Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

JAUNUMS!

Uzzini senās tradīcijas veiksmei un labklājībai

Izmantojot astroloģijas, taro un citas metodes

NODARBĪBA: ceturdien, 21. janvārī pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 1 vakars

MAKSA: 35 € par nodarbību.

Teorija un prakse

Jaunajam gadam sākoties, vienmēr klusībā ceram, ka tas būs veiksmīgs un dzīvosim labāk nekā iepriekš. Šajā seminārā runāsim par labklājības tēmu cilvēku individuālajās astro kartēs. Kas īpašs ir Bila Geitsa, Ričarda Brensona un Marka Zakerberga horoskopos? Varbūt arī tevī ir apslēpts jaudīgs peļņas un labklājības vairošanas potenciāls? Kāds tas ir, to varēs uzzināt! Katram semināra apmeklētājam būs ekskluzīva iespēja saņemt informāciju tieši par savām finanšu, peļņas vai biznesa iespējām un pagaidām varbūt vēl apslēpto potenciālu*.

Stāstīšu par dažādu tautu rituāliem labklājības veicināšanai un sniegšu praktiskus padomus, kādas senās tradīcijas šodien varam izmantot. Bez darba, protams, nekas nenotiek, taču mazie sadzīves rituāli iedvesmo un dažādi skaisti priekšmeti rotā interjeru.

Noslēgumā būs praktiskā daļa – īpašo labklājības un mājokļa aizsardzības sveču sagatavošana, izmantojot senās Taro sistēmas zīmes.

! Dalībniekiem uz nodarbību līdzi jāņem zaļa un balta svece (vēlams no rustika materiāla).

* Ja zināms dzimšanas pulksteņa laiks. Un – ja vēlēsieties saņemt šo informāciju, tad, reģistrējoties semināram lūgums norādīt savu dzimšanas: gadu, datumu, mēnesi, pulksteņa laiku (vismaz aptuvenu), dzimšanas pilsētu un šī brīža mītnes pilsētu. Šie dati nepieciešami individuālās astro kartes sagatavošanai.