Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamam kursam: tel. 26 575 571, info@nlp.lv

Vadoties pēc epidemioloģiskās situācijas un ieviestajiem ierobežojumiem, kurss notiks KLĀTIENĒ vai ONLINE! 

JAUNUMS!

Veiksmes virziena noteikšana 12 mēnešiem

Darbs ar vēdiskās astroloģijas karti. Prognozes dzīves sfērām, kurās planēta Jupiters var ienest veiksmi.

SEMINĀRS – MEISTARKLASE: svētdien, 15. novembrī pl.12:00-16:00.

ILGUMS: 1 diena. 

MAKSA: 30 € par semināru.  

DALĪBA: Klātiene vai tiešsaiste ZOOM platformā. 

Jupiters jeb Guru Vēdiskajā astroloģijā simbolizē Dieva svētību, Skolotāju, viedumu, veiksmi, spēju darīt labus darbus.  21. novembrī planēta Jupiters  mainīs savu atrašanās vietu no Strēlnieka uz Mežāža zīmi un turpmākos 12 mēnešus nesīs veiksmi katram cilvēkam citā dzīves sfērā, nekā tas bija līdz šim.

 Jupiters ir labvēlīgākā planēta horoskopā, kas  ietekmē cilvēka likteni, savukārt, cilvēka liktenis lielā mērā ir atkarīgs no zināšanu izmantošanas ikdienā. Tikai mācoties īstās zināšanas, mūsu sirdī var ieplūst miers un mīlestība. Kultivējot zināšanas , mēs uzlabojam Jupitera enerģiju.  Kolīdz sāk apgūt zināšanas (arī Vēdiskās astroloģijas), Jupiters pastiprinās.

 Cilvēki ar spēcīgu Jupitera vibrāciju  vienmēr būs tādi, ar kuriem var “dziļi” parunāt. Labvēlīgs Jupiters dod paļaušanos un uzticēšanos Liktenim, spēju pieņemt jebkurus dzīves izaicinājumus.   

Šajā meistarklasē būs iespēja uzzināt, uz kurām dzīves sfērām būtu jākoncentrējas katram šajā 12 mēnešu periodā, kad Jupiters mainīs savu atrašanās vietu.  Kādam tā var būt finanšu situācijas uzlabošanās, kādam attiecības, kādam bērnu tēma, kādam mācības un dvēseles ceļa iepazīšana.

Šajā meistarklasē būs iespēja:

  • iepazīties ar vēdiskās astroloģijas pamatprincipiem;
  • ieraudzīt savā astroloģijas kartē, kurās dzīves sfērās Jupiters nes veiksmi;
  • uzzināt, kā Jupitera tranzīts ietekmēs katru turpmākos 12 mēnešus;
  • uzzināt, kā šis astroloģiskais notikums ietekmēs sabiedrību kopumā;
  • iegūt zināšanas par Jupitera labvēlību veicinošām darbībām (upaijām).

 Lai darbotos meistarklasē, līdz tam būs nepieciešams izveidot savu individuālo vēdisko horoskopu (tas atšķiras no rietumu horoskopa), un tam ir nepieciešams precīzs dzimšanas laiks, datums, vieta.  Ja vēlaties, lai horoskops jums tiktu sagatavots, sūtiet savus datus uz  info@nlp.lv  vismaz 3 dienas pirms meistarklases.

Ja karte nebūs sagatavota, to būs iespēja apskatīt uz vietas online režīmā (izmantojot savu telefona aparātu) – vedic-horo.com

Uz šo meistarklasi nav nepieciešamas astroloģijas zināšanas!