MAKSĀJUMA DIENAS:

 • 21. novembris pl.10:00-14:00 (50 EUR);
 • 19. decembris pl.10:00-14:00 (50 EUR);
 • 16. janvāris pl.10:00-14:00 (50 EUR);
 • 13. februāris 10:00-14:00 (50 EUR); 
 • 13. marts 10:00-14:00 (50 EUR);
 • 17. aprīlis 10:00-14:00 (50 EUR);
 • 15. maijs 10:00-14:00 (50 EUR);
 • 19. jūnijs 10:00-14:00 (50 EUR).