Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
Numeroloģijas ekspresmetode 28.11.2020 (maksa par 1 mēnesi)
65.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

Numeroloģijas EKSPRESmetode iesācējiem

Veselība un raksturs

NODARBĪBAS: 1x mēnesī sestdienā no 28. novembra pl.11:00-17:00.

ILGUMS: 5 nodarbības.

MAKSA: 65 € mēnesī.

Numeroloģijas EKSPRESmetode (U-sin): Tā ir ļoti sena Ķīniešu zināšanu sistēma par stihijām un enerģijām apvienojumā ar Numeroloģiju, kas izceļas ar efektīvu ekspress metodi personības psihosomatiskā portreta  raksturojumam – ar to, ka personas raksturojumu un psiholoģisko portretu iespējams iegūt ļoti ātri un precīzi, norādot kā konkrētā persona domā, plāno, strādā, reaģē un pauž emocijas. Šīs metodes priekšrocībai ir iespēja diagnosticēt organisma veselības energoapmaiņu. Analizējot šo aspektu, svarīgi redzēt, kur veselības problēmām ”aug kājas”, kuriem orgāniem un sistēmām visu dzīvi vajadzētu pievērst sevišķu uzmanību, lai saglabātu veselību un dzīvesprieku.

Pirmelementu būtība psiholoģiskajā portretā:

Ūdens – atbild par personīgo izaugsmi, par spēju pieņemt sevi, pašnovērtējums, par spējām strādāt un pilnveidot sevi. Nieru un urīnpūšļa meridiāns.

Koks – cilvēka materiālās un garīgās vērtības, tas uz kurieni tiecas, ko grib sasniegt – centieni, mērķi un vērtības, spēju plānot un uzlikt sev uzdevumus. Atbildība pret sevi, ģimeni un sabiedrību. Aknu un žultspūšļa meridiāns.

Uguns – māka domāt, analizēt un dzīvot, sadzīvot ar citiem.  Kā domā un ko svarīgi no info saņemt. Psihiskā un fiziskā veselība. Sirds un tievās zarnas meridiāns, centrālā nervu sistēma.
Zeme – atbild par darba spējām – kā uzsāk un nobeidz procesu, vai izdara līdz galam. Kā izstrādā iemaņas, kādas ir darba spējas, darba mīlestība. Fiziskā vai garīgā darba darītājs. Kuņģa, liesas un aizkuņģa dziedzera meridiāns.

Metāls – atbild par emocionālo fonu, par radošo potenciālu, par spēju formulēt domu un runu, daiļrunību, novērtēt vienalga ko, spējām mācīties un apmācīt citus, sakārtot savu pasauli, zināt, kas labi, kas slikti – personības pasaules modelis. Kā veido jebkādas attiecības – darījuma, seksa utt. Plaušu un resnās zarnas meridiāns.

Šī metode ir noderīgs darba instruments: sevis izzinātājiem – veselība, raksturs un psihosomatika. Pedagogiem – bērnudārzu darbiniekiem, skolotājiem. Personālam, kuram ikdienas darba vidē ir tieša saskarsme ar cilvēkiem – psihologi, biroju vadītāji, personāla atlases speciālisti, konsultanti, u.c. profesijas. Vecākiem, kuriem ir būtiski saprast jauno cilvēku, zināt, kā palīdzēt un atrast tieši viņam piemērotu pieeju. Tā ir pārbaudīta un testēta U-Sin centrā Maskavā, adaptējot to arī tieši 2000-gades sarežģītajai jaunajai paaudzei.

Nodarbību plāns:

U-Sin teorijas pamati:

– pirmelementi, to savstarpēja darbība

– pirmelementu raksturojums, personības tipāžs

– iņ/jaņ koncepcija

– skaitļu un organisma meridiānu izvietojums pirmelementos.

Ciparu rindas aprēķina U-Sin:

– ciparu rindas aprēķins tiem, kuri dzimuši līdz 1999.gadam

– ciparu rindas aprēķins tiem, kuri dzimuši pēc 2000.gada un viņu atšķirība no citām numeroloģijas skolām

U-Sin kartes izveidošana:

– ciparu izvietošana

– energorežīmi

– sasaistes un noteikumi

– praktiskais darbs

Psiholoģiskais portrets:

– ciparu raksturs U-Sin sistēmā

– energorežīmi psiholoģiskajā portretā 

– pareiza U-Sin kartes nolasīšana

– praktiskais darbs

Cilvēka veselība U-Sin kartē:

– sistēmu, orgānu un audu izvietojums pirmelementos

– ciparu raksturs veselības kartē

– energorežīmu nozīme veselības kartē

– veselības riska zonu noteikšana un raksturs.

– “MELNIE CAURUMI” – veselības solārā gada

– veselības 5.gadu cikls.

– praktiskais darbs.

IEVADNODARBĪBA KURSAM “Numeroloģijas EKSPRESmetode iesācējiem” Pasniedz Santa Ābeltiņa

IEVADNODARBĪBA KURSAM ” U-SIN numeroloģija” Pasniedz Santa Ābeltiņa