Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS are no longer available

Telpas harmonisks iekārtojums atbilstoši Vastu principiem

Vastu Šastra kurss

NODARBĪBAS: 4x mēnesī ceturtdienu vakaros no 3. septembra pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 3 mēneši.

MAKSA: 120 € mēnesī. Maksājot par visu kursu uzreiz, maksa 330 € (360 €).

Bezmaksas ievadnodarbība ceturtdien, 27. augustā pl.18:30-19:30. Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

Vastu zinātne ir vairāk kā 5000 gadus sena, tāpat kā visas pārējās Vēdisko zināšanu sadaļas. Šīs zināšanas senie skolotāji ieguva meditējot –  tiešā veidā izzinot Visuma uzbūves principus. Vastu zinātne izmanto skaidrus un nemainīgus principus, kuri ir universāli un darbojas vienmēr. Izmantojot Vastu var labiekārtot māju, dzīvokli, istabu, darba vietu; iekārtot savu dzīves un darba vietu tā, lai tie būtu harmoniski apkārtējai videi, Visumam.

Ir svarīgi izprast pašus Vastu principus un tos pielietot mūsdienu apstākļos. Senajā literatūrā dotie padomi telpu iekārtošanai ne vienmēr ir realizējami šodien. Svarīgi ir saprast principu uz kura attiecīgais padoms balstās un pielietot to atbilstoši mūsdienu situācijai un ģeogrāfiskajam novietojumam.

Lekcijās pārrunāsim galvenos Vastu principus, kurus var izmantot ikdienā iekārtojot savu dzīves un darba telpu. Pārrunāsim dzīvokļa, mājas, zemes gabala zonējumu atbilstoši ģeogrāfiskajiem virzieniem.

Analizēsim galvenos Vastu defektus un iespējamos kompensācijas līdzekļus (mēbeļu izvietojums, krāsas, telpu funkciju maiņa u.c.). Atsevišķi pārrunāsim jantru pielietošanu Vastu defektu mazināšanai.

Pareizi izmantojot Vastu zināšanas var mazināt negatīvo ietekmi savā mājā, darba vietā un līdz ar to mēs iegūstam vairāk spēka un enerģijas savai dzīvei, uzlabojas veselība, vieglāk realizējas plāni.

Lekciju kursa laikā Jūs uzzināsiet:

  • Galvenie Vastu pamatprincipi
  • Telpu, māju, dzīvokļu, zemes gabalu zonējums
  • Kas ir Vastu defekti telpā, mājā
  • Galvenie Vastu defektu korekcijas līdzekļi

Vastu zinātne ir ļoti apjomīga un studējama daudzus gadus. Šajā kursā tiks sniegti pamatprincipi, kuriem pievērst uzmanību ikdienas dzīvē. Pārrunājot kādas telpas (virtuve, viesistaba, guļamistaba, dzīvokļa kopējais zonējums u.c.) iekārtošanu uzreiz analizēsim lekciju dalībnieku attiecīgās telpas. Šādi, izmantojot konkrētus paši savu telpu plānus, mēs mācīsimies Vastu principu izmantošanu ikdienas dzīvē.

Lekciju dalībniekiem lūgums sagatavot savu telpu, dzīvokļu, māju plānus, uz kuriem ir atzīmēti magnētiskie Ziemeļi.

Bezmaksas ievadnodarbība kursam “Vastu Šastra”. Pasniedz Andris Kraņevskis.