Loading Events
This event has passed.

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS are no longer available

JPC vasaras nometne – DĀMU PARADĪZE

Nometne DĀMĀM par sievišķo enerģiju, sievietes būtību un savu ES

Nometne no piektdienas līdz svētdienai 21.08. – 23.08.2020.

Ierašanās 21. augustā no pl.12:30 – 14:00.

Limitēts dalībnieku skaits 20! Lūdzam pieteikties līdz 10.augustam!

KAS?  Nometne – tā ietver sevī nogali brīvā dabā, kopā ar domubiedriem un jauniegūtām draudzenēm.

KUR UN KAD?  Jau sākot no piektdienas tiekamies Ānes muižā, Jelgavas rajonā. Iepazīstamies, sadraudzējamies un piedalāmies dažādos semināros un atrakcijās.

KO DARĪSIM? Dienas paiet klausoties dažādas interesantas semināru tēmas, ko piedāvā Jauno psiholoģiju centra pasniedzēji, darbojamies praktiskās nodarbībās, kur katrs varam iegūt kādu labu padomu, ko aizvest mājās, paralēli iespējamas individuālas konsultācijas pie mūsu pasniedzējiem, atpūšamies, peldamies, spēlējam spēles. Rītus iesāksim ar Cigun vingrošanu. Iepazīsimies, apmeklēsim plānotos seminārus un kopā gatavosimies ugunskura un pirts rituāliem.

Pasniedzēji: Dace Rolava, Kristīne Dunska, Laila Šēnberga, Vineta Liepājniece, Egija Burnevica, Aija Vataša, u.c.

Semināri: 

  • Sievišķīgā harisma;
  • Mīlestības mandala;
  • Mans LIBIDO;
  • Sievišķās vibrācijas ar šamaniskajām bungām;
  • Sievišķība caur NLP;
  • Sava libido atmodināšana ar ēteriskajām eļļām;
  • Sievietes enerģija izmantojot spoguļošanas tehnikas un sistēmiskās prakses;
  • u.c.

*Programma vēl tiks papildināta!

Papildus konsultācijas pie pasniedzējiem ar lielām atlaidēm. Reģistrācija konsultācijām pēc pilnas dalības maksas veikšanas, jo ātrāk veiksi dalības maksu, jo vairāk konsultācijām varēsi pierakstīties! 

Aktivitātes: Cigun rīta vingrošana, vēderdejas, pirtošanās, peldēšanās, ugunskura tēmas, izbraucieni ar katamarānu un supu.

Laiks: no 21. augusta pl. 14:00 līdz 23.augusta pl. 18:00!

Valoda: Latviešu

Maksa: 190 EUR. Piesakoties un veicot samaksu līdz 5.augustam, maksa ir 170 EUR, bet iepriekšējo nometņu dalībniecēm maksa ir 160 EUR. 

Jo ātrāk veiksi maksājumu, jo labāku numuriņu varēsi izvēlēties! 

Maksā ietilpst: semināri, visi vajadzīgie materiāli zīmēšanas nodarbībām (akrila krāsas, papīri u.c.), pasākumi, aktīvā atpūta, sporta aktivitātes, nakšņošana, pārsteigumi, pusdienas, vakariņas, tēja un kafija noteiktos laikos. Ēdienreizes gatavos privātā pavāre. Šoreiz ēdīsim dažādu pasaules tautu ēdienus – indiešu, taizemiešu, ķīniešu, uzbeku u.c. Ja Tev ir kāda alerģija vai esi veģetāriete/ vegāne, tad piesakoties lūgums par to informēt.

Maksā neietilpst: aizkļūšana līdz nometnei, brokastu ēšana un saules dūriens. Ja gadījumā Tev nav transporta un nav arī neviena, ar ko kopā braukt, tad ziņo laicīgi, lai varam kā līdzēt!

Nakšņošana: Ānes muižas viesu nama 3-6 vietīgos numuriņos! Dzīvošanas vietas varēsiet izvēlēties pēc rezervācijas maksas veikšanas! Links uz “Dzīvojamo māju” un “Meldru māju” http://anesmuiza.lv/galerija/#gg.

Paņem līdzi! Noderēs! Pārtiku brokastīm (pieejamas labiekārtotas virtuves – ledusskapis, cepeškrāsns, plīts u.c.), speciālus tērpus– gulēšanai, peldēšanai, vingrošanai, meditēšanai un aktīvai atpūtai, siltas zeķes, krēmus dažādu insektu atbaidīšanai un saules apdegumiem, cepurīti, pledu, paklājiņu un ja ir, tad saliekamo krēslu.

Līdzi paņem labu garastāvokli, radošu izdomu un vēlmi aktīvi darboties!

Programma tiks papildināta! Seko līdzi!

!JPC patur tiesības mainīt un papildināt programmu un pasniedzēju sarakstu!